Psy

Synonimy:
pies,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Psy (906)

 • Ten pies ma nosa do nowotworów

  Ten pies ma nosa do nowotworów

  Frankie to mieszaniec owczarka niemieckiego, który potrafi wywąchać raka u osób, u których jeszcze nie zdiagnozowano choroby. Statystyki psa są nieznacznie gorsze od cechującej się ogromną popularnością biopsji.
 • Psy popsuł licznik na Youtube

  Psy popsuł licznik na Youtube

  Koreańczyk Psy swoim najpopularniejszym teledyskiem wprawił w spore zakłopotanie programistów.
 • Resztki jedzenia należą się jak psu buda

  Resztki jedzenia należą się jak psu buda

  Klient restauracji ma prawo do zabrania resztek jedzenia w torebce, tzw. doggy bag - orzekł włoski Sąd Najwyższy.
 • Jak sprawić, żeby pies nie bał się burzy

  Jak sprawić, żeby pies nie bał się burzy

  Straszna ta burza! Twój czworonożny podopieczny boi się grzmotów? Udawaj, że nic się nie dzieje. Nie przytulaj go i nie uspokajaj, bo to pogorszy jego stan.
 • Psy i Snoop Dogg na kacu (teledysk "Hangover")

  Psy i Snoop Dogg na kacu (teledysk "Hangover")

  Prawie 4 mln odtworzeń ma już opublikowany w nocy z niedzieli na poniedziałek (8/9 czerwca) wspólny teledysk koreańskiego gwiazdora Psy i rapera Snoop Dogga - "Hangover".
 • Jaki jest pies, czip pomoże zobaczyć

  Jaki jest pies, czip pomoże zobaczyć

  Zwierzaki będą miały specjalne kody. Zapłacą za to właściciele. Powstanie też centralny rejestr czworonogów. To scenariusz, który rozważa Ministerstwo Rolnictwa, realizując w ten sposób postulaty samorządów. Obowiązkowe czipowanie może wejść w życie już w przyszłym roku.
 • Madryt: Spacery z psem pod lupą

  Madryt: Spacery z psem pod lupą

  Mieszkańcy Madrytu i okolic wyprowadzając psy na spacer muszą pamiętać, aby po nich posprzątać. Mandaty za pozostawienie nieczystości podniesiono do półtora tysiąca euro, a nad przestrzeganiem miejskiego prawa czuwają ubrani po cywilnemu policjanci i prywatni detektywi.
 • 6-latek został pogryziony przez 8 psów

  6-latek został pogryziony przez 8 psów

  ​Julius Harvey, chłopiec z Pensylwanii został brutalnie zaatakowany i pogryziony przez 8 psów.

Zdjęcia - Psy (12)

 • Rozrywka
  Na Times Square wystąpił również Koreańczyk PSY, który zaprezentował swój przebój "Gangnam Style" (fot. Mike Coppola)
 • Rozrywka
  PSY ma na koncie sześć studyjnych albumów
 • Rozrywka
  Wskutek wielkiego sukcesu piosenki "Gangnam Style" koncerty koreańskiego wokalisty PSY wyprzedają się na pniu (fot. Chun Sung-Jun)
 • Rozrywka
  PSY jest twórcą wszechtronnym: pisze teksty, muzykę, jest też producentem, no i raperem/wokalistą, a także tancerzem
 • Rozrywka
  Choreografii do "Gangnam Style" - w całości wymyślonej przez PSY - nauczyła się m.in. Britney Spears (fot. Chun Sung-Jun)
 • Rozrywka
  Teledysk do "Gangnam Style" z popisowym ujeżdżaniem niewidzialnego konia zanotował już ponad 350 milionów odtworzeń (fot. Chun Sung-Jun)

Filmy - Psy (284)

 • Marcelina Zawadzka: Nie mam innej miłości poza moim psem

  Nie mam czasu, aby na 100 procent zaangażować się w związek z mężczyzną – deklaruje Marcelina Zawadzka. Byłą Miss Polonia całkowicie pochłania teraz kariera zawodowa i opieka nad suczką Abi. To właśnie przygarnięta ze schroniska 5-letnia Abi jest obecnie największą miłością Marceliny Zawadzkiej. Marcelina Zawadzka przez trzy lata związana była z kierowcą rajdowym Jakubem Przygońskim. Para rozstała się tuż przed wylotem Zawadzkiej na konkurs Miss Universe w 2012 roku. Była Miss Polonia przyznała w wywiadach, że bardzo przeżyła to rozstanie. Obecnie nie jest z nikim związana. - Mam wielu przyjaciół, jest też wiele osób, które mnie adorują, ale na razie wszystko jest na dystans. Już niedługo maj, wiosna, więc mam nadzieję, że się zakocham – mówi piękna Marcelina. Modelka twierdzi, że typ urody mężczyzny nie jest dla niej ważny. Istotne jest natomiast to, by miał w życiu pasję. - To może być nawet wioślarstwo czy składanie klocków Lego, ale żeby ta pasja była. To jest dla mnie najważniejsza cecha, podobnie jak silny charakter; ta osoba musi wiedzieć, czego chce w życiu. Nie mam tak, że musi być blondyn, brunet, kręcone włosy, niski, wysoki. Na razie jednak największą miłością modelki jest 5-letnia suczka o imieniu Abi. Marcelina Zawadzka przygarnęła ją ze schroniska dwa miesiące temu, w dniu świętego Walentego. Jak twierdzi, ujęły ją piękne, błękitne oczy oraz fakt, że została porzucona w Boże Narodzenie. Abi zamieszkała ze swoją nową panią, jej siostrą i kotem.