Psy

Synonimy:
pies,
Inne znaczenia:
Psy (Film (1992) Reż.Władysław Pasikowski) ,

Artykuły - Psy (1039)

Zdjęcia - Psy (10)

Filmy - Psy (366)

 • Tonący pies jest bardzo wdzięczny swoim wybawcom

  Piesek nie potrafił dostać się na brzeg, kiedy w końcu został uratowany okazywał niezwykłą radość i wdzięczność
 • Psy nie boją się tygrysów

  Podobno psy i koty mają problem z tym, by mieszkać pod jednym dachem gdyż ich przyjaźń jest niemożliwa. Jak się okazuje nie jest to prawda. Nawet jeśli mówimy nie o kotach domowych, lecz o tygrysach syberyjskich. W specjalnej osadzie w Słowacji przeznaczonym dla tych dzikich kotów, doskonale dogadują się one z owczarkami niemieckimi. Psy pomagają tygrysom zaadaptować się do warunków panujących w ośrodku, który powstał by ochronić ten zagrożony wyginięciem gatunek. Wspólne dorastanie i zabawy tygrysów i psów, jak widać doskonale wpływają na ich rozwój.
 • Szczeniak bez łap dostał wózek

  Szczeniak urodził się bez przednich łap. Mimo to zachowuje się jak każdy szczeniak, jest wesoły i lubi się bawić. Właściciele schroniska, w którym mieszka postanowili pomóc mu w przemieszczaniu się. Poprosili o pomoc inżynierów z pobliskiego uniwersytetu by stworzyli dla pieska specjalną uprząż z kółkami. Szczeniak wciąż uczy się poruszać przy jej pomocy. Ma on przejść fizjoterapię, która mu to ułatwi
 • Bardzo dziwny pies

  W niecodzienny sposób mała chihuahua z Grecji reaguje na głaskanie przez właściciela. Mimo przerażającego dźwięku, jaki z siebie wydobywa pies sprawia on wrażenie zadowolonego z pieszczot.