Monika Pietrasińska

Synonimy:
modelka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Monika Pietrasińska (713)

Filmy - Monika Pietrasińska (25)

 • Ze swojej niepełnosprawności uczyniła atut

  Kiedy idzie po wybiegu w designerskich butach na wysokim koturnie, aż trudno uwierzyć, że ta dziewczyna jest niepełnosprawna. Jednak Viktoria Modesta to pierwsza gwiazda pop na świecie, która posiada protezę nogi. Dziewczyna od urodzenia miała poważny problem z biodrem i lewą nogą. W końcu sama zdecydowała się na amputację. Swoją niepełnosprawność zamieniła w siłę, a protezy, które teraz nosi to prawdziwe dzieła sztuki. Brytyjska artystka szturmem podbija internet.
 • Za gruba na modelkę?!

  Szwedka od pięciu lat pracuje jako modelka, jednak ostatnio nie może dostać zleceń, bo jest za gruba. Jej BMI wynosi 17.5, co oznacza, że ma... niedowagę.
 • Nastolatka z zespołem Downa podbija świat mody!

  Madeline Stuart, 18-latka z zespołem Downa, od dziecka chciała zostać modelką. Uroda nastolatki zachwyciła fotografów, projektantów i reklamodawców. Teraz nastolatka zmienia oblicze modelingu.
 • Monika Pietrasińska nie będzie już pozować do „Playboya”

  Monika Pietrasińska wyznała, że nie zamierza już pozować dla magazynu „Playboy”, bo zrealizowała już tam wszystkie swoje cele. Teraz stawia na sesje w kalendarzu Pirelli. Modelka obecnie nie ma problemu z pokazywaniem nagości, ale jej pierwsze doświadczenia w pracy nie należały do najprzyjemniejszych. – Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Teraz jedynie regularnie czytam „Playboya” i to już raczej będzie wszystko. Pirelli to Pirelli. Są marzenia i gońmy je – mówi Monika Pietrasińska.