policja

Synonimy:
policja, policja Lublin policjan policjanci policjant policjantka policjsa
Inne znaczenia:
Policja (Film (2002)[Dark Blue] Reż.Ron Shelton) ,

Artykuły - Policja (13442)

Zdjęcia - Policja (0)

 • Polska Lokalna
  Odzyskana biżuteria w KSP
 • Polska Lokalna
  Odzyskana biżuteria w KSP
 • Polska Lokalna
  Odzyskana biżuteria w KSP
 • Polska Lokalna
  Odzyskana biżuteria w KSP
 • Polska Lokalna
  Odzyskana biżuteria w KSP
 • Polska Lokalna
  Odzyskana biżuteria w KSP

Filmy - Policja (289)

 • Włoski patrol na ulicach Warszawy. Jak czują się w Polsce?

  Dziennikarka "Dzień Dobry Wakacje" Ula Chincz spędziła dzień z włoskimi policjantami, patrolującymi warszawskie ulice. Dlaczego pełnią służbę w Polsce? Czy podczas ich pracy w naszym kraju doszło do niebezpiecznej sytuacji? (Dzień dobry TVN/x-news)
 • Policjanci zatrzymali ruch drogowy przez... krowy

  Policjanci z Departamentu Hidalgo w Teksasie specjalnie zatrzymali ruch drogowy, aby umożliwić przejście setkom krów przez drogę. Stado przemieszczało się z jednego pastwiska na drugie, a oddzielała je właśnie szosa. Nagranie z przejścia krów natychmiast obiegło Internet i zafascynowało widzów. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Tomasz Nałęcz i Ryszard Bugaj komentują incydent z udziałem W. Frasyniuka

  Z jakiego paragrafu kodeksu karnego policja wnosi sprawę do sądu? To woła o pomstę do nieba - powiedział profesor Tomasz Nałęcz, były doradca Bronisława Komorowskiego. - Myślę sobie, że są takie przepisy prawa, których interpretacja nie budzi wątpliwości, ale są i takie, które można poddać ocenie etycznej – ocenił profesor Ryszard Bugaj, były doradca prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Obaj komentowali w ten sposób incydent z udziałem Władysława Frasyniuka w trakcie obchodów miesięcznicy katastrofy smoleńskiej.
 • B. Arłukowicz o śmierci I. Stachowiaka na komisariacie: Minister Błaszczak powinien zostać zdymisjonowany

  Sytuacja z Igorem z Wrocławia i z tą sytuacją, kiedy Błaszczak nie zrobił nic, absolutnie go dyskwalifikuje. Jeśli tego nie wyjaśni - my to zrobimy. Jeśli będzie w tym przeszkadzał, to użyjemy wszystkich narzędzi: komisji śledczej, rozmów z ludźmi, przeprowadzimy własne śledztwo żeby tę sprawę wyjaśnić - powiedział Bartosz Arłukowicz. Jego zdaniem, szef MSWiA powinien zostać zdymisjonowany. Posłowie PO zarzucają Mariuszowi Błaszczakowi brak właściwej reakcji po śmierci Igora Stachowiaka na komisariacie. Zdaniem Tadeusza Cymańskiego, do równie bulwersujących spraw dochodziło również za poprzednich rządów i nie kończyły się one dymisjami w ministerstwach. - Jeśli mamy tutaj zderzenie prokuratury i policji, które wzajemnie przerzucają się oskarżeniami, to świadczy o tym, że rząd źle funkcjonuje i nie jest w stanie kontrolować procesu wyjaśniania tej sprawy - przekonywał Bartosz Arłukowicz. Poseł PiS przyznał, że sam był zdumiony działaniem prokuratury. - Ta sprawa jest straszna, zszokowała wielu z nas i opinię publiczną. Nie może być zostawiona, tu się zgadzamy. Byłbym jednak bardzo ostrożny w werdyktach - powiedział Tadeusz Cymański.