Polsat

Artykuły - Polsat (1424)

 • Sylwester z Polsatem: Hity, wróżby, horoskopy

  Sylwester z Polsatem: Hity, wróżby, horoskopy

  Transmitowana przez Polsat Sylwestrowa Moc Przebojów po raz kolejny odbędzie się w Katowicach. Na multimedialnej scenie pod Spodkiem pojawi się europejski król muzyki tanecznej Alvaro Soler, największe hity zagrają również Vengaboys i Danzel. Zabawę w plenerze i przed telewizorami zagwarantują również polscy wykonawcy m.in. Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Enej, Golec uOrkiestra, Natalia Szroeder czy Boys.
 • Czy Polsat zdominuje rynek telewizji naziemnej?

  Czy Polsat zdominuje rynek telewizji naziemnej?

  Za 103 mln zł Polsat kupił od Grupy ZPR Media wszystkie udziały w Eska TV, Polo TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV i Vox Music TV oraz mniejszościowe udziały w Nowa TV i Fokus TV. Co to oznacza dla rynku naziemnej telewizji cyfrowej?
 • Polsat świętuje 25. urodziny

  Polsat świętuje 25. urodziny

  Polsat świętuje 25. urodziny. Pierwsza komercyjna stacja telewizyjna rozpoczęła nadawanie dokładnie 5 grudnia 1992 roku.
 • ​Festiwal Piękna 2017 w telewizji Polsat

  ​Festiwal Piękna 2017 w telewizji Polsat

  W pierwszy weekend grudnia telewizja Polsat zaprasza na Festiwal Piękna 2017. Widzowie poznają dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę, zostaną bowiem wybrani Miss Polski, Miss Supranational i po raz drugi Mister Supranational.
 • Polsat odpowiada na zarzuty Jacka Kurskiego

  Polsat odpowiada na zarzuty Jacka Kurskiego

  "Apelujemy do Prezesa Telewizji Polskiej SA Pana Jacka Kurskiego o to, aby nie angażował Telewizji Polsat w jakiekolwiek rozgrywki polityczne" - napisał w specjalnym oświadczeniu rzecznik prasowy stacji, Tomasz Matwiejczuk. To reakcja na wywiad, jakiego Kurski udzielił "Rzeczpospolitej".
 • Puchar Polski i 1. liga przez kolejne trzy sezony w Polsacie

  Puchar Polski i 1. liga przez kolejne trzy sezony w Polsacie

  Przez kolejne trzy sezony, aż do rozgrywek 2020/21, Telewizja Polsat będzie wyłącznym nadawcą meczów 1. ligi piłkarskiej i Pucharu Polski.
 • Bartosz Heller przechodzi z TVP do Polsatu

  Bartosz Heller przechodzi z TVP do Polsatu

  Dziennikarz sportowy Bartosz Heller zakończył współpracę z TVP.
 • Kamil Durczok: Gwarantuję elegancką rozmowę. Ja nie gryzę!

  Kamil Durczok: Gwarantuję elegancką rozmowę. Ja nie gryzę!

  - To już drugi sezon w Polsat News, choć pierwszy szedł pod hasłem i szyldem "Brutalnej prawdy" - powiedział w rozmowie z Interią Kamil Durczok o swym programie "Durczokracja".
 • Jesień w Polsacie. Będą niespodzianki dla widzów?

  Jesień w Polsacie. Będą niespodzianki dla widzów?

  Telewizja Polsat po raz kolejny zorganizowała ​"Wieczór z Gwiazdami". Podczas uroczystej gali, która 31 sierpnia odbyła się w warszawskiej Endorfinie, stacja zaprezentowała swoją jesienną ramówkę. Gospodarzem wieczoru był Krzysztof Ibisz, a Dyrektor Programowa stacji Nina Terentiew zainaugurowała wieczór i zapowiedziała nowości.
 • "W rytmie serca": Kto jest kim w serialu?

  "W rytmie serca": Kto jest kim w serialu?

  Już 10 września o godzinie 20.00 po raz pierwszy spotkamy się z bohaterami nowego serialu sygnowanego nazwiskiem Tadeusza Lampki - producenta m.in. takich hitów jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe". Wiemy, kto jest kim w najnowszej produkcji telewizji Polsat "W rytmie serca".

Filmy - Polsat (15)

 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 10. odcinka

  W dziesiątym, finałowym odcinku „#Supermodelki Plus Size” dowiemy się, kto zdobędzie tytuł, o którym marzą miliony dziewczyn. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i będą miały szansę skraść serca widzów. O zwycięstwo walczyć będą: Joanna Cesarz, Zuzanna Zakrzewska i Katarzyna Bochenkiewicz. Która zdobędzie największą rzeszę fanów i zostanie pierwszą w Polsce #Supermodelką Plus Size?
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 9. odcinka

  Już w środę półfinałowy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size”. To ostatnia szansa dla uczestniczek, aby zawalczyć o wejście do ścisłego finału i kontynuować walkę o tytuł pierwszej w Polsce #Supermodelki Plus Size.
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 7. odcinka

  Siódmy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” pokaże, że wszystkie dotychczasowe zadania, z którymi mierzyły się uczestniczki, nie były takie trudne. Prawdziwy problem pojawi się teraz, kiedy dziewczyny będą miały stanąć przed obiektywem aparatu bez makijażu i pełnej stylizacji, a nawet… całkiem nago.
 • „Supermodelka Plus Size”: Ewa Minge grozi jurorom!

  Pojawienie się na castingu programu „#Supermodelka Plus Size” dziewczyny, która nazwała się „profesjonalną modelką” wzbudzi między jurorami prawdziwą burzę. Zażartą dyskusję przerwie Ewa Minge.