pomoc

Artykuły - Pomoc (227)

Filmy - Pomoc (82)

 • Ryzykował życiem, aby uratować ludzi

  Mężczyzna chciał uratować ludzi uwięzionych na karuzeli. Przez moment zrobiło się niebezpiecznie, kiedy zerwał się jeden z koszy, na którym stał. Na szczęście, mężczyźnie nic poważnego się nie stało.
 • Sarna w dziurze. Z pomocą przyszli ludzie

  Dwóch mężczyzn znalazło sarnę uwięzioną w głębokiej dziurze. Niestety, nie mogli jej pomóc bez odpowiednich narzędzi, dlatego zadzwonili po odpowiednie służby, które zajęły się całą sprawą.
 • Uwięzione słonie. Na pomoc ruszyli ludzie

  Jedenaście azjatyckich słoni pomagało sobie w wydostaniu się z dziury wypełnionej błotem. Zwierzęta to mieszkańcy rezerwatu przyrody Keo Seima we wschodniej części Kambodży. Zwierzęta chciały napić się wody zebranej w kraterze powstałym na skutek wybuchu bomby. Niestety, utknęły w błocie. Aby wydostać się z pułapki, pomagały sobie nawzajem. Na ratunek ruszyła również miejscowa ludność. Za pomocą lin wydostała ostatniego słonia. Krater to pozostałość po bombie pochodzącej z okresu wojny wietnamskiej. Dziura została powiększona przez rolników, aby mogli przechowywać w niej wodę. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Ryan Reynolds zachęcił fanów do wspierania ofiar huraganów Harvey i Irma

  Ryan Reynolds zachęcił fanów do pomagania poszkodowanym przez huragany Harvey i Irma. Na swój profil instagramowy wrzucił zdjęcie w koszulce z napisem „Hope. Heal. Rebuild”. Aktor namawiał do nabycia T-shirtów na specjalnie uruchomionej stronie lub przekazywania darowizn odpowiednim instytucjom charytatywnym. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup środków pierwszej pomocy, ważnych leków i butelkowanej wody. (Cover Video/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.