Must be the Music

Synonimy:
Must be the music. Tylko muzyka, „Must Be The Music. Tylko Muzyka”
Inne znaczenia:
brak

Zdjęcia - Must be the Music (320)

 • Rozrywka
  Nowe jury w komplecie: Kora, Piotr Rogucki, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba
 • Rozrywka
  "Must Be The Music 7": Piotr Rogucki nowym jurorem, powrót Kory
 • Rozrywka
  Emisja siódmej edycji "Must Be The Music" rozpocznie się w marcu 2014 r.
 • Rozrywka
  Prowadząca Paulina Sykut
 • Rozrywka
  Udział Kory w jury długo był niepewny ze względu na jej chorobę nowotworową
 • Rozrywka
  Podczas castingów do siódmej edycji jurorzy przesłuchają ponad 220 uczestników wyselekcjonowanych na wcześniejszych etapach

Filmy - Must be the Music (160)

 • Śpiewający budowlaniec w „Must be the music” wzruszył jury!

  Tego się po nim nikt nie spodziewał. Skryty, nieśmiały na planie „Must be the music” nie czuł się zbyt pewnie, ale gdy wszedł na scenę odezwał się w jego duszy prawdziwy artysta. Tomasz Stasiak – bo to o nim mowa, pochodzi z Tarnowskich Gór, gdzie na co dzień pracuje na budowach. „Czekam na każdą sobotę, bo wiem, że pójdę wtedy do klubu karaoke i będę mógł pośpiewać, choć zdarza mi się również śpiewać na budowie podczas pracy” – zdradził jurorom pan Tomasz. Zobaczcie jak budowlaniec poradził sobie z trudną piosenką Dżemu „List do M”. Cały występ pana Tomasza i opinie jurorów, którzy nie kryli wzruszenia, zobaczycie już w najbliższą niedzielę w "Tylko Muzyka. Must Be The Music" o godzinie 20:00 w Polsacie.
 • Kora i Ela Zapendowska wymyślają tekst do piosenki disco polo

  Na scenie "Must Be The Music" co jakiś czas pojawiają się wykonawcy disco polo. Elżbieta Zapendowska wspólnie z Korą postanowiły wziąć pod lupę teksty charakterystyczne dla tego nurtu muzycznego. Co wyszło z rymowania pań? - Całe disco polo takie jest. Nie ma szmalu, nie ma balu, majteczki w kropeczki - zaczęła przytaczać przykłady Kora. W pewnym momencie do dyskusji włączyła się Elżbieta Zapendowska, która zaczęła wymyślać rymy do słów Kory. Co z tego wyszło? Zobaczcie koniecznie nasze wideo
 • Brat Barona w Must Be The Music

  W niedzielnym odcinku "Must Be The Music" na scenie zaprezentuje się zespół The Lions, w którym gra Adam Milwiw-Baron, brat Aleksandra - gitarzysty Afromental.
 • Rafał i Olek Maślak w Must Be The Music!

  W niedzielę rozpoczyna się 10. jubileuszowa edycja "Must Be The Music". W pierwszym odcinku pojawi się Rafał Maślak i jego brat Aleksander. Ale nie będą śpiewać. Ciacha polskiego show-biznesu przyszły kibicować Misterowi Kolumbii! David Angel i Rafał Maślak poznali się na początku tego roku w Korei na wyborach Mister International. Kilka miesięcy temu pochodzący z Kolumbii David postanowił przeprowadzić się do Polski. - Zakochałem się w słowiańskich dziewczynach - mówi o decyzji przyjazdu do naszego kraju. Na co dzień David jest modelem i pływakiem. Niedawno wziął udział w konkursie na Mistera Lata 2015, a także wystąpił w roli aktora w klipie "Łobuz" zespołu Soleo. Ale to najwidoczniej nie wystarczyło Davidowi. Kolumbijczyk postanowił pokazać Polakom, że ma jeszcze jeden talent - potrafi śpiewać.