Monika Pietrasińska

Synonimy:
modelka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Monika Pietrasińska (715)

Filmy - Monika Pietrasińska (23)

  • Nastolatka z zespołem Downa podbija świat mody!

    Madeline Stuart, 18-latka z zespołem Downa, od dziecka chciała zostać modelką. Uroda nastolatki zachwyciła fotografów, projektantów i reklamodawców. Teraz nastolatka zmienia oblicze modelingu.
  • Monika Pietrasińska nie będzie już pozować do „Playboya”

    Monika Pietrasińska wyznała, że nie zamierza już pozować dla magazynu „Playboy”, bo zrealizowała już tam wszystkie swoje cele. Teraz stawia na sesje w kalendarzu Pirelli. Modelka obecnie nie ma problemu z pokazywaniem nagości, ale jej pierwsze doświadczenia w pracy nie należały do najprzyjemniejszych. – Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Teraz jedynie regularnie czytam „Playboya” i to już raczej będzie wszystko. Pirelli to Pirelli. Są marzenia i gońmy je – mówi Monika Pietrasińska.
  • Topmodelka z bielactwem. Z choroby uczyniła atut!

    Cierpiąca na bielactwo nabyte Kanadyjka podbija świat mody! Czarnoskóra Chantelle Winnie uczyniła ze swej choroby atut i jest dziś wziętą modelką. Jeszcze kilka lat temu w szkole nazywano ją "zebrą" i "krową", ale zdeterminowana dziewczyna nie pozwoliła, aby szykany ze strony rówieśników ją załamały. Wysyłała swoje portfolio do różnych agencji modelek; wreszcie zgłosiła się do programu "America's Next Top Model", gdzie doszła do ścisłego finału. Okazało się to przełomem w jej karierze. - Dziś u topmodelek w cenie jest osobowość. Ludzie szukają kogoś, z kim mogliby się utożsamiać; osób, które są prawdziwe - mówi Chantelle, która ma świadomość, że jej historia stanowi inspirację i nadzieję dla dziewcząt borykających się z różnymi fizycznymi ułomnościami. Bielactwo nabyte, na które cierpi Chantelle, objawia się depigmentacją płatów skóry, co ma związek z wymieraniem melanocytów – komórek odpowiedzialnych za kolor skóry. Na chorobę tę zapadł między innymi Michael Jackson.