Onet.pl

Artykuły - Onet.pl (32)

 • UOKiK: Zgoda na przejęcie Onetu

  - Prezes UOKiK wydała zgodę na przejęcie przez Ringier Axel Springer Media kontroli nad spółką Onet.pl. Przeprowadzone postępowanie wykazało, że transakcja nie doprowadzi do ograniczenia konkurencji - poinformowała we wtorek rzecznik Urzędu Małgorzata Cieloch.
 • TVN SA: Podpisanie umowy sprzedaży akcji Grupy Onet.pl SA

  TVN SA: Podpisanie umowy sprzedaży akcji Grupy Onet.pl SA

  TVN podpisał umowę sprzedaży 100 proc. akcji Grupy Onet z Ringier Axel Springer Media (wydawca m.in. "Faktu", "Forbesa", Newsweeka Polska" i "Przeglądu Sportowego"). . Zgodnie z umową Ringier Axel Springer nabędzie ok. 76 proc. udziałów w Grupie Onet za 968,75 mln zł.
 • Prezes TVN: Rozmowy o sprzedaży Onetu powinny zakończyć się sukcesem

  Rozmowy o sprzedaży Onetu są w toku i powinny zakończyć się sukcesem - poinformował w piątek Markus Tellenbach, prezes grupy TVN.
 • Sprzedaż największego portalu uratuje medialnego giganta

  Sprzedaż największego portalu uratuje medialnego giganta

  TVN zamierza znacząco zmniejszyć zadłużenie i poprawić generowane przepływy pieniężne po ewentualnej sprzedaży Onetu - podała spółka w komunikacie prasowym.
 • Zapadła decyzja o sprzedaży Onetu

  Zapadła decyzja o sprzedaży Onetu - dowiedział się "Puls Biznesu" ze źródeł zbliżonych do ITI. Zdaniem informatorów gazety, właściciele portalu szukają doradcy przy sprzedaży.
 • Łukasz Wejchert złożył rezygnację z funkcji członka zarządu TVN

  Łukasz Wejchert złożył rezygnację z funkcji członka zarządu TVN oraz członka zarządu Grupy Onet - poinformował TVN we wtorek w komunikacie. Jednocześnie zrezygnował też z pełnienia swoich funkcji w Komitecie Wykonawczym Grupy ITI.
 • Robert Bednarski nowym prezesem Onetu

  Robert Bednarski zostanie nowym prezesem Onetu - poinformował w poniedziałek w przesłanej informacji rzecznik prasowy Onetu Paweł Klimiuk. Bednarski zastąpi na tym stanowisku Łukasza Wejcherta.
 • "Polski trop" w sprawie zamachu na "Newskij"

  "Polski trop" w sprawie zamachu na "Newskij"

  Informując o liście kaukaskich terrorystów, którzy wzięli na siebie odpowiedzialność za piątkowy zamach na pociąg "Newskij Ekspress", NEWSru.com, jeden z największych portali w Rosji, powołuje się na "jedną z witryn bojowników" i odsyła do blogu Polski Serwis Emiratu Kaukaskiego, prowadzonego na stronie Onet.pl.