Must be the Music

Synonimy:
Must be the music. Tylko muzyka, „Must Be The Music. Tylko Muzyka”
Inne znaczenia:
brak

Zdjęcia - Must be the Music (320)

 • Rozrywka
  Nowe jury w komplecie: Kora, Piotr Rogucki, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba
 • Rozrywka
  "Must Be The Music 7": Piotr Rogucki nowym jurorem, powrót Kory
 • Rozrywka
  Emisja siódmej edycji "Must Be The Music" rozpocznie się w marcu 2014 r.
 • Rozrywka
  Prowadząca Paulina Sykut
 • Rozrywka
  Udział Kory w jury długo był niepewny ze względu na jej chorobę nowotworową
 • Rozrywka
  Podczas castingów do siódmej edycji jurorzy przesłuchają ponad 220 uczestników wyselekcjonowanych na wcześniejszych etapach

Filmy - Must be the Music (154)

 • Zapendowska: "Mamy wokalistę, o którym świat usłyszy"!

  Elżbieta Zapendowska bywa bardzo powściągliwa w swoich ocenach. Jednak występ Patryka Komosy i Łukasza Bolińskiego wywarł na niej ogromne wrażenie. - Mamy wokalistę, o którym świat usłyszy! Masz muzykalność, która cholernie mi się podoba - oceniła zachwycona jurorka "Must Be The Music". Tak wspaniałej oceny Patryk i Łukasz z pewnością się nie spodziewali. Wokalista i gitarzysta występują wspólnie od pół roku, a większość prób robią przez... internet. Wszystko dlatego, że chłopaki mieszkają w różnych częściach Polski - Patryk pod Warszawą, a Łukasz w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Jak występ Patryka i Łukasza ocenią inni jurorzy? Kto jeszcze zaprezentuje się na scenie "Must Be The Music"? Dowiemy się w niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.
 • Wulkan energii w “Must Be The Music”. Czy to ona wygra program?

  Już w najbliższą niedzielę przedostatni castingowy odcinek dziewiątej edycji "Must Be The Music". Na scenie pojawi się zespół Magija z niezwykle charyzmatyczną wokalistką Aichą. - Ty to jesteś petarda! - powiedziała do wokalistki zespołu Kora. I rzeczywiście, w naszym wideo możecie zobaczyć, że Aicha na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a utwór "If I Go" z repertuaru Elly Eyre brzmiał, jakby był stworzony właśnie dla niej. Czy zespół Magija ma szansę na przejście do półfinałów. Czy powalczy o zwycięstwo w tej edycji "Must Be The Music"? Dowiemy się już w niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.
 • Elżbieta Zapendowska: Musiałam liczyć trumny! O co chodzi?

  Podczas nagrań trwającej właśnie dziewiątej edycji "Must Be The Music" Elżbieta Zapendowska zdradziła kolegom z jurorskiej ławy, co robiła zawodowo zanim została cenioną specjalistką od emisji głosu. - Pracowałam jako recepcjonistka w hotelu i bardzo chwaliłam sobie tę pracę - wyznała na planie Elżbieta Zapendowska. Jurorka muzycznego show Polsatu rozpoczęła pracę w hotelu Dworcowym w Opolu w latach 60. i pracowała tam dwa lata. Obowiązki recepcjonistki nie były jednak jedynymi, do których oddelegowywana była Elżbieta Zapendowska. - Oprócz hotelu do Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Opolu należało wówczas targowisko, miejska łaźnia i zakład pogrzebowy. Nie zapomnę jak 31 grudnia, jako pracownik przedsiębiorstwa, zostałam skierowana właśnie do zakładu pogrzebowego na inwentaryzację, gdzie musiałam liczyć trumny – powiedziała nam Elżbieta Zapendowska, którą już w najbliższą niedzielę będziemy mogli zobaczyć w kolejnym odcinku "Must Be The Music" o godzinie 20:00 w Polsacie.
 • Kora o Roguckim: Takie bzdury mówi, że nie da się tego słuchać!

  Na linii Kora - Piotr Rogucki znowu zawrzało. Wszystko za sprawą skrajnych opinii na temat występu Marty Machowiak, która zaprezentuje się na scenie już w najbliższą niedzielę w "Must Be The Music". Relacje Kory i Piotra Roguckiego są niezwykle burzliwe. W programie już niejednokrotnie się pokłócili. Po jednej z awantur Kora wyszła nawet ze studia. Podczas nagrań dziewiątej edycji "Must Be The Music" również dochodziło między jurorami do ostrej wymiany zdań.