Piotr Adamczyk

Artykuły - Piotr Adamczyk (406)

 • Piotr Adamczyk: Nowa fryzura i... biżuteria

  Piotr Adamczyk: Nowa fryzura i... biżuteria

  Piotr Adamczyk, który wielu kojarzy się przede wszystkim z rolą Jana Pawła II, w swoim nowym filmie wcielił się w czarny charakter. W komedii romantycznej "Narzeczony na niby" jest ekscentrycznym reżyserem telewizyjnym, który kocha biżuterię i angielskie wtręty językowe.
 • Piotr Adamczyk wraca do świata dzieciństwa

  Piotr Adamczyk wraca do świata dzieciństwa

  Piotr Adamczyk - gwiazda kina, również tego animowanego - opowiada o swoich początkach, przygodach i wielkiej radości, jaka płynie z udawania animowanych postaci. Najnowszy film z udziałem aktora - "Zając Max ratuje Wielkanoc" w kinach już od 24 marca.
 • Piotr Adamczyk: Dobry, zły i święty

  Piotr Adamczyk: Dobry, zły i święty

  Piotr Adamczyk, ceniony aktor filmowy, serialowy i teatralny, odtwórca ról Jana Pawła II i Fryderyka Chopina, publiczności znany również ze znakomitych ról komediowych, kończy we wtorek, 21 marca, 45 lat.
 • Czy Piotr Adamczyk uratuje Wielkanoc?

  Czy Piotr Adamczyk uratuje Wielkanoc?

  Przygotujcie się na wielką, świąteczną przygodę w świecie zwierząt! Głosu tytułowej postaci w animacji "Zając Max ratuje Wielkanoc" użyczy Piotr Adamczyk, znany polskiej publiczności z uwielbianych ról dubbingowych: Zygzaka McQueena ("Auta") i żyrafy Melmana ("Madagaskar").
 • Piotr Adamczyk nagrodzony w Rzymie

  Piotr Adamczyk nagrodzony w Rzymie

  Piotr Adamczyk otrzymał we wtorek w Rzymie nagrodę dla Europejskiej Osobowości 2016 Roku. Aktor, znany we Włoszech z roli Jana Pawła II, znalazł się wśród nagrodzonych osobistości świata kultury.
 • Piotr Adamczyk o filmie "Jestem mordercą"

  Piotr Adamczyk o filmie "Jestem mordercą"

  "Jestem szczęśliwy, że taką rolę otrzymałem" - powiedział Piotr Adamczyk o filmie "Jestem mordercą". "Miałem okazję zagrać człowieka niezwykle cynicznego" - zdradził aktor. Film Macieja Pieprzycy trafi na ekrany polskich kin 4 listopada.
 • "Tytanowa biel" z Piotrem Adamczykiem w listopadzie w kinach

  "Tytanowa biel" z Piotrem Adamczykiem w listopadzie w kinach

  Historyk sztuki starający się zbadać tajemniczy okres w życiu Caravaggia to nowe filmowe wcielenie Piotra Adamczyka. Thriller "Tytanowa biel" w reż. Piotra Śmigasiewicza, z muzyką Pawła Mykietyna, trafi do kin 25 listopada. W obsadzie są też aktorzy włoscy i niemieccy.
 • Piotr Adamczyk: Brytyjski akcent w polskiej komedii

  Piotr Adamczyk: Brytyjski akcent w polskiej komedii

  W swojej karierze zagrał najbardziej znanych na świecie Polaków - był papieżem, był Chopinem. Ostatnio podziwiać można było go w bijących rekordy popularności "Listach do M2". W najnowszej komedii "Słaba płeć?" Piotr Adamczyk został biznesmenem z Anglii. Jako Jimmi, z nienagannym brytyjskim akcentem, będzie czarował widzów z ekranów kin już od 1 stycznia.
 • Piotr Adamczyk: Nie jestem człowiekiem, który lubi intrygować

  Piotr Adamczyk: Nie jestem człowiekiem, który lubi intrygować

  Znakomity aktor, człowiek skromny, lubiący pomagać. Grywał tych złych (Lars Rainer w "Czasie honoru") i tych naprawdę dobrych (Jan Paweł II w "Karolu..."). Piotr Adamczyk opowiada o świętach, komedii "Słaba płeć?" i planach na nowy rok.
 • Zostań dawcą szpiku! Piotr Adamczyk zachęca i czyta bajkę

  Zostań dawcą szpiku! Piotr Adamczyk zachęca i czyta bajkę

  "Krwinek i jego wielka misja ratunkowa", bajka dla małych i dużych, czytana przez wybitnego aktora Piotra Adamczyka, jest głównym elementem akcji Interii i Fundacji DKMS Polska propagującej ideę dawstwa szpiku.

Zdjęcia - Piotr Adamczyk (114)

Filmy - Piotr Adamczyk (31)