Natalia Siwiec

Artykuły - Natalia Siwiec (29)

Zdjęcia - Natalia Siwiec (1)

 • Rozrywka
  Nie mogło oczywiście zabraknąć aktualnej celebrytki numer jeden w Polsce - Natalii Siwiec

Filmy - Natalia Siwiec (37)

 • Siwiec: W Polsce jest zbyt dużo ograniczeń

  Natalia Siwiec opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o akcji społecznej "Just Must", której jest ambasadorką. - Ma ona na celu motywować Polaków, by spełniali swoje marzenia; by robili coś ze swoim życiem, nie oglądając się na to, co powiedzą inni - mówi fotomodelka. - Ja sama na co dzień żyję tak, że odrzucam konwenanse. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że nie jest ważne, co mówią i myślą inni. Trzeba robić wszystko, żeby spełniać swoje marzenia, bo życie jest bardzo krótkie - dodaje Siwiec. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Natalia Siwiec: Dostaję tyle ciepłych słów od fanów, że nie starcza mi czasu, by na nie odpisać

  Natalia Siwiec ma grupę oddanych fanów. Miss Euro 2012 stara się odpowiadać na wszystkie wiadomości e-mail od swoich wielbicieli, nawet jeżeli zabiera jej to wiele czasu. Najwięcej listów zawiera podziękowania za inspirację i siłę, jaką fanom daje jej nieustępliwość i odwaga w sięganiu po marzenia. – Dostaję tak dużo wiadomości e-mail, że czasami nie starcza mi czasu, by na nie odpowiadać. Pokazuję swoją historię, by zainspirować innych ludzi do tego, żeby robili to, o czym marzą, żeby się nie bali marzyć i spełniać marzeń. Bo jeżeli nie popełniamy błędów, to nigdy nie odnajdziemy tego, co gdzieś tam w nas drzemie – mówi Natalia Siwiec.
 • Natalia Siwiec o byciu miss mundialu: miałam propozycję, ale jestem już na innym etapie kariery

  Celebrytka zasłynęła podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Swoją urodą i aktywnym kibicowaniem zwróciła uwagę fotoreporterów. Dzięki temu jej kariera nabrała rozpędu, dlatego nie skusiło jej zaproszenie na mundial i powalczenie o tytuł najpiękniejszej. – Miałam propozycje z brazylijskiej strony, żeby pojawić się na trybunach. Ale to już nie byłoby to samo. To już było 2 lata temu, tamte emocje opadły, a ja już jestem zupełnie gdzie indziej, na zupełnie innym etapie mojej kariery. Już po prostu mnie to tak jakoś nie kręci do końca – mówi Natalia Siwiec, modelka.
 • Letnia garderoba Natalii Siwiec

  Seksowne krótkie spodenki zestawione z podkreślającą opaleniznę "górą" to styl Natalii Siwiec na lato. - Nie wyobrażam sobie tej pory roku bez szortów i białego t-shirta - mówi modelka. Natomiast w szafie stylistki Zosi Ślotały nie może zabraknąć skórzanej kurtki. Przyznała, że ma ich kilka, w różnych kolorach, ale jedna jest szczególnie bliska jej sercu. - Mam jedną, która ma już kilka lat. Jest już wyświechtana, podarta i podrapana. Przeszła naprawdę dużo i zwiedziła połowę świata. (Dzień Dobry TVN/x-news)