Natasza Urbańska

Synonimy:
Natasza, natasza urbańska
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Natasza Urbańska (177)

 • Natasza Urbańska: Jej pierwszy raz

  Natasza Urbańska: Jej pierwszy raz

  Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Wbrew obawom dała się namówić na jazdę na nartach. Pierwszy raz!
 • Natasza Urbańska "Hipnotyzuj mnie": Natasza i faceci

  Natasza Urbańska "Hipnotyzuj mnie": Natasza i faceci

  Do sieci trafił najnowszy teledysk Nataszy Urbańskiej, ilustrujący singel "Hipnotyzuj mnie".
 • Najgorsze występy w telewizji śniadaniowej

  Najgorsze występy w telewizji śniadaniowej

  Telewizja śniadaniowa dla wielu muzyków to świetna szansa na promocję i dotarcie do szerszej publiczności. Jednak trzeba uważać, aby nie stać się przez przypadek pośmiewiskiem na oczach milionów Polaków.
 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?
 • Natasza Urbańska: Zwariowałam na punkcie córki

  Natasza Urbańska: Zwariowałam na punkcie córki

  Natasza Urbańska, która jest jedną z uczestniczek telewizyjnego show "SuperSTARcie", mimo aktywnego życia zawodowego, godzi pracę na scenie z rolą... matki. Artystka opowiada, jak bawi się z córką, która, jak przyznaje, jest dla niej najważniejsza.

Zdjęcia - Natasza Urbańska (80)

 • Rozrywka
  Natasza Urbańska
 • Rozrywka
  36-letnia Natasza Urbańska nad swoim debiutem płytowym pracowała latami
 • Rozrywka
  Natasza Urbańska dała się poznać jako gwiazda musicali i licznych programów telewizyjnych
 • Rozrywka
  Janusz Józefowicz od samego początku autorytarnie kieruje karierą ukochanej
 • Rozrywka
  Żadna premiera nie może się odbyć bez rytualnych zdjęć "na ściance"
 • Rozrywka
  Na imprezę Nataszy pofatygowała nawet Doda. "Kreacja artystyczna może się podobać lub nie, ale to nie jest powód żeby bezmyślnie ulegać modzie na nienawidzenie. Trzeba umieć się wspierać. Dla każdego artysty jest miejsce" - napisała na swoim facebookowym profilu Doda

Filmy - Natasza Urbańska (45)

 • Natasza Urbańska wyjedzie do Niemiec?

  Natasza Urbańska była gościem studia programu "Świat się kręci". Aktorka i piosenkarka opowiedziała o dobrych recenzjach, jakie zebrał w Niemczech pierwszy polski spektakl w 3D - "Polita". - Grałam już po polsku, po rosyjsku, teraz uczę się roli po niemiecku - mówiła. (TVP/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny wyłącznie na terytorium Polski.
 • W nowym teledysku Natasza Urbańska wystąpi w fantazyjnych kostiumach

  Natasza Urbańska pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze czerwonym. – To był cały sobotni dzień na planie w studio z fantastycznymi kostiumami Katarzyny Konieczki, świetnej designerki. Bardzo się cieszę, że poznałam ją przy okazji tej współpracy. Jest fenomenalna. Kiedy zobaczyłam jej profil na Facebooku, pomyślałam sobie: „kurczę, ona nie jest Polką, to jest niemożliwe”. Ona jest fantastyczna i robi po prostu niesamowite rzeczy. To jest nasz wielki skarb narodowy, a przy tym jest ciepłą i inteligentną kobietą. Cieszę się bardzo z naszej współpracy i myślę, że efekty będą dobre – mówi Natasza Urbańska.
 • Natasza Urbańska: Długo czekałam na taki program jak "Super STARcie"

  Najbardziej boję się opery – przyznaje Natasza Urbańska. W programie "Super STARcie" wokalistka musi mierzyć się z różnymi, bardzo często obcymi jej gatunkami muzycznymi, takimi jak folk, hip-hop, rap, czy opera. Gwiazda przyznaje, że różnorodność gatunków budzi lęk, ale jest także fantastycznym wyzwaniem muzycznym.
 • W czym Janusz Józefowicz jest podobny do ojca Nataszy Urbańskiej?

  Poczucie humoru i niezależność - te cechy Natasza Urbańska ceni w swoim mężu. Jak dodaje, pod tym względem Janusz Józefowicz przypomina jej zmarłego ojca. (20m2 Łukasza/x-news)