muzyka

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Muzyka (Film (2008)[Muzika] Reż.Juraj Nvota) ,

Artykuły - Muzyka (6549)

Filmy - Muzyka (316)

 • Jak zrobić kostkę do gitary w domu?

  Każdy, kto gra na gitarze, wie, jak ważna jest kostka do gry. Trójkątny, o zaokrąglonych szczytach kawałek plastiku jest niezbędny! Niestety, klasyczne kostki do gitary, które można kupić w sklepach muzycznych, ze względu na swoje rozmiary, łatwo się gubią i zawieruszają. Kostkę do gitary można zrobić również samodzielnie w domu - jeśli macie starą plastikową kartę, możecie zrobić ją w parę chwil!
 • Adele zaatakowana przez komary podczas koncertu w Brisbane

  Australia. Podczas koncertu w Brisbane Adele została niespodziewanie zaatakowane przez komary. Nie zepsuło to dobrego humoru piosenkarki, która zapewniła publiczność, że wcale nie boi się owadów. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Frele w piosence "Dejta cicho", czyli "Despacito" po śląsku

  "Dejta cicho", czyli "Despacito" po śląsku zespołu Frele. Wokalistki zaśpiewały ten utwór na scenie "Dzień Dobry TVN". Lepszy od oryginału? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Madonna przeprowadziła się do Portugalii. Co ją do tego skłoniło?

  Madonna ma nowy dom! Gwiazda wyprowadziła się do Portugalii. Podobno zakochała się w niej podczas swojej trasy koncertowej w 2004 roku. „Energia jest tutaj bardzo inspirująca. Czuję się kreatywna i pełna życia. Nie mogę się doczekać pracy nad filmem i tworzeniem nowej muzyki. Pora na podbijanie świata z innego punktu!” - napisała na swoim Instagramie. Wokalistka mieszkała w Nowym Jorku. (Associated Press/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.