Psy

Synonimy:
pies,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Psy (798)

 • Resztki jedzenia należą się jak psu buda

  Resztki jedzenia należą się jak psu buda

  Klient restauracji ma prawo do zabrania resztek jedzenia w torebce, tzw. doggy bag - orzekł włoski Sąd Najwyższy.
 • Jak sprawić, żeby pies nie bał się burzy

  Jak sprawić, żeby pies nie bał się burzy

  Straszna ta burza! Twój czworonożny podopieczny boi się grzmotów? Udawaj, że nic się nie dzieje. Nie przytulaj go i nie uspokajaj, bo to pogorszy jego stan.
 • Psy i Snoop Dogg na kacu (teledysk "Hangover")

  Psy i Snoop Dogg na kacu (teledysk "Hangover")

  Prawie 4 mln odtworzeń ma już opublikowany w nocy z niedzieli na poniedziałek (8/9 czerwca) wspólny teledysk koreańskiego gwiazdora Psy i rapera Snoop Dogga - "Hangover".
 • Jaki jest pies, czip pomoże zobaczyć

  Jaki jest pies, czip pomoże zobaczyć

  Zwierzaki będą miały specjalne kody. Zapłacą za to właściciele. Powstanie też centralny rejestr czworonogów. To scenariusz, który rozważa Ministerstwo Rolnictwa, realizując w ten sposób postulaty samorządów. Obowiązkowe czipowanie może wejść w życie już w przyszłym roku.
 • Madryt: Spacery z psem pod lupą

  Madryt: Spacery z psem pod lupą

  Mieszkańcy Madrytu i okolic wyprowadzając psy na spacer muszą pamiętać, aby po nich posprzątać. Mandaty za pozostawienie nieczystości podniesiono do półtora tysiąca euro, a nad przestrzeganiem miejskiego prawa czuwają ubrani po cywilnemu policjanci i prywatni detektywi.
 • 6-latek został pogryziony przez 8 psów

  6-latek został pogryziony przez 8 psów

  ​Julius Harvey, chłopiec z Pensylwanii został brutalnie zaatakowany i pogryziony przez 8 psów.
 • "Psy" Pasikowskiego wracają do kin!

  "Psy" Pasikowskiego wracają do kin!

  "Psy" Władysława Pasikowskiego wracają na duży ekran. Uroczysta premiera zrekonstruowanego cyfrowo obrazu odbędzie się 9 maja, podczas festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. Film razem z publicznością zobaczą jego twórcy.
 • Z nim wyrwiesz każdą sztukę

  Z nim wyrwiesz każdą sztukę

  Sztuka podrywu nie należy do najłatwiejszych, ale na szczęście są sposoby na to, by zdobycie wybranki serca stało się chociaż odrobinę prostsze. Jednym z nich jest... częste spacerowanie z psem! Nie wierzysz? Sprawdź, to naprawdę działa!
 • Dariusz Loranty: Spowiedź kryminalnego psa

  Dariusz Loranty: Spowiedź kryminalnego psa

  Nie obraża się, gdy słyszy o sobie, że był „rasowym psem kryminalnym”. Kariera w służbach mundurowych negatywnie wpłynęła na jego życie osobiste, co skutkowało rozwodami. Otwarcie przyznaje, że w jego pracy nikt nie wylewał za kołnierz, bo tylko w ten sposób radzono sobie ze stresem i problemami. Koledzy z wydziału zabójstw wołali na niego „Benek” – dokładnie tak samo, jak nazywano bohatera serialu „PitBull”.
 • Chiny: Najdroższy pies świata

  Chiny: Najdroższy pies świata

  Mówi się, że miłość czworonogów do swoich opiekunów jest bezwarunkowa i bezcenna. W przypadku co najmniej jednego psa w Chinach - ma ona jednak swoją wysoką cenę - prawie 2 miliony dolarów.

Zdjęcia - Psy (0)

 • Rozrywka
  Na Times Square wystąpił również Koreańczyk PSY, który zaprezentował swój przebój "Gangnam Style" (fot. Mike Coppola)
 • Rozrywka
  PSY jest twórcą wszechtronnym: pisze teksty, muzykę, jest też producentem, no i raperem/wokalistą, a także tancerzem
 • Rozrywka
  Choreografii do "Gangnam Style" - w całości wymyślonej przez PSY - nauczyła się m.in. Britney Spears (fot. Chun Sung-Jun)
 • Rozrywka
  PSY ma na koncie sześć studyjnych albumów
 • Rozrywka
  Teledysk do "Gangnam Style" z popisowym ujeżdżaniem niewidzialnego konia zanotował już ponad 350 milionów odtworzeń (fot. Chun Sung-Jun)
 • Rozrywka
  Wskutek wielkiego sukcesu piosenki "Gangnam Style" koncerty koreańskiego wokalisty PSY wyprzedają się na pniu (fot. Chun Sung-Jun)

Filmy - Psy (251)

 • Szczeniak pije z kubka. Nie zgadniecie, co mu tak posmakowało!

  Któż odmówi takiemu słodkiemu szczenięciu kubka gorącej czekolady? Symba oczarował swojego opiekuna, który gotów jest dzielić się z pupilem wszelkimi smakołykami. W końcu od tego też chyba są przyjaciele? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski
 • Historia tego psa wyciska łzy z oczu!

  To jedna z tych historii, które można określić mianem "cudu". Lazarus - ufny, przyjacielski mieszaniec - nie miał w życiu lekko. Wreszcie jednak szczęście uśmiechnęło się do niego. Bo jak inaczej określić fakt, że znalazł nowy dom po tym, jak przeżył potrącenie przez samochód i… podwójną próbę uśpienia? Lazarus został skazany na "humanitarną" śmierć. Kiedy jego poprzedni właściciel podrzucił go do schroniska, pies był cały zakrwawiony i poraniony po wypadku. Wolontariusze próbowali znaleźć dla niego nowy dom – bezskutecznie. Podjęli więc decyzję o uśpieniu psa. Spotkanie ze śmiercią wyznaczono na 10 września… Zabieg przeprowadzał doświadczony weterynarz. Kiedy po podaniu zastrzyku zauważył, że serce psa wciąż bije, podał mu kolejną dawkę śmiercionośnej substancji. Nie stwierdziwszy oznak życia u zwierzęcia, oddalił się. Rankiem jednak pracownicy schroniska znaleźli kundelka... żywego! Tymczasowi opiekunowie psa stwierdzili, że to znak, iż temu zwierzęciu pisane jest życie. Nadali mu imię Lazarus - na cześć Łazarza z Ewangelii, którego Chrystus miał wskrzesić z martwych. Historia Lazarusa kończy się happy endem. Niegdyś odtrącony, znalazł już dom, a nowi właściciele kochają go całym sercem.