Paul Walker

Synonimy:
Walker Paul,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paul Walker (108)

 • Paul Walker w ósmej części "Szybkich i wściekłych"?

  Paul Walker w ósmej części "Szybkich i wściekłych"?

  Mimo że hollywoodzki aktor Paul Walker nie żyje, wiceprezes studia NBC Universal zapewnił, że... zobaczymy go w najnowszej odsłonie "Szybkich i wściekłych".
 • Kolejny pozew po śmierci Paula Walkera. Już nie tylko córka!

  Kolejny pozew po śmierci Paula Walkera. Już nie tylko córka!

  ​Niemal dwa lata po śmierci Paula Walkera rozpoczęły się podchody jego rodziny, których celem jest uzyskanie odszkodowania od Porsche.
 • Porsche odpowiada córce Paula Walkera

  Porsche odpowiada córce Paula Walkera

  Przedstawiciele koncernu Porsche postanowili odpowiedzieć córce amerykańskiego aktora Paula Walkera, która we wrześniu br. oficjalnie oskarżyła markę o śmierć swojego ojca.
 • Paul Walker - biografia

  Urodzony 12 września 1973 roku w Glendale w Kalifornii amerykański aktor. Jako niemowlak wystąpił w reklamie pieluszek. Od wczesnych lat pracował jako model, a od 12 roku życia regularnie pojawiał się w telewizji. W 1986 debiutował na dużym ekranie w horrorze dla młodzieży „Potwór w szafie”. Od 1998 roku stale obecny na dużym ekranie, wystąpił między innymi w filmach "Miasteczko Pleasantville" oraz "Sekta". Przełomem w jego karierze okazała się rola agenta FBI Briana O’Connera w filmie „Szybcy i
 • Porsche wypiera się współodpowiedzialności za śmierć Paula Walkera

  Porsche wypiera się współodpowiedzialności za śmierć Paula Walkera

  Szefowie kompanii samochodowej nie czują się w żadnym stopniu odpowiedzialni za wypadek, który kosztował życie aktora Paula Walkera i jego przyjaciela Rogera Rodasa.
 • Porsche odpowiada na pozew córki Paula Walkera

  Porsche odpowiada na pozew córki Paula Walkera

  Koncern Porsche zareagował na oskarżenia córki tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera. Według samochodowego giganta "powodem wypadku była nierozważna jazda i nadmierna prędkość".
 • Córka Paula Walkera pozywa Porsche

  Córka Paula Walkera pozywa Porsche

  Niemal dwa lata po tragicznej śmierci Paula Walkera, 16-letnia córka gwiazdora - Meadow - pozywa koncern Porsche winiąc za tragedię konstrukcję auta, którym jechał jej ojciec.
 • Córka Paula Walkera założyła fundację jego imienia

  Córka Paula Walkera założyła fundację jego imienia

  Meadow Walker, córka tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera, założyła fundację charytatywną, aby uczcić rocznicę urodzin swojego ojca. 12 września aktor skończyłby 42 lata. Meadow zamierza kontynuować działania na rzecz ochrony przyrody, które rozpoczął jej tato.
 • Paul Walker pośmiertnie nagrodzony

  Paul Walker pośmiertnie nagrodzony

  Podczas gali Teen Choice Awards, na której siódma odsłona "Szybkich i wściekłych" zdobyła dwie statuetki, Vin Diesel wraz z całą ekipą pracującą nad serią złożyli hołd Paulowi Walkerowi.
 • Córka Paula Walkera wspomina ojca

  Córka Paula Walkera wspomina ojca

  Dzień Ojca już jutro, ale Amerykanie obchodzą to święto w trzecią niedzielę czerwca, czyli wczoraj. I to właśnie w Dniu Ojca Meadow Walker, córka tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera, zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie z dzieciństwa w towarzystwie taty.

Filmy - Paul Walker (9)

 • Córka Paula Walkera pozywa Porsche (źródło: CNN Newsource/x-news)

 • "Szybcy i wściekli" bez Walkera. Co z jego postacią?

  Kurt Russell we wrześniu ubiegłego roku dołączył do obsady siódmej części „Szybkich i wściekłych”. Tragiczna śmierć Paula Walkera pokrzyżowała jednak plany producentów i ekipy realizatorskiej. - Twórcy filmu wprowadzają obecnie zmiany w scenariuszu, żeby wytłumaczyć jakoś zniknięcie bohatera Paula - mówi Russell, dodając: - Życie jest pełne zakrętów...
 • Odeszli w 2013 roku

  W 2013 roku pożegnaliśmy wiele gwiazd kina i estrady, a także wybitnych przedstawicieli świata kultury. Odeszli m.in. Peter O'Toole - niezapomniany Lawrence z Arabii; Paul Walker - gwiazdor kina akcji; Cory Monteith - odtwórca jednej z głównych ról w bijącym rekordy popularności serialu "Glee"; James Gandolfini - znany wszystkim jako Tony Soprano. Miłośnicy thrillerów nie przeczytają już nigdy nowej powieści Toma Clancy'ego, a Lou Reed nigdy już nie zaśpiewa swoim pięknym głosem żadnej rockowej ballady...
 • Edyta Górniak: Odsłoniłam twarz człowieka i zdjęłam koronę gwiazdy

  Miesiąc temu Edyta Górniak opłakiwała śmierć dawnego przyjaciela i managera Wiktora Kubiaka. Wkrótce okazało się, że była przyjaciółka gwiazdy, zarazem eksżona zmarłego, Alicja Borkowska doznała wylewu i jest w śpiączce. Dodatkowym ciosem dla piosenkarki była tragiczna śmierć jednego z jej ulubionych hollywoodzkich aktorów - Paula Walkera.