Polskie

Artykuły - Polskie (-1)

Filmy - Polskie (3)

  • Wypadek polskiego autokaru w Serbii. "Jesteśmy gotowi udzielić wszelkiej pomocy, jakiej potrzebują tamtejsze władze"

    Do tragicznego w skutkach wypadku polskiego autokaru doszło w Serbii. W jego wyniku jedna osoba poniosła śmierć, a ponad 20 zostało rannych. Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 10, na trasie Subotica - Novy Sad w rejonie miasta Mali Idos. Autokarem, który jechał z Grecji do Polski, podróżowały 53 osoby. - Jesteśmy gotowi udzielić wszelkiej pomocy, jakiej potrzebują tamtejsze władze - powiedział mł. ins. Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji.
  • Najseksowniejsze polskie aktorki grające w serialach

    Są piękne, młode, a swoją urodą zachęcają widzów do oglądania polskich seriali. Zobacz, naszym zdaniem, najseksowniejsze polskie aktorki grające w rodzimych produkcjach. Czy uroda to ich jedyny argument?
  • Polskie absurdy drogowe. Jak z nimi walczyć?

    Z drogowymi absurdami można spotkać się każdego dnia na ulicach, ścieżkach rowerowych, kładkach, a nawet w reprezentacyjnych punktach miast. Jak z nimi walczyć? Na ten temat wypowiedzieli się: blogerka Anna Kozioł, współprowadzący program "Absurdy drogowe" w TVN Turbo Kamil Jaśkowski oraz mł. insp. Marek Konkolewski z Komendy Głównej Policji. - Trzeba coś robić, najgorsze jest cierpienie w milczeniu - zaznaczyła Kozioł. Absurdy drogowe można zgłaszać zarówno do policji, jak i straży miejskiej. Jak mówi Konkolewski, najważniejsze jest to, by funkcjonariusze nie karali za źle skonstruowane przepisy. - Nie wyobrażam sobie, by moi koledzy "suszyli" za ograniczenia pozostałe po remoncie drogi - mówi komendant. (Dzień Dobry TVN/x-news)