mieszkanie

Synonimy:
mieszkania,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mieszkanie (958)

Filmy - Mieszkanie (61)

 • Rządowe programy mieszkaniowe zawierają pułapki i niesprawiedliwości

  W rządowych programach wspierających kupno mieszkania na kredyt kryją się pułapki i niesprawiedliwości. Przykładem program MdM, wymyślony przez poprzedni rząd. Programy zwiększały popyt, co w niektórych miastach powodowało wzrost cen. Mieszkańcy dużych miast też w różnym stopniu mogli skorzystać z rządowego wsparcia finansowego.
 • Nowy wyścig o mieszkania potrwa jeden dzień: 67 mln zł do podzielenia

  Zmiany w ustawie dotyczącej rządowego programu MdM prawdopodobnie zaczną obowiązywać od 1 sierpnia. Pojawi się do podzielenia 67 mln zł, dla tych którzy na kredyt chcą kupić mieszkanie.
 • Kot, który wie jak zrobić prawdziwą demolkę

  Dublin, Irlandia. Niektóre koty nieustannie szukają przygód, wspinając się wszędzie, gdzie tylko są w stanie. Ten futrzak był niezwykle ciekawy zawartości kuchennego blatu. Gdy jednak został przyłapany na gorącym uczynku, w akcie desperacji zniszczył wszystko, co napotkał na drodze ucieczki. To trzeba zobaczyć! (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Polacy kupują mieszkania. Rośnie zainteresowanie kredytami

  W czerwcu banki i SKOK-i przesłały do BIK zapytania o kredyty mieszkaniowe na kwotę wyższą o 20,4% w porównaniu z czerwcem 2016 r. Średnia wartość indeksu od początku 2017 r. wyniosła 14,5%.