przyjaźń

Artykuły - Przyjaźń (303)

 • Przyjaźń na dobre i na złe

  Przyjaźń na dobre i na złe

  Wielu dorosłych z łezką w oku wspomina swoje szkolne czasy, wiążąc ten okres ze wszystkim co najlepsze: młodością, swobodą i radością. Pamiętając tylko o tym, co było dobre i idealizując przeszłość, mogą nabrać błędnego przekonania, że życie dziecka jest pozbawione większych trosk.

Filmy - Przyjaźń (35)

 • Czuwał przy rannym przyjacielu do końca

  Wielka przyjaźń na kilku zdjęciach. Internet obiegły właśnie fotografie, na których widać siłę psiego przywiązania i miłości. Kiedy pewien Argentyńczyk uległ wypadkowi, jego wierny towarzysz nie odstępował go nawet wtedy, gdy na miejscu pojawiła się już karetka. Właściciel czworonoga uległ wypadkowi podczas przycinania drzewek w ogrodzie. Mężczyzna upadł na betonowy podjazd i stracił przytomność. Jego pies Tony natychmiast podbiegł do rannego pana i czuwał przy nim. Na szczęście, mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń i szybko wrócił do swojego wiernego przyjaciela. (STORYFUL/x-news)
 • Kapibara zaprzyjaźniła się z małymi kaczuszkami

  Opieka nad małymi kaczuszkami to nie lada wyzwanie. Ta kapibara doskonale jednak poradziła sobie z tym wyzwaniem i zaprzyjaźniła się z maluchami, które wyglądają na zadowolone z jej towarzystwa. (STORYFUL/x-news)
 • Niezwykła przyjaźń psa i małej świnki

  Oto świnka Cham Chi i jej najlepszy przyjaciel - piesek Dobee. Zwierzaki wychowują się razem w Transylwanii, spędzają ze sobą bardzo dużo czasu i wesoło się razem bawią. Cham Chi nauczyła się również reagować na komendy swojego właściciela. Dzięki temu może dostawać pyszne smakołyki. (STORYFUL/x-news)
 • Niezwykła przyjaźń żółwia i golden retrievera

  Oto nie zwykła przyjaźń dwóch zwierzaków - Larry’ego i Cricketa. Larry to żółw, który przez nowych właścicieli został uratowany przed innymi atakującymi go żółwiami. Gdy został przyniesiony do domu, początkowo próbował uciec. Jednak potem poznał golden retrievera Cricketa i szybko się z nim zaprzyjaźnił. Zwierzaki razem bawią się, jedzą i drzemią. Dzięki nowemu przyjacielowi Larry poczuł się w końcu bezpiecznie. (STORYFUL/x-news)