Must be the Music

Synonimy:
Must be the music. Tylko muzyka, „Must Be The Music. Tylko Muzyka”
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Must be the Music (1031)

Zdjęcia - Must be the Music (320)

 • Rozrywka
  Nowe jury w komplecie: Kora, Piotr Rogucki, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba
 • Rozrywka
  "Must Be The Music 7": Piotr Rogucki nowym jurorem, powrót Kory
 • Rozrywka
  Emisja siódmej edycji "Must Be The Music" rozpocznie się w marcu 2014 r.
 • Rozrywka
  Prowadząca Paulina Sykut
 • Rozrywka
  Udział Kory w jury długo był niepewny ze względu na jej chorobę nowotworową
 • Rozrywka
  Podczas castingów do siódmej edycji jurorzy przesłuchają ponad 220 uczestników wyselekcjonowanych na wcześniejszych etapach

Filmy - Must be the Music (151)

 • Kora o Roguckim: Takie bzdury mówi, że nie da się tego słuchać!

  Na linii Kora - Piotr Rogucki znowu zawrzało. Wszystko za sprawą skrajnych opinii na temat występu Marty Machowiak, która zaprezentuje się na scenie już w najbliższą niedzielę w "Must Be The Music". Relacje Kory i Piotra Roguckiego są niezwykle burzliwe. W programie już niejednokrotnie się pokłócili. Po jednej z awantur Kora wyszła nawet ze studia. Podczas nagrań dziewiątej edycji "Must Be The Music" również dochodziło między jurorami do ostrej wymiany zdań.
 • Polska Conchita Wurst na scenie "Must Be The Music"

  W niedzielnym odcinku "Must Be The Music" prawdziwa sensacja. Na scenie wystąpi uczestnik wystylizowany na Conchitę Wurst... Zobaczcie nasze wideo.
 • Kora w "Must Be The Music": To jest światowy utwór!

  Już w najbliższą niedzielę na scenie "Must Be The Music" zobaczymy m.in. zespół Slim Motion, którego występem zachwyciła się sama Kora. Zespół Slim Motion gra od 5 lat. Mimo to nie udało im się jeszcze zrobić oszałamiającej kariery. Wszystko wskazuje jednak na to, że przełom właśnie przed nimi. Po ich występie w 9. edycji "Must Be The Music", niezwykle krytyczna zazwyczaj Kora, nie szczędziła zespołowi komplementów. - Dla mnie rewelacja. Po prostu super. Fantastycznie! Gdzie wyście się chowali? - zachwycała się Kora. - To jest światowy utwór - zawyrokowała jurorka show Czy opinię Kory podzielą pozostali jurorzy? A może dojdzie do kolejnej ostrej wymiany zdań... Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.
 • Genialny 14-letni gitarzysta w Must Be The Music

  W świątecznym odcinku "Must Be The Music. Tylko Muzyka" na scenie zobaczymy m.in. 14-letniego Marcina Patrzałka, który jest prawdziwym wirtuozem gitary akustycznej. Widzowie "Must Be The Music" mogą kojarzyć Marcina z piątej edycji programu, w której występował w 2013 roku. Na co dzień Marcin mieszka w Kielcach z rodzicami i starszym bratem, a jego marzeniem są studia w Berklee College of Music w Bostonie. Mimo bardzo młodego wieku gra na gitarze akustycznej jak zawodowiec, o czym możecie przekonać się oglądając nasze wideo. Cały występ genialnego 14-latka będziecie mogli zobaczyć w niedzielę o godzinie 20:05 w Polsacie.