przyjaźń

Artykuły - Przyjaźń (303)

 • Przyjaźń na dobre i na złe

  Przyjaźń na dobre i na złe

  Wielu dorosłych z łezką w oku wspomina swoje szkolne czasy, wiążąc ten okres ze wszystkim co najlepsze: młodością, swobodą i radością. Pamiętając tylko o tym, co było dobre i idealizując przeszłość, mogą nabrać błędnego przekonania, że życie dziecka jest pozbawione większych trosk.

Filmy - Przyjaźń (27)

 • Wyjątkowa przyjaźń uratowanego pupila z dzieckiem

  Mama dziecka chciała uwiecznić niezwykłą więź jaka połączyła jej syna z psem, który został przez nią uratowany. Na początku miała obawy, ponieważ nie wiedziała jak zachowa się pupil w nowym środowisku. Jednak kiedy urodziła syna, pies w momencie potraktował go, nie jak rywala, a jak najlepszego przyjaciela.
 • Niezwykła przyjaźń uratowanego lisa z husky

  Uratowany lis miał problem z aklimatyzacją i nawiązaniem nowych znajomości. Do czasu, kiedy poznał Ninja, Syberyjskiego Husky. Od razu przypadli sobie do gustu. Na nagraniu widzimy ich harce.
 • Niezwykła przyjaźń zółwia i psa

  Oto nie zwykła przyjaźń dwóch zwierzaków - Larry’ego i Cricketa. Larry to żółw, który przez nowych właścicieli został uratowany przed innymi atakującymi go żółwiami. Gdy został przyniesiony do domu, początkowo próbował uciec. Jednak potem poznał golden retrievera Cricketa i szybko się z nim zaprzyjaźnił. Zwierzaki razem bawią się, jedzą i drzemią. Dzięki nowemu przyjacielowi Larry poczuł się w końcu bezpiecznie. (STORYFUL/x-news)
 • Ten pies korzysta z usług najlepszego kociego masażysty

  Koty uwielbiają robić masaż ludziom. W tym przypadku dobroczynnemu działaniu tego zabiegu poddał się pies. Czy wygląda na zrelaksowanego? (STORYFUL/x-news)