nieruchomości

Synonimy:
nieruchomość,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Nieruchomości (258)

 • Deweloperzy z nowym problemem. Smog pomoże konsumentom uzyskać niższe ceny mieszkań?

  Deweloperzy z nowym problemem. Smog pomoże konsumentom uzyskać niższe ceny mieszkań?

  Wkrótce na obszarach, gdzie występuje duże zanieczyszczenie powietrza, nabywcy zaczną "wymuszać" na deweloperach udzielanie rabatów. Ci z kolei, w przypadku zmasowanych akcji klientów, ostatecznie mogą zbywać mieszkania po tzw. kosztach. W określonych sytuacjach, upusty mają szansę wynieść kilkanaście tysięcy złotych.
 • Co się dzieje z cenami mieszkań?

  Co się dzieje z cenami mieszkań?

  Od 2013 roku ceny mieszkań rosną, ale bardzo wolno. Impulsem do ich wzrostu były rządowe programy mieszkaniowe.
 • Najpopularniejsze miejsca na mieszkaniowej mapie Krakowa

  Najpopularniejsze miejsca na mieszkaniowej mapie Krakowa

  Sprawdziliśmy najczęściej wyszukiwane krakowskie lokalizacje w serwisie Otodom.pl przez klientów poszukujących mieszkań w grodzie Kraka. Pierwsza pozycja przypadła, co jest sporym zaskoczeniem, Nowej Hucie, tuż za nią uplasowało się Stare Miasto.
 • Będzie drożej. Koszty "dachu nad głową" rosną

  Będzie drożej. Koszty "dachu nad głową" rosną

  Po błogim okresie deflacji koszty "dachu nad głową" rosną i to już od siedmiu miesięcy. Dwuosobowa rodzina na mieszkanie wydaje rekordową kwotę około 550 zł miesięcznie. Średnio na ten cel przeznaczamy więc co czwartą złotówkę - wynika z szacunków Open Finance opartych o dane GUS.
 • Czy w mieszkaniu na poddaszu mieszka się wygodnie?

  Czy w mieszkaniu na poddaszu mieszka się wygodnie?

  Mieszkanie ze skosami może być miejscem przytulnym, rodzinnym i ładnie urządzonym. Równie dobrze pokój na poddaszu może być eleganckim i nowoczesnym fragmentem mieszkania. Wszystko zależy od wyobraźni i od wielkości poddasza. Aranżacja poddasza może być okazją do poznania nowych trendów obowiązujących w nowoczesnej architekturze wnętrz. Poznaj zalety i wady mieszkania na poddaszu oraz wybrane pomysły aranżacyjne.
 • Polacy wydali na nowe mieszkania najwięcej gotówki w historii

  Polacy wydali na nowe mieszkania najwięcej gotówki w historii

  14,2 mld złotych - taką astronomiczną kwotę wydali Polacy na zakup nowych mieszkań w zaledwie siedmiu miastach - wynika z najnowszych szacunków NBP podsumowujących 2016 rok. Jest to najwyższy wynik w historii.
 • Złe powietrze w metropoliach to nic nowego...

  Złe powietrze w metropoliach to nic nowego...

  W ostatnich tygodniach krajowe media poświęcały sporo uwagi tematom związanym z jakością powietrza. Negatywnym "bohaterem" codziennych doniesień był przede wszystkim szkodliwy pył zawieszony (PM 2,5 oraz PM 10). Smogowe problemy Warszawy czy Krakowa zwróciły uwagę Polaków na kwestię czystości powietrza i stały się nawet orężem walki politycznej.
 • Filmy i wirtualne spacery - czyli przyszłość prezentacji oferty na rynku nieruchomości

  Filmy i wirtualne spacery - czyli przyszłość prezentacji oferty na rynku nieruchomości

  Ofert na rynku nieruchomości jest coraz więcej, dlatego trudniej jest wyeksponować pojedyncze ogłoszenia, tak aby przykuwały uwagę potencjalnych nabywców. Z pomocą przychodzą nowe technologie, jak np. wirtualne spacery czy filmy.

Filmy - Nieruchomości (41)