narciarstwo

Artykuły - Narciarstwo (158)

Filmy - Narciarstwo (4)

 • Jak wybrać odpowiedni sprzęt narciarski?

  Jaki sprzęt wybrać, aby był zarówno bezpieczny, jak i odpowiedni do naszych preferencji? O czym należy pamiętać przed zakupem lub wypożyczeniem nart? W rozmowie z Interia.tv instruktorzy wyjaśnili krok po kroku, na co zwrócić uwagę.
 • Przeżyła dramatyczny upadek z ponad 300 metrów

  Góry Neacola, Alaska, USA. 25-letnia narciarka Angel Collinson przeżyła upadek z ponad 300 metrów. W kwietniu ubiegłego roku studentka Uniwersytetu Utah zjeżdżała z jednego ze szczytów gór Neacola na Alasce. W pewnym momencie straciła równowagę i spadła w dół stoku. Na szczęście dla Collinson skończyło się tylko na strachu i dwóch wybitych palcach. Wideo opublikowano jako część akcji 2016 Safety Week organizowanej przez firmę zajmującą się produkcją filmową. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Narciarstwo ekstremalne

  Zima w Finlandii jest wyjątkowo długa. Co można zrobić w tej sytuacji? Przywyknąć! I polubić ekstremalne narciarstwo!
 • Poznaj atrakcje okolic Werony i Dolomitów

  Werona i tereny Dolomitów to region, który dla turysty kwitnie przez okrągły rok. Latem zachwyca nas coś innego niż zimą, jednak tych, którzy już szykują sprzęt, a do walizek pakują narciarski kombinezon z pewnością ucieszy 1200 kilometrów tras narciarskich i ponad 450 wyciągów w 12 zimowych ośrodkach.