Niemcy

Synonimy:
niemiecka,
Inne znaczenia:
Niemcy (Film (1996) Reż.Zbigniew Kamiński) ,

Artykuły - Niemcy (11990)

Filmy - Niemcy (72)

 • Tak miał wyglądać zamach podczas meczu Niemcy - Holandia

  Niemiecka gazeta Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung ujawniła szczegóły planowanego zamachu, do którego miało dojść podczas meczu Niemców z Holandią.
 • Czarna przyszłość mieszkańców Czarnogóry

  Coraz więcej Czarnogórzan ucieka do Niemiec, gdzie chce wystąpić o azyl. Determinacja jest wielka, mimo że nie mają szans, by go otrzymać. Skąd ta rozpacz?
 • Niemiecka pomoc dla imigrantów

  Choć niektórzy niemieccy politycy domagają się zamknięcia granic, wielu Niemców angażuje się społecznie w pomoc dla uchodźców i zaprasza ich do swojego domu by np. uczyć ich języka niemieckiego. Chętnie pomagają też w robieniu zakupów czy w sprawach urzędowych.
 • Schweinsteiger jako żołnierz Wehrmachtu? Afera. Wideo

  Były kolega klubowy Roberta Lewandowskiego w nazistowskim mundurze? W niemieckich mediach tematem numer jeden jest afera, związana z chińską firmą, produkującą zabawki. DiD Corporation, mająca siedzibę w Hongkongu, wypuściła niedawno serię figurek żołnierzy, ubranych w mundury z II Wojny Światowej. Uwagę Niemców przykuł kosztujący około 110 euro Bastian, do złudzenia przypominający... pomocnika Manchesteru United, Schweinsteigera. Foto Olimpik/x-news