Psy

Synonimy:
pies,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Psy (798)

 • Psy popsuł licznik na Youtube

  Psy popsuł licznik na Youtube

  Koreańczyk Psy swoim najpopularniejszym teledyskiem wprawił w spore zakłopotanie programistów.
 • Resztki jedzenia należą się jak psu buda

  Resztki jedzenia należą się jak psu buda

  Klient restauracji ma prawo do zabrania resztek jedzenia w torebce, tzw. doggy bag - orzekł włoski Sąd Najwyższy.
 • Jak sprawić, żeby pies nie bał się burzy

  Jak sprawić, żeby pies nie bał się burzy

  Straszna ta burza! Twój czworonożny podopieczny boi się grzmotów? Udawaj, że nic się nie dzieje. Nie przytulaj go i nie uspokajaj, bo to pogorszy jego stan.
 • Psy i Snoop Dogg na kacu (teledysk "Hangover")

  Psy i Snoop Dogg na kacu (teledysk "Hangover")

  Prawie 4 mln odtworzeń ma już opublikowany w nocy z niedzieli na poniedziałek (8/9 czerwca) wspólny teledysk koreańskiego gwiazdora Psy i rapera Snoop Dogga - "Hangover".
 • Jaki jest pies, czip pomoże zobaczyć

  Jaki jest pies, czip pomoże zobaczyć

  Zwierzaki będą miały specjalne kody. Zapłacą za to właściciele. Powstanie też centralny rejestr czworonogów. To scenariusz, który rozważa Ministerstwo Rolnictwa, realizując w ten sposób postulaty samorządów. Obowiązkowe czipowanie może wejść w życie już w przyszłym roku.
 • Madryt: Spacery z psem pod lupą

  Madryt: Spacery z psem pod lupą

  Mieszkańcy Madrytu i okolic wyprowadzając psy na spacer muszą pamiętać, aby po nich posprzątać. Mandaty za pozostawienie nieczystości podniesiono do półtora tysiąca euro, a nad przestrzeganiem miejskiego prawa czuwają ubrani po cywilnemu policjanci i prywatni detektywi.
 • 6-latek został pogryziony przez 8 psów

  6-latek został pogryziony przez 8 psów

  ​Julius Harvey, chłopiec z Pensylwanii został brutalnie zaatakowany i pogryziony przez 8 psów.
 • "Psy" Pasikowskiego wracają do kin!

  "Psy" Pasikowskiego wracają do kin!

  "Psy" Władysława Pasikowskiego wracają na duży ekran. Uroczysta premiera zrekonstruowanego cyfrowo obrazu odbędzie się 9 maja, podczas festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. Film razem z publicznością zobaczą jego twórcy.
 • Z nim wyrwiesz każdą sztukę

  Z nim wyrwiesz każdą sztukę

  Sztuka podrywu nie należy do najłatwiejszych, ale na szczęście są sposoby na to, by zdobycie wybranki serca stało się chociaż odrobinę prostsze. Jednym z nich jest... częste spacerowanie z psem! Nie wierzysz? Sprawdź, to naprawdę działa!
 • Dariusz Loranty: Spowiedź kryminalnego psa

  Dariusz Loranty: Spowiedź kryminalnego psa

  Nie obraża się, gdy słyszy o sobie, że był „rasowym psem kryminalnym”. Kariera w służbach mundurowych negatywnie wpłynęła na jego życie osobiste, co skutkowało rozwodami. Otwarcie przyznaje, że w jego pracy nikt nie wylewał za kołnierz, bo tylko w ten sposób radzono sobie ze stresem i problemami. Koledzy z wydziału zabójstw wołali na niego „Benek” – dokładnie tak samo, jak nazywano bohatera serialu „PitBull”.

Zdjęcia - Psy (0)

 • Rozrywka
  Na Times Square wystąpił również Koreańczyk PSY, który zaprezentował swój przebój "Gangnam Style" (fot. Mike Coppola)
 • Rozrywka
  PSY jest twórcą wszechtronnym: pisze teksty, muzykę, jest też producentem, no i raperem/wokalistą, a także tancerzem
 • Rozrywka
  Choreografii do "Gangnam Style" - w całości wymyślonej przez PSY - nauczyła się m.in. Britney Spears (fot. Chun Sung-Jun)
 • Rozrywka
  PSY ma na koncie sześć studyjnych albumów
 • Rozrywka
  Teledysk do "Gangnam Style" z popisowym ujeżdżaniem niewidzialnego konia zanotował już ponad 350 milionów odtworzeń (fot. Chun Sung-Jun)
 • Rozrywka
  Wskutek wielkiego sukcesu piosenki "Gangnam Style" koncerty koreańskiego wokalisty PSY wyprzedają się na pniu (fot. Chun Sung-Jun)

Filmy - Psy (264)

 • Wzruszająca akcja ratunkowa

  W mieście Dej w północnej Rumunii miała miejsce niecodzienna akcja ratunkowa. Mały, rudy kundelek w niewyjaśniony sposób znalazł się w korycie rwącej rzeki – i nie potrafił się stamtąd wydostać. Na ratunek psiakowi ruszyli strażacy, którym udało się zawinąć go w koc i bezpiecznie przetransportować na suchy ląd. „Zostaliśmy wezwani na pomoc psu. Gdyby nie udało mi się go uratować, utonąłby” – skomentował całe zajście jeden ze strażaków biorących udział w akcji. Wideo z interwencji obiegło portale społecznościowe, stając się prawdziwym hitem.