Monika Pietrasińska

Synonimy:
modelka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Monika Pietrasińska (714)

Filmy - Monika Pietrasińska (37)

 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastuna 5. Odcinka

  W piątym odcinku „#Supermodelki Plus Size” na uczestniczki czeka niespodzianka – spotkanie z bliskimi! Dowiemy się, jakimi dziećmi były kandydatki, a rodziny zdradzą ich największe tajemnice. Spotkanie zakończy sesja zdjęciowa, podczas której najważniejsze będzie pokazanie uczuć i opieka nad tymi, których kochają. Jak sobie poradzą uczestniczki i ich najbliżsi?
 • Modelka kontra ogromny cheeseburger. Poradzi sobie?

  Była modelka Nela Zisser znana jest z niezwykłej umiejętności jedzenia na czas. Tym razem dziewczyna wzięła na warsztat cheeseburgera z… 20 kotletami. Zobaczcie jak pochłania za jednym zamachem prawie 4 tys. kalorii. W ile minut udało jej się wykonać zadanie? (STORYFUL/x-news)
 • Młoda panda pozuje do zdjęć niczym modelka

  Bifengxia Panda Base to dom dla wielu pand. Jest jednym z najważniejszych miejsc na świecie, w którym przebywają te niezwykłe zwierzęta. To wideo przedstawia małego mieszkańca ośrodka, który ochoczo pozuje do zdjęć. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Chodzi w sukience jak po wybiegu. Zobacz niesamowicie uroczego psa

  Czego na pewno nie spodziewasz się zobaczyć w szpitalu? Może psa w sukience chodzącego na dwóch łapach? Taki widok zaskoczył pacjentów w jednym ze szpitali w Las Vegas. To naprawdę uroczy obrazek. (STORYFUL/x-news)