pokaz

Artykuły - Pokaz (18)

Filmy - Pokaz (14)

 • Niesamowite umiejętności kobiety na rurze

  Nie tak dawno pojawiła się informacja mówiąca o tym, że taniec na rurze ma zostać zarejestrowany jako dyscyplina sportowa na igrzyskach olimpijskich. Pomysł dość kontrowersyjny aczkolwiek, musicie przyznać, że nagranie takie jak te, jest całkiem imponujące.
 • Twierdzisz, że nadwaga przeszkadza w tańcu? On temu przeczy

  O tym, że tańczyć każdy może, przekonuje Erik Cavanaugh. Mężczyzna ze sporą nadwagą świetnie radzi sobie z tańcem współczesnym i wykonuje skomplikowany układ. To doskonała inspiracja! (STORYFUL/x-news)
 • Fashion Square - moda w centrum Krakowa

  22 kwietnia Kraków stał się polską stolicą mody. Projektanci tacy jak m.in.: Claudius Scissor, Łukasz Jemioł oraz duet MMC zaprezentowali swoje kreacje na nadchodzący sezon. Pokaz odbył się w ramach imprezy Fashion Square.
 • Efektowny pokaz na zakończenie manewrów Bizon Drawsko 2017

  Drawsko Pomorskie (woj. zachodniopomorskie). Efektowny pokaz na poligonie w Drawsku Pomorskim zakończył ćwiczenia NATO o kryptonimie Bizon Drawsko 2017. W manewrach wzięło udział 4600 żołnierzy z Polski, USA, Niemiec, Kanady, Estoniii, Belgii i Holandii, która była organizatorem ćwiczeń. - Najważniejsza była międzynarodowa współpraca - podkreślał przedstawiciel Dowództwa Wojsk Lądowych Królestwa Niderlandów. - Wiele symulacji i doświadczeń pozwoliło nam sprawdzić odporność psychofizyczną żołnierzy, współdziałać z innymi nacjami odświeżyć język angielski - wyliczał dowódca 12 Brygady Zmechanizowanej por. Mateusz Chejnowski. (Źródło: TVN24/x-news).