nowy rok

Artykuły - Nowy rok (382)

 • Zakaz handlu w co drugą niedzielę dopiero do nowego roku

  Zakaz handlu w co drugą niedzielę dopiero do nowego roku

  - Zakaz niedzielnego handlu nie zostanie wprowadzony w tym roku - ogłosiła minister pracy Elżbieta Rafalska. Najbardziej prawdopodobna data to pierwszy stycznia przyszłego roku - dodaje jej zastępca Stanisław Szwed. Zakazany miałby zostać handel w co drugą niedzielę. Te rozstrzygnięcia są zaledwie namiastką sukcesu dla pomysłodawców całkowitego zakazu handlu w niedziele.
 • Drugie półrocze 2016 r. przyniosło wyhamowanie eksportu żywności. Nowy rok niesie sporo zagrożeń

  Drugie półrocze 2016 r. przyniosło wyhamowanie eksportu żywności. Nowy rok niesie sporo zagrożeń

  Eksport polskiej żywności znakomicie rozpoczął ubiegły rok, ale II półrocze przyniosło wyhamowanie wysokiej dynamiki. W efekcie apetyty nie przebicie wartości 26 mld euro w całym 2016 r. raczej nie zostały zaspokojone - ocenia Andrzej Gantner, dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności (PFPŻ). W rozpoczynającym się roku na polskich eksporterów żywności czyhać będzie wiele zagrożeń rynkowych, od chorób zwierzęcych po nasilające się praktyki protekcjonistyczne.
 • Cristiano Ronaldo wyśpiewał życzenia noworoczne

  Cristiano Ronaldo wyśpiewał życzenia noworoczne

  Cristiano Ronaldo pochwalił się zdolnościami wokalnymi. Ubrany tylko w ręcznik wyśpiewał wszystkim życzenia noworoczne!
 • ABC Data - nowy rok pod znakiem coraz szerszej oferty

  Jednym z najważniejszych elementów budowania przewagi konkurencyjnej w nowoczesnej dystrybucji jest komplementarność portfolio produktowego. ABC Data, zgodnie z przyjętą strategią dynamicznie poszerza swoją ofertę.
 • Sylwester w Alpach to spory wydatek

  Sylwester w Alpach to spory wydatek

  Brak śniegu to dla polskich gór nowa przypadłość. Dla miłośników szusowania rozwiązaniem może być więc wyjazd w Alpy. Nawet jednak tam grubość pokrywy śnieżnej nie wszędzie zachwyca.
 • Co przyniesie nowy rok na rynku pracy?

  Rynek pracy w 2016 r. nie będzie rozwijać się tak szybko jak w roku poprzednim, za to będzie stabilniejszy. Zarobki pracowników prawdopodobnie nieco wzrosną. Bezrobocie powinno wynosić od 9,9 do 10,9 proc.
 • Tak Polacy witali Nowy Rok. Największe plenerowe imprezy

  Tak Polacy witali Nowy Rok. Największe plenerowe imprezy

  Polacy powitali Nowy Rok. Największe plenerowe zabawy sylwestrowe odbyły się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Gdyni.
 • Noworoczne orędzie Władimira Putina. Ani słowa o kryzysie

  Noworoczne orędzie Władimira Putina. Ani słowa o kryzysie

  Przeprowadzona wbrew prawu międzynarodowemu aneksja Krymu i zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi były głównymi tematami noworocznego orędzia prezydenta Rosji Władimira Putina.
 • Polacy wolą bawić się za darmo

  Polacy wolą bawić się za darmo

  Rynek darmowych imprez plenerowych wart jest setki milionów złotych - szacuje Łukasz Ratajczak, ekspert branży koncertowej. Takie imprezy cieszą się w Polsce bardzo dużą popularnością.
 • Prawdziwy początek nowego roku

  Globalne ochłodzenie sentymentu i ucieczka od ryzyka dały rynków akcji jeden z najgorszych tygodni od kilkunastu miesięcy, ale mimo skali emocji trudno mówić o zaskoczeniu. Zakończony tydzień przynosi próbkę zmienności, jakie należało oczekiwać po 2014 roku.

Filmy - Nowy rok (13)