nagroda

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Nagroda (Film (2011)[El Premio] Reż.Paula Markovitch) ,

Artykuły - Nagroda (1649)

Filmy - Nagroda (5)

 • 13-latek wygrał konkurs ortograficzny!

  13-letni Arvid Mahankali wygrał doroczny konkurs ortograficzny Spelling Bee, którego finał odbył się w Oxon Hill w stanie Maryland. Zwycięstwo dało mu przeliterowanie angielskiego słowa zapożyczonego z jidisz - "knaidel", oznaczającego pierożek. W finałowej rozgrywce młody Amerykanin pokonał 281 uczniów z całych Stanów Zjednoczonych. W eliminacjach wzięło udział około 11 mln osób. Za zwycięstwo w konkursie  Mahanakali otrzymał 3200 dolarów (CNN Newsource/x-news).
 • Uwolnił porwaną, nie chce nagrody

  Nie chcę nagrody, dajcie ją córce Amandy Berry - mówi Charles Ramsey, sąsiad, który przyczynił się do uwolnienia uprowadzonych 10 lat temu w Cleveland kobiet. Jak podkreśla - nie potrzebuje dodatkowych pieniędzy, ma pracę, a fakt, że pospieszył z pomocą szamoczącej się z drzwiami Amandzie Berry, uważa za rzecz naturalną. - Trzeba odstawić na bok wewnętrznego tchórza. Na tej planecie trzeba mieć jaja - tłumaczy (CNN Newsource/x-news).
 • "To jest moja pierwsza nagroda"

  Ta statuetka trafiła w moje ręce bardzo szybko - powiedział nam Filip Bobek, laureat Telekamery 2010 w kategorii: aktor. To wyraz szacunku telewidzów i bardzo za to dziękuję - dodał.
 • Kara i nagroda w wychowaniu dziecka

  Ważnym problemem w wychowaniu dzieci jest problem skuteczności nagród i kar. Liczne badania psychologów wykazały, że nagroda jest skuteczniejszym od kary środkiem wychowawczym.