pomoc

Artykuły - Pomoc (227)

Filmy - Pomoc (49)

 • Rodzina łosi uratowana przez ludzi

  Kiedy rodzina łosi wpadła do jeziora w Wyoming, cała okolica zbiegła się, by im pomóc. Szybko wzięli się do pracy, ponieważ każda minuta była na wagę złota. Wycieli lód, tworząc ścieżkę do suchego lądu, albo przynajmniej do momentu, gdzie był on grubszy. Dzięki pomocy ludzi, udało się uratować całą rodzinę zwierząt.
 • Rzuciła się w morze, aby uratować psa

  Właścicielka straciła z oczu psa podczas codziennego spaceru. W tym dniu jednak, fale były dość wysokie i niebezpieczne. Jak się okazało jej pupil wskoczył do morza po kamień i nie mógł się z niego wydostać. Kobieta bez chwili zastanowienia, wskoczyła by go uratować i jak widać - udało się.
 • Czy kot zawsze spada na cztery łapy?

  Przechodnie zauważyli kota, który był w miejscu w którym go być nie powinno. Nie zastanawiając się długo, ruszyli mu z pomocą i go uratowali.
 • Ocean wyrzucił na brzeg wieloryba. Ludzie ruszyli mu na ratunek

  U wybrzeży miasta Arica, na północy Chile, woda wyrzuciła na brzeg 6-metrowego wieloryba. Okoliczni mieszkańcy i rybacy przez kilkadziesiąt minut walczyli, aby uratować zwierzę. Kiedy wspólnymi siłami nie udało im się wtoczyć wieloryba na głębszą wodę, obwinęli go linami. Wtedy zwierzę "odholowała" łódź. (STORYFUL/x-news)