reforma emerytalna

Synonimy:
reforma emerytur,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Reforma emerytalna (180)

Filmy - Reforma emerytalna (25)

 • Dariusz Filar: Zmiany w OFE są potrzebne

  ZUS jest jedynie mechanizmem przekazywania składek osób pracujących osobom na emeryturze, sam nie generuje żadnych zysków i nie ma kapitału – mówi prof. Dariusz Filar, członek Rady Gospodarczej przy Premierze. Dlatego, jego zdaniem Otwarte Fundusze Emerytalne, choć potrzebują zmian – nie powinny zostać zlikwidowane. Gruntownej reformy potrzebuje za to ZUS i system ubezpieczeń rolniczych.
 • "Prezydent zgodził się na rozmowę z Kaczyńskim"

  Spotkanie odbędzie się w piątek - ujawnia Adam Hofman. - Rozmowy z premierem nie przyniosły skutku, bo Tusk był zafiksowany "na 67". Fiksacja Tuska była zbyt silna, nawet dla Jarosława Kaczyńskiego - twierdzi gość Kontrwywiadu RMF FM.
 • Rząd kontra opozycja: Co mogą zrobić wspólnie?

  Zaraz po Euro zaproszenie do rozmów z opozycją i rozmowa. Co powinniśmy zrobić, jakie kolejne kroki przy tym co się dzieje musimy powiedzieć, bo ona ma największy wpływ na to co się dzieje w naszym kraju - mówi Krzysztof Kwiatkowski, gość Kontrwywiadu RMF FM.
 • Paweł Suski zaatakowany przed sejmem

  Prokuratura Warszawa Śródmieście wszczęła postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej posła Pawła Suskiego. W piątek, podczas próby przejścia przez barierki ustawione przed sejmem, poseł PO został uderzony drzewcem transparentu (TVN24/x-news).