Must be the Music

Synonimy:
Must be the music. Tylko muzyka, „Must Be The Music. Tylko Muzyka”
Inne znaczenia:
brak

Zdjęcia - Must be the Music (320)

 • Rozrywka
  Nowe jury w komplecie: Kora, Piotr Rogucki, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba
 • Rozrywka
  "Must Be The Music 7": Piotr Rogucki nowym jurorem, powrót Kory
 • Rozrywka
  Emisja siódmej edycji "Must Be The Music" rozpocznie się w marcu 2014 r.
 • Rozrywka
  Prowadząca Paulina Sykut
 • Rozrywka
  Udział Kory w jury długo był niepewny ze względu na jej chorobę nowotworową
 • Rozrywka
  Podczas castingów do siódmej edycji jurorzy przesłuchają ponad 220 uczestników wyselekcjonowanych na wcześniejszych etapach

Filmy - Must be the Music (156)

 • Rafał i Olek Maślak w Must Be The Music!

  W niedzielę rozpoczyna się 10. jubileuszowa edycja "Must Be The Music". W pierwszym odcinku pojawi się Rafał Maślak i jego brat Aleksander. Ale nie będą śpiewać. Ciacha polskiego show-biznesu przyszły kibicować Misterowi Kolumbii! David Angel i Rafał Maślak poznali się na początku tego roku w Korei na wyborach Mister International. Kilka miesięcy temu pochodzący z Kolumbii David postanowił przeprowadzić się do Polski. - Zakochałem się w słowiańskich dziewczynach - mówi o decyzji przyjazdu do naszego kraju. Na co dzień David jest modelem i pływakiem. Niedawno wziął udział w konkursie na Mistera Lata 2015, a także wystąpił w roli aktora w klipie "Łobuz" zespołu Soleo. Ale to najwidoczniej nie wystarczyło Davidowi. Kolumbijczyk postanowił pokazać Polakom, że ma jeszcze jeden talent - potrafi śpiewać.
 • Kora i Piotr Rogucki nie będą się już tak ostro kłócić w "Must Be the Music"

  Kora i Piotr Rogucki zapowiadają, że w 10 edycji „Must Be the Music” nie będą się już tak ostro kłócić. Jurorzy przyzwyczaili się do siebie i polubili. Wokalistka przyznaje, że przez ostatni czas była nastawiona bardziej bojowo niż pokojowo. – Kora mnie zaakceptowała. Dotarliśmy się. Nie ma jakiś specjalnych spięć. Wszystko jest zsynchronizowane – mówi Piotr Rogucki w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle. Kora również przyznaje, że jej relacje z Piotrem uległy poprawie. – Jak się przez lata z kimś pracuje, to się ludzie docierają w taki czy inny sposób. Ostatnio wytworzyłam energię wojenną, ale bardzo lubię nasze jury. Z Piotrem można się dogadać i dotrzeć – mówi wokalistka.
 • Zapendowska: "Mamy wokalistę, o którym świat usłyszy"!

  Elżbieta Zapendowska bywa bardzo powściągliwa w swoich ocenach. Jednak występ Patryka Komosy i Łukasza Bolińskiego wywarł na niej ogromne wrażenie. - Mamy wokalistę, o którym świat usłyszy! Masz muzykalność, która cholernie mi się podoba - oceniła zachwycona jurorka "Must Be The Music". Tak wspaniałej oceny Patryk i Łukasz z pewnością się nie spodziewali. Wokalista i gitarzysta występują wspólnie od pół roku, a większość prób robią przez... internet. Wszystko dlatego, że chłopaki mieszkają w różnych częściach Polski - Patryk pod Warszawą, a Łukasz w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Jak występ Patryka i Łukasza ocenią inni jurorzy? Kto jeszcze zaprezentuje się na scenie "Must Be The Music"? Dowiemy się w niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.