Must be the music. Tylko muzyka

Artykuły - Must be the music. Tylko muzyka (0)

 • "Must Be The Music": Sachiel zwycięzcą!

  W finale siódmej edycji "Must Be The Music" jurorzy nie szczędzili komplementów, krytykując w zasadzie tylko discopolowców z grupy Piękni i Młodzi. Ostatecznie zwyciężyło hiphopowe trio Sachiel z Krzeszowa. Finał obejrzało 1,99 mln widzów.
 • Ostatni półfinał

  Ostatni półfinał "Must Be The Music" już w niedzielę. Kto wystąpi?

  Już w najbliższą niedzielę, 18 maja, odbędzie się ostatni półfinał 7. edycji programu "Tylko Muzyka. Must Be The Music". O dwa miejsca w wielkim finale zawalczy 10 uczestników.
 • Janusz Cielecki: Będę dobrym śpiewakiem

  Janusz Cielecki: Będę dobrym śpiewakiem

  Emerytowany górnik Janusz Cielecki podbił serca widzów programu "Must Be The Music".
 • Jurorzy wybrali 40 półfinalistów 7. edycji

  Jurorzy wybrali 40 półfinalistów 7. edycji "Must Be The Music"

  To były długie obrady i trudne wybory. Spośród wszystkich wykonawców, którzy w eliminacjach siódmej edycji " Tylko muzyka. Must Be The Music" otrzymali od jury trzy lub cztery razy "tak", Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki wskazali tych, których od 27 kwietnia zobaczymy w czterech kolejnych półfinałach na żywo.
 • Frenchy: Kuzyn Patricii Kazadi w

  Frenchy: Kuzyn Patricii Kazadi w "Must Be The Music"

  Jednym z uczestników kolejnego odcinka siódmej edycji "Must Be The Music" będzie Frenchy - kuzyn Patricii Kazadi, która jest prowadzącą konkurencyjnego show "X Factor".
 • Patrycja Nowicka z

  Patrycja Nowicka z "Must Be The Music" w nowej odsłonie

  "Emotional Killer" to pierwszy oficjalny singel Pejota, 20-letniego kompozytora i producenta muzyki elektronicznej. W nagraniu zaśpiewała 16-letnia Patrycja Nowicka, która błysnęła w szóstej edycji "Must Be The Music".
 • "Must Be The Music": Muzyk My Bike do Piotra Roguckiego: Ja pana nie znam...

  Do nietypowej sytuacji doszło w pierwszym odcinku "Must Be The Music". Krytykowany przez nowego jurora Piotra Roguckiego muzyk grupy My Bike wypalił, że go nie zna!
 • Katastrofalny start

  Katastrofalny start "X Factor" (wyniki oglądalności)

  W weekend ruszyły nowe serie muzycznych talent shows. Najlepszym wynikiem może pochwalić się "Must Be The Music", za to najsłabszy start zaliczył "X Factor".
 • "Must Be The Music 7": To jest inny program

  "Nasz program jest inny" - przekonywali w rozmowie między sobą Kora i nowy juror Piotr Rogucki. Pierwszy odcinek siódmej serii tego nie pokazał.
 • Storo w

  Storo w "Must Be The Music 7". Kora zachwycona urodą wokalisty (wideo)

  W niedzielę (2 marca) startuje siódma edycja "Must Be The Music". Na scenie wystąpi miedzy innymi polsko-francuski zespół Storo, którego lider wpadł w oko samej Korze. U nas możecie przedpremierowo zobaczyć fragment tego występu.

Zdjęcia - Must be the music. Tylko muzyka (0)

 • Rozrywka
  Prowadząca Paulina Sykut
 • Rozrywka
  Udział Kory w jury długo był niepewny ze względu na jej chorobę nowotworową
 • Rozrywka
  Emisja siódmej edycji "Must Be The Music" rozpocznie się w marcu 2014 r.
 • Rozrywka
  Nowe jury w komplecie: Kora, Piotr Rogucki, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba
 • Rozrywka
  "Must Be The Music 7": Piotr Rogucki nowym jurorem, powrót Kory
 • Rozrywka
  Podczas castingów do siódmej edycji jurorzy przesłuchają ponad 220 uczestników wyselekcjonowanych na wcześniejszych etapach

Filmy - Must be the music. Tylko muzyka (91)

 • "Must Be The Music": Tekst piosenki sprowokował prowadzącą program

  Zespół Barabas wykonał w programie piosenkę pt. "Idiotka". - Z tego miejsca chciałabym zadedykować tę piosenkę kilku koleżankom - skomentowała tekst utworu Paulina Sykut-Jeżyna. Posłuchajcie, o czym śpiewa zespół Barabas...
 • Musieli uciekać z kraju. Teraz wystąpią w "Must Be The Music"

  W niedzielę na scenie "Must Be The Music. Tylko Muzyka" wystąpi niezwykle utalentowany i popularny na Ukrainie zespół Via Family. Niestety ze względu na sytuację polityczną oraz prześladowania, zespół musiał uciekać z kraju. Od maja tego roku członkowie Via Family mieszkają w Polsce, gdzie na nowo próbują ułożyć sobie życie.
 • Must Be The Music: Ma zaledwie 15 lat, a śpiewa jak diwa operowa! Zobaczcie koniecznie!

  Taki talent to rzadkość. 15-letnia Gabriela Świerczek, którą zobaczymy w niedzielę w "Tylko Muzyka. Must Be The Music", zachwyciła wszystkich swoim niesamowitym, aksamitnym głosem. Zobaczcie sami.
 • Takiego głosu mogliby jej pozazdrościć Nergal i Marilyn Manson! Jurorzy oniemieli!

  Jurorzy oniemieli słuchając Amandy Noice, którą usłyszymy już w najbliższą niedziele na scenie "Tylko Muzyka Must Be The Music". Amanda Noice sprawia wrażenie spokojnej, cichej dziewczyny. Ale to tylko pozory... Kiedy zaczyna śpiewać, każdy jest w szoku! Wszystko za sprawą niezwykłego talentu jakim jest umiejętność growlowania - bardzo trudnej techniki wokalnej charakterystycznej dla liderów zespołów deathmetalowych i trashmetalowych. Występ mieszkającej w Żyrardowie uczestniczki zaskoczył absolutnie wszystkich. Jak się okazuje Amanda nigdy nie uczyła się growlowania. Takiego głosu mógłby pozazdrościć jej sam Nergal czy Marilyn Manson, którego cover piosenki "Sweet Dreams (Are Made Of This)" zaśpiewała przed jurorami "Must Be The Music". Czy swoim wykonaniem Amanda przekona do siebie jury? Odpowiedź w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00 w Polsacie.