nauczyciele

Synonimy:
nauczyciel, nauczyciela nauczycieli nauczycielka
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Nauczyciele (1442)

Filmy - Nauczyciele (39)

 • Cyfryzacja w polskich szkołach. Co daje uczniom?

  Co uczniom i nauczycielom dają nowoczesne technologie? Cyfryzacja jest sposobem na nudę w szkołach? Rozmawiali o tym w "Dzień Dobry TVN" zwyciężczyni konkursu "Nauczyciel Roku 2017" Marta Florkiewicz-Borkowska, ekspert z Instytutu Badań Edukacyjnych dr Krzysztof Biedrzycki oraz nauczyciel historii i dziennikarz Jan Wróbel. Jakich metod używa Florkiewicz-Borkowska podczas nauczania języka obcego. - Chodzi o to, żeby nauka nie była nudna, ale chodzi też o to, żeby nauczyciel się nie nudził - zaznaczyła. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Uroczy pupil w roli nauczyciela. Pokazuje dziecku pierwsze kroki

  Uroczy jack russell pomaga swojemu młodszemu "bratu" jak się poruszać- a dokładnie jak się czołgać. Jak widzimy, dziecko od razu załapało i powtarza zaraz za nim.
 • Sławomir Broniarz: Jest obawa, że wraz z nowymi dyrektorami pracę stracą najpierw członkowie ZNP

  Na reformie edukacji przede wszystkim stracą dzieci, a w drugiej kolejności stracimy my, nauczyciele, przede wszystkim członkowie ZNP - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego. "Mamy sygnały z każdego województwa, że jest duża obawa o to, że nowy zaciąg dyrektorów może skutkować tym, że w pierwszej kolejności pracę stracą członkowie ZNP" - dodał. Broniarz podkreślił również, że jego zdaniem Anna Zalewska powinna zostać odwołana z funkcji ministra edukacji. "Byłoby prościej, gdyby Anna Zalewska po prostu nie została ministrem edukacji, nie mielibyśmy dzisiaj tylu problemów" - mówił szef ZNP.
 • Im ładniejszy nauczyciel, tym skuteczniejsza nauka? Gwiazdy wspominają belfrów

  - Ważne jest, żeby nie była bardzo brzydka - powiedziała aktorka Paulina Holtz o tym, czy wygląd nauczyciela jest ważny. - Miałem nauczycielkę chemii, która wyglądała jak kochanka Ulricha von Jungingena - zdradził muzyk Krzysztof Skiba. - Ja zawsze myślałem o tym kiedy skończy się lekcja i nie zwracałem na to uwagi - dodał muzyk Norbi. Czy goście programu podkochiwali się w swoich nauczycielach? (Dzień Dobry TVN/x-news)