para

Artykuły - Para (822)

 • Kredyt po rozwodzie: jak się uporać ze spłatą

  Kredyt po rozwodzie: jak się uporać ze spłatą

  Choć podczas rozwodu nie brakuje negatywnych emocji, warto polubownie rozstrzygnąć, co z kredytem. Pomóc może doradca finansowy.
 • Dolar ponownie słabnie

  Para EURUSD wychodzi na poziomy ostatnio obserwowane na początku stycznia (1,3769) po odczycie kolejnych gorszych od oczekiwań danych ze Stanów Zjednoczonych.
 • Kasiu! Masz dopiero 16 lat

  Kasiu! Masz dopiero 16 lat

  ​Tego dnia byłam w dobrym humorze.
 • Łódź: Powstanie pomnik Lecha Kaczyńskiego

  Łódź: Powstanie pomnik Lecha Kaczyńskiego

  W Łodzi powstanie pomnik b. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Będzie też skwer jego imienia - zadecydowali w środę w nocy łódzcy samorządowcy. Za przyjęciem uchwały w tej sprawie zagłosowali radni opozycji - PiS i klubu radnych Łódź 2020. Przeciwni byli radni PO.
 • Brama do innego świata

  Brama do innego świata

  Waldek chciał pokazać mi niesamowite miejsce, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością...
 • Jak wzmocnić włosy: Sposoby

  Jak wzmocnić włosy: Sposoby

  Dwa razy w tygodniu kładź na włosy maski regenerujące – gotowe, bądź przyrządzone według domowych receptur.
 • Patrzę na niego z góry

  Patrzę na niego z góry

  W końcu związałam się z niższym mężczyzną.
 • Jak uniknąć sporów w święta

  Jak uniknąć sporów w święta

  W święta cieszysz się na spotkanie z najbliższymi. Niestety, czasami może dochodzić między wami do niezręcznych sytuacji. Dowiedz się, jak możesz wybrnąć z nich z klasą.

Filmy - Para (13)

 • Krokodyl atakuje parę w basenie

  Zapewne nie na taki finał wieczoru liczyli australijscy turyści. Incydent miał miejsce w mieście Kariba w Zimbabwe. Na nagraniu z monitoringu widać, jak krokodyl zakrada się do basenu, wpełza do wody i rzuca się na parę. Mężczyzna uciekł zostawiając w wodzie kobietę, która została pokąsana przez gada w łokieć, ramię i plecy. Obrażenia na szczęście nie okazały się groźne.
 • Maszyna dla największych leniuchów

  Ta maszyna służy wyłącznie do... składania ubrań. Jest wyposażona w generator pary, który sprawia, że złożone ubrania nie są pomarszczone. Można ją kupić za jedyne... 850 dolarów. Myślicie, że ktoś to kupi?
 • Co trzecia para w Polsce kłóci się o finanse

  Kwestie finansowe są powodem kłótni aż u 1/3 par w Polsce (33%). U Czechów (29%) i Słowaków (31%) sytuacja wygląda podobnie. W Bułgarii natomiast, nawet co druga kłótnia w związku wynika z problemów związanych z finansami. Pieniądze, zaraz po niewierności, są drugą najczęstszą przyczyną rozstań i rozwodów. Wypowiedź: Kuba Jugo, rzecznik prasowy Profi Credit
 • Zamaskowana para z Nowej Zelandii

  Kilku znajomych z pewnej nowozelandzkiej szkoły filmowej chciało nagrać film na terenie dworca kolejowego (Parnell Railway Station), jednak spotkała ich tam mrożąca krew w żyłach historia. - Kręciliśmy na Dworcu Parnell materiał na zajęcia, gdy nagle zza krzaków po przeciwnej stronie linii kolejowej zaczęły zbliżać się do nas dwie zamaskowane postaci – relacjonowali studenci. Początkowo myśleli, że byli to koledzy z ich szkoły, którzy chcieli zrobić im dowcip. - Wszyscy byliśmy nieco zdezorientowani i śmialiśmy się, jednak w pewnym momencie przekonaliśmy się, że coś jest nie tak. Para przyspieszyła w ich stronę, wtedy młodzi ludzie zauważyli, że zamaskowane postaci są uzbrojone. Po powrocie na uczelnię powiadomili o zdarzeniu nauczyciela i policję. Okazało się, że sprawa została już przez kogoś zgłoszona. W okolicy pojawili się uzbrojeni funkcjonariusze policji w kamizelkach kuloodpornych, a po okolicy zaczął krążyć helikopter. Studenci zdążyli zarejestrować tajemniczą parę kamerą. Przy powiększeniu obrazu, da się zauważyć, że gdy nagrywali, mężczyzna przeładowywał pistolet… Policja z Auckland wciąż poszukuje tajemniczej pary i apeluje do mieszkańców o informacje w ich spawie.