Policja

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
policja ,

Artykuły - Policja (315)

 • RMF: 25-latek uciekł policjantom z kajdankami na rękach

  RMF: 25-latek uciekł policjantom z kajdankami na rękach

  ​Policja poszukuje 25-latka, który z kajdankami na rękach uciekł funkcjonariuszom w Golubiu-Dobrzyniu w Kujawsko-Pomorskiem.
 • ​Małopolscy policjanci otrzymali maski antysmogowe

  ​Małopolscy policjanci otrzymali maski antysmogowe

  Prawie 2 tys. masek antysmogowych trafiło już do małopolskich policjantów pracujących w terenie - poinformowała w środę sierż. Anna Zbroja-Zagórska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Ich używanie nie jest obowiązkowe.
 • Był bardzo zmęczony, więc... jechał w bagażniku

  Był bardzo zmęczony, więc... jechał w bagażniku

  Policjanci z Lubartowskiej "drogówki" w swojej codziennej służbie napotykają się na kierowców popełniających różne wykroczenia. Czasem są one bardzo niebezpieczne i nieodpowiedzialne. Innym razem zaskakujące lub wręcz śmieszne. W środę ujawnili wykroczenie łączące w sobie wszystkie te cechy. Wszystko zarejestrowała policyjna kamera.
 • Czy policjant bez munduru może zatrzymać samochód?

  Czy policjant bez munduru może zatrzymać samochód?

  ​Jakie są zasady zatrzymywania kierowców przez policjantów bez mundurów? Warto się z nimi zapoznać, by nie da dać się nabrać np. oszustom.
 • RMF: Policja zatrzymała... złodziei kawy

  RMF: Policja zatrzymała... złodziei kawy

  ​Policjanci ze Szczecinka zatrzymali złodziei kawy. Trzej młodzi warszawiacy mieli w bagażniku ponad 200 opakowań. Jak ustalili policjanci, kawę dwóch marek sprawcy kradli z dyskontów w całej Polsce.
 • Próbę ratowania psa przypłacił życiem

  Próbę ratowania psa przypłacił życiem

  W niedzielę doszło do tragicznego wypadku w Tyńcu. Mężczyzna wpadł do wody próbując ratować psa. Mimo reanimacji zmarł – donosi "Gazeta Krakowska".
 • Uwaga. Policja sprawdzi wycieraczki i płyn do szyb!

  Uwaga. Policja sprawdzi wycieraczki i płyn do szyb!

  Nawet kilkanaście tysięcy policjantów w najbliższych dniach będzie dbać o bezpieczeństwo. Wielu z nich to funkcjonariusze drogówki, których będzie można spotkać przede wszystkim na drogach wyjazdowych z dużych miast i głównych trasach w kraju.
 • Nowa polska specjalność: ucieczki przed policją!

  Nowa polska specjalność: ucieczki przed policją!

  Niedawno informowaliśmy, że resort sprawiedliwości pracuje nad zaostrzeniem przepisów dotyczących kontroli drogowych. Ucieczka przed policją ma być wkrótce traktowana, jak przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5.
 • Nietypowy film polskiej policji

  Nietypowy film polskiej policji

  Polska policja jak co roku apeluje do kierowców o ostrożność na drodze w okresie świątecznym. Tym razem funkcjonariusze przygotowali specjalny spot.