Natalia Siwiec

Artykuły - Natalia Siwiec (69)

 • Natalia Siwiec wróciła ze Stanów Zjednoczonych

  Natalia Siwiec wróciła ze Stanów Zjednoczonych

  Natalia Siwiec wróciła do Polski z trwających miesiąc wakacji w Stanach Zjednoczonych. Modelka przyznaje, że nie chciała wracać, a czas tam spędzony bardzo szybko minął. Zwiedziła m.in. Miami i Los Angeles. Podczas pobytu za oceanem wzięła także udział w dwóch sesjach zdjęciowych. - Mam nadzieję, że kiedyś zamieszkam gdzieś w Kalifornii - wyznała po powrocie.
 • Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino razem w łóżku

  Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino razem w łóżku

  Znani z "Tańca z gwiazdami" Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino wystąpili w roli kochanków w teledysku "Here I Am" niemieckiej grupy Vintage Vegas, która łączy pop ze swingiem.
 • Jabłczyńska, Siwiec i Zając powiedziały "tak"

  Jabłczyńska, Siwiec i Zając powiedziały "tak"

  Aktorki, piosenkarki, blogerki i dziennikarki - wszystkie w welonach! Aneta Zając, Anita Sokołowska, Joanna Jabłczyńska czy Klaudia Halejcio jako jedne z pierwszych powiedziały "tak". Na co się zgodziły? Co oznacza tajemnicza data 14 września?
 • Natalia Siwiec: Splashowy lot balonem

  Natalia Siwiec: Splashowy lot balonem

  Moda na splash wśród polskich celebrytów trwa. Gwiazdy prześcigają się w pomysłach na oblanie się wodą w jak najbardziej zaskakujący sposób. Natalia Siwiec podjęła się tego wyzwania podczas lotu balonem.
 • Natalia Siwiec: Fani piszą do mnie...

  Natalia Siwiec: Fani piszą do mnie...

  Natalia Siwiec ma grupę oddanych fanów. Miss Euro 2012 stara się odpowiadać na wszystkie wiadomości e-mail od swoich wielbicieli, nawet jeżeli zabiera jej to wiele czasu. Najwięcej listów zawiera podziękowania za inspirację i siłę, jaką fanom daje jej nieustępliwość i odwaga w sięganiu po marzenia.

Zdjęcia - Natalia Siwiec (1)

 • Rozrywka
  Nie mogło oczywiście zabraknąć aktualnej celebrytki numer jeden w Polsce - Natalii Siwiec

Filmy - Natalia Siwiec (38)

 • Natalia Siwiec pod wrażeniem Stanów Zjednoczonych

  Natalia Siwiec wróciła do Polski po miesięcznych wakacjach w Stanach Zjednoczonych. Modelka przyznaje, że nie chciała wracać do kraju, a czas spędzony za oceanem bardzo szybko minął. Zwiedziła m.in. Miami i Los Angeles. Podczas pobytu w USA Siwiec wzięła także udział w dwóch sesjach zdjęciowych. – Mam nadzieję, że kiedyś zamieszkam gdzieś w Kalifornii – wyznała po powrocie.
 • Siwiec: W Polsce jest zbyt dużo ograniczeń

  Natalia Siwiec opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o akcji społecznej "Just Must", której jest ambasadorką. - Ma ona na celu motywować Polaków, by spełniali swoje marzenia; by robili coś ze swoim życiem, nie oglądając się na to, co powiedzą inni - mówi fotomodelka. - Ja sama na co dzień żyję tak, że odrzucam konwenanse. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że nie jest ważne, co mówią i myślą inni. Trzeba robić wszystko, żeby spełniać swoje marzenia, bo życie jest bardzo krótkie - dodaje Siwiec. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Natalia Siwiec: Dostaję tyle ciepłych słów od fanów, że nie starcza mi czasu, by na nie odpisać

  Natalia Siwiec ma grupę oddanych fanów. Miss Euro 2012 stara się odpowiadać na wszystkie wiadomości e-mail od swoich wielbicieli, nawet jeżeli zabiera jej to wiele czasu. Najwięcej listów zawiera podziękowania za inspirację i siłę, jaką fanom daje jej nieustępliwość i odwaga w sięganiu po marzenia. – Dostaję tak dużo wiadomości e-mail, że czasami nie starcza mi czasu, by na nie odpowiadać. Pokazuję swoją historię, by zainspirować innych ludzi do tego, żeby robili to, o czym marzą, żeby się nie bali marzyć i spełniać marzeń. Bo jeżeli nie popełniamy błędów, to nigdy nie odnajdziemy tego, co gdzieś tam w nas drzemie – mówi Natalia Siwiec.
 • Natalia Siwiec o byciu miss mundialu: miałam propozycję, ale jestem już na innym etapie kariery

  Celebrytka zasłynęła podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Swoją urodą i aktywnym kibicowaniem zwróciła uwagę fotoreporterów. Dzięki temu jej kariera nabrała rozpędu, dlatego nie skusiło jej zaproszenie na mundial i powalczenie o tytuł najpiękniejszej. – Miałam propozycje z brazylijskiej strony, żeby pojawić się na trybunach. Ale to już nie byłoby to samo. To już było 2 lata temu, tamte emocje opadły, a ja już jestem zupełnie gdzie indziej, na zupełnie innym etapie mojej kariery. Już po prostu mnie to tak jakoś nie kręci do końca – mówi Natalia Siwiec, modelka.