InteriaTV - nieszczęśliwy wypadek

Filmy - Nieszczęśliwy wypadek (3)

  • Dwulatek utknął w pralce

    2-letni chłopiec utknął w pralce! Na nagraniu widzimy mężczyzn, którzy, chcąc uratować malca, całkowicie niszczą urządzenie. Jak doszło do tego nieszczęśliwego zdarzenia? Chłopiec wspiął się na krzesło, umieszczone w pobliżu pralki, aby zajrzeć do środka. Nagle poślizgnął się i wpadł. Jego matka, która w momencie wypadku była zajęta gotowaniem, gdy tylko zorientował się, co się stało, pobiegła po pomoc. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
  • Jak wyglądał nieszczęśliwy wypadek Ewy?

    Ewa Kieryk w nieszczęśliwym wypadku straciła obie nogi. - Spieszyłam się do szkoły, więc poszłam na skróty. Przechodziłam przez tory, na których stał pociąg – wspomina dramatyczną chwilę nastolatka. – Zrobiłam krok, aby przejść nad łączeniem wagonów i wówczas pociąg ruszył, miażdżąc mi nogi – dodaje Ewa. Jak sobie radzi dzisiaj? (TVP/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
  • Matka pogryzła psa w obronie 2-letniej córki

    Chelsi Camp stanęła w obronie swojej 2-letniej córki, gdy dziecko zostało zaatakowane przez pitbull. Matka zajmowała się psem przyjaciółki w ramach przysługi. Chelsi Camp twierdzi, że pies zachowywał się spokojnie, dopóki nie poczuł na skórze jej córki zapachu ich własnego psa.