Natasza Urbańska

Synonimy:
Natasza, natasza urbańska
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Natasza Urbańska (36)

Zdjęcia - Natasza Urbańska (0)

 • Rozrywka
  Natasza Urbańska
 • Rozrywka
  Janusz Józefowicz od samego początku autorytarnie kieruje karierą ukochanej
 • Rozrywka
  Żadna premiera nie może się odbyć bez rytualnych zdjęć "na ściance"
 • Rozrywka
  36-letnia Natasza Urbańska nad swoim debiutem płytowym pracowała latami
 • Rozrywka
  Na imprezę Nataszy pofatygowała nawet Doda. "Kreacja artystyczna może się podobać lub nie, ale to nie jest powód żeby bezmyślnie ulegać modzie na nienawidzenie. Trzeba umieć się wspierać. Dla każdego artysty jest miejsce" - napisała na swoim facebookowym profilu Doda
 • Rozrywka
  Natasza Urbańska dała się poznać jako gwiazda musicali i licznych programów telewizyjnych

Filmy - Natasza Urbańska (45)

 • W nowym teledysku Natasza Urbańska wystąpi w fantazyjnych kostiumach

  Natasza Urbańska pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze czerwonym. – To był cały sobotni dzień na planie w studio z fantastycznymi kostiumami Katarzyny Konieczki, świetnej designerki. Bardzo się cieszę, że poznałam ją przy okazji tej współpracy. Jest fenomenalna. Kiedy zobaczyłam jej profil na Facebooku, pomyślałam sobie: „kurczę, ona nie jest Polką, to jest niemożliwe”. Ona jest fantastyczna i robi po prostu niesamowite rzeczy. To jest nasz wielki skarb narodowy, a przy tym jest ciepłą i inteligentną kobietą. Cieszę się bardzo z naszej współpracy i myślę, że efekty będą dobre – mówi Natasza Urbańska.
 • Natasza Urbańska: Długo czekałam na taki program jak "Super STARcie"

  Najbardziej boję się opery – przyznaje Natasza Urbańska. W programie "Super STARcie" wokalistka musi mierzyć się z różnymi, bardzo często obcymi jej gatunkami muzycznymi, takimi jak folk, hip-hop, rap, czy opera. Gwiazda przyznaje, że różnorodność gatunków budzi lęk, ale jest także fantastycznym wyzwaniem muzycznym.
 • W czym Janusz Józefowicz jest podobny do ojca Nataszy Urbańskiej?

  Poczucie humoru i niezależność - te cechy Natasza Urbańska ceni w swoim mężu. Jak dodaje, pod tym względem Janusz Józefowicz przypomina jej zmarłego ojca. (20m2 Łukasza/x-news)
 • Natasza Urbańska: Włącza mi się taka „szyba”, kiedy mam rozmawiać z mediami

  Ty nie jesteś sobą; ty się boisz! - Łukasz Jakóbiak był przerażony tym, jak podczas wywiadu w jego kawalerce zachowywała się Natasza Urbańska. - To jest straszne, co mogą zrobić media! - dodał (20m2 Łukasza/x-news)