Nowoczesna

Artykuły - Nowoczesna (104)

 • Posłanka Nowoczesnej reaguje na decyzję o zawieszeniu

  Posłanka Nowoczesnej reaguje na decyzję o zawieszeniu

  Posłanka Joanna Augustynowska uznała za "nieuzasadnioną i absurdalną" decyzję o zawieszeniu jej w prawach członka sejmowego klubu Nowoczesnej, dlatego - jak podkreśliła w oświadczeniu - jej dalsza współpraca w Klubie Nowoczesnej jest niemożliwa.
 • Budowa Stoczni Szczecińskiej jest przedsięwzięciem nierentownym - Nowoczesna

  Budowa Stoczni Szczecińskiej jest przedsięwzięciem nierentownym - Nowoczesna

  Budowa Stoczni Szczecińskiej jest tak odległa i nierzeczywista jak lot pierwszego człowieka na Marsa w ciągu kadencji PiS - ocenił na piątkowej konferencji prasowej poseł Nowoczesnej Piotr Misiło. Jego zdaniem rząd powinien pomóc finansowo małym firmom z branży stoczniowej.
 • "Z rezygnacją z funkcji rzecznika Nowoczesnej nosiłem się od pewnego czasu"

  "Z rezygnacją z funkcji rzecznika Nowoczesnej nosiłem się od pewnego czasu"

  Paweł Rabiej powiedział PAP, że z rezygnacją z funkcji rzecznika Nowoczesnej nosił się od pewnego czasu; zapewnił, że nie ma to związku ze sprawą jego tweeta, który niedawno wywołał wiele komentarzy. Dodał, że chce skupić się m.in. na rozwijaniu konsultacji społecznych Nowoczesnej.
 • "Nowoczesna" zaniepokojona o stabilność finansów publicznych

  "Nowoczesna" zaniepokojona o stabilność finansów publicznych

  W wtorek, 17 stycznia 2017 w Sejmie odbyły się konsultacje społeczne Klubu Poselskiego Nowoczesna na temat: "Polski system emerytalny. Stan i wyzwania po demontażu OFE i obniżeniu wieku emerytalnego." W konsultacjach wzięli udział posłowie i członkowie "Nowoczesnej", ekonomiści i eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz zainteresowani tematyką obywatele.
 • Odrzucone sprawozdanie Nowoczesnej. Są konsekwencje

  Odrzucone sprawozdanie Nowoczesnej. Są konsekwencje

  Michał Pihowicz zrezygnował z funkcji skarbnika Nowoczesnej – informuje partia.
 • Skarbnik Nowoczesnej straci stanowisko?

  Skarbnik Nowoczesnej straci stanowisko?

  Zarząd Nowoczesnej zdecyduje, czy odwołać Michała Pihowicza z funkcji skarbnika partii. Sprawa ma związek z odrzuceniem przez PKW sprawozdania finansowego Nowoczesnej z ubiegłorocznych wyborów parlamentarnych. Przed tygodniem Sąd Najwyższy oddalił skargę ugrupowania i podtrzymał decyzje PKW.
 • "Nowoczesna próbuje wywołać polityczną awanturę"

  "Nowoczesna próbuje wywołać polityczną awanturę"

  Klub Kukiz'15 negatywnie ocenia decyzję o zorganizowaniu spotkania delegacji KW tylko z posłami PiS; ale organizowanie przez Nowoczesną dodatkowego spotkania, to próba wywołania politycznej awantury, co może się negatywnie odbić na wizerunku Polski - powiedział poseł Jakub Kulesza.
 • Petru: Nowoczesna wystawi własnego kandydata

  Petru: Nowoczesna wystawi własnego kandydata

  W najbliższych wyborach samorządowych Nowoczesna wystawi własnego kandydata na prezydenta Warszawy – poinformował w środę w Krynicy lider Nowoczesnej Ryszard Petru.
 • PO i Nowoczesna zaskarżyły przepis o wyborze prezesa TK

  PO i Nowoczesna zaskarżyły przepis o wyborze prezesa TK

  PO oraz Nowoczesna zaskarżyły do Trybunału Konstytucyjnego przepis nowej ustawy o Trybunale, który dotyczy wyboru prezesa TK - poinformowali politycy tych ugrupowań.
 • Nowoczesna przedstawiła program dotyczący polityki społecznej

  Nowoczesna przedstawiła program dotyczący polityki społecznej

  Utrzymanie obecnego wieku emerytalnego, "racjonalizacja" programu 500 plus, wprowadzenie kontraktu pracowniczego oraz zmniejszenie przywilejów emerytalnych -takie propozycje dotyczące polityki społecznej podali politycy Nowoczesnej.

Filmy - Nowoczesna (48)