para

Artykuły - Para (822)

 • Kredyt po rozwodzie: jak się uporać ze spłatą

  Kredyt po rozwodzie: jak się uporać ze spłatą

  Choć podczas rozwodu nie brakuje negatywnych emocji, warto polubownie rozstrzygnąć, co z kredytem. Pomóc może doradca finansowy.
 • Dolar ponownie słabnie

  Para EURUSD wychodzi na poziomy ostatnio obserwowane na początku stycznia (1,3769) po odczycie kolejnych gorszych od oczekiwań danych ze Stanów Zjednoczonych.
 • Kasiu! Masz dopiero 16 lat

  Kasiu! Masz dopiero 16 lat

  ​Tego dnia byłam w dobrym humorze.
 • Łódź: Powstanie pomnik Lecha Kaczyńskiego

  Łódź: Powstanie pomnik Lecha Kaczyńskiego

  W Łodzi powstanie pomnik b. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Będzie też skwer jego imienia - zadecydowali w środę w nocy łódzcy samorządowcy. Za przyjęciem uchwały w tej sprawie zagłosowali radni opozycji - PiS i klubu radnych Łódź 2020. Przeciwni byli radni PO.
 • Brama do innego świata

  Brama do innego świata

  Waldek chciał pokazać mi niesamowite miejsce, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością...
 • Jak wzmocnić włosy: Sposoby

  Jak wzmocnić włosy: Sposoby

  Dwa razy w tygodniu kładź na włosy maski regenerujące – gotowe, bądź przyrządzone według domowych receptur.
 • Patrzę na niego z góry

  Patrzę na niego z góry

  W końcu związałam się z niższym mężczyzną.
 • Jak uniknąć sporów w święta

  Jak uniknąć sporów w święta

  W święta cieszysz się na spotkanie z najbliższymi. Niestety, czasami może dochodzić między wami do niezręcznych sytuacji. Dowiedz się, jak możesz wybrnąć z nich z klasą.

Filmy - Para (13)

 • Stado szopów wprost szaleje za chipsami

  Para nagrała wideo na którym widzimy grupę szopów, które wręcz szaleją za chipsami. Najpierw rzucali im wszystkim naraz a później pojedynczo, gdzie każdy otrzymywał jednego chrupka do łapki, oddalając się, by go szybko zjeść.
 • Romantyczny pocałunek? Nie przy niej

  Ktoś tu jest chyb zazdrosny. Asi, bo tak nazywa się suczka oczekuje więcej uwagi ze strony pary, dlatego za każdym razem kiedy chcą się pocałować, ta przeszkadza im w uroczy sposób.
 • Jak ćwiczyć przed telewizorem? Ćwiczenia dla par według Szymona Gasia

  Przed telewizorem też można ćwiczyć - wystarczy pięć minut, by rozruszać wszystkie partie mięśniowe. W "Dzień Dobry TVN" trener personalny Szymon Gaś pokazał swoje ulubione ćwiczenia dla par, które razem oglądają telewizję. Jak z tymi ćwiczeniami poradziła sobie dziennikarka Katarzyna Kępka? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Artur i Agnieszka Molis - para, która sama wyremontowała zrujnowaną kamienicę

  Agnieszka i Artur Molis po kilku latach życia w Szkocji wrócili do Polski i kupili starą kamienicę, która była ruiną. Sami ją wyremontowali tworząc osiem mieszkań, a w jednym z nich zamieszkali. Skąd wziął się pomysł na zakup kamienicy? Ich mieszkanie ma 115 metrów kwadratowych i ogromny taras, z którego roztacza się malowniczy widok. Jak wygląda w środku? W "Dzień Dobry TVN" małżeństwo pokazało wnętrze kamienicy i opowiedziało jej historię. Czym się inspirowali przy jej urządzaniu? (Dzień Dobry TVN/x-news)