Michael Jackson

Synonimy:
Jackson, Jackson Michael
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michael Jackson (4448)

 • Michael Jackson: 15 lat od incydentu na balkonie

  Michael Jackson: 15 lat od incydentu na balkonie

  To był jeden z największych skandali w trakcie całej kariery Michaela Jacksona. 19 listopada 2002 roku król popu wyszedł na balkon w Berlinie i pokazał całemu światu, jak nie powinno obchodzić się z dzieckiem…
 • Michael Jackson najlepiej zarabiającą, zmarłą gwiazdą

  Michael Jackson najlepiej zarabiającą, zmarłą gwiazdą

  Magazyn "Forbes" opublikował zestawienie pięciu, najlepiej zarabiających po śmierci gwiazd. Na czele znalazł się Michael Jackson.
 • ​Paris Jackson pójdzie w ślady ojca?

  ​Paris Jackson pójdzie w ślady ojca?

  Córka Michaela Jacksona, Paris Jackson, dała próbkę swoich wokalnych umiejętności, towarzysząc na scenie swojemu kuzynowi, Austinowi Brownowi.
 • "Milionerzy": Pytanie o przebój Michaela Jacksona za 20 tys. złotych

  "Milionerzy": Pytanie o przebój Michaela Jacksona za 20 tys. złotych

  Który z polskich polityków pojawia się w jednym z teledysków Króla Popu Michaela Jacksona? Prawidłowa odpowiedź na to pytanie w "Milionerach" warta była 20 tys. zł."Milionerów".
 • Taneczny Michael Jackson (nowa płyta "Scream")

  Taneczny Michael Jackson (nowa płyta "Scream")

  29 września do sklepów trafi płyta "Scream" złożona z samych tanecznych przebojów Michaela Jacksona.
 • Aktorka z "Thrillera" Michaela Jacksona znów pozywa

  Aktorka z "Thrillera" Michaela Jacksona znów pozywa

  ​Ola Ray, która wcieliła się w postać dziewczyny Michaela Jacksona w teledysku "Thriller", zamierza ponownie pozwać rodzinę zmarłego króla popu za niewypłacenie należnych jej wpływów z tantiem w związku z przygotowaniem wersji 3D klipu.
 • Grób Jacksona jest pusty? Zaskakujące doniesienia!

  Grób Jacksona jest pusty? Zaskakujące doniesienia!

  Serwis Radar Online donosi, że grób Michaela Jacksona stoi pusty. Co stało się więc z jego ciałem?
 • Kontrowersja goni kontrowersję. Dyskusyjne decyzje na MTV VMA

  Kontrowersja goni kontrowersję. Dyskusyjne decyzje na MTV VMA

  Zaraz po ogłoszeniu tegorocznych nominacji do statuetek Video Music Awards w sieci wybuchła gigantyczna dyskusja na temat tego, dlaczego teledysk do utworu "Despacito" Luisa Fonsiego i Daddy Yankee’ego nie został nominowany. Internauci byli zdania, że to fatalna decyzja. Historia MTV VMA pokazuje, że nie była to pierwsza wpadka decydujących o nagrodach.
 • "Thriller" w 3D na festiwalu w Wenecji

  "Thriller" w 3D na festiwalu w Wenecji

  Na festiwalu filmowym w Wenecji zaprezentowana zostanie wersja 3D kultowego clipu "Thriller" zmarłego w 2009 r. Michaela Jacksona. Teledysk pokazany będzie wraz z filmem dokumentalnym, ukazującym kulisy pracy nad nim. Poinformowali o tym w poniedziałek, 7 sierpnia, spadkobiercy artysty.
 • Quincy Jones zarobił 18 mln dolarów po śmierci Michaela Jacksona

  Quincy Jones zarobił 18 mln dolarów po śmierci Michaela Jacksona

  Od śmierci Michaela Jacksona w 2009 r. legendarny producent Quincy Jones zarobił 18 mln dolarów z tytułu praw autorskich. Ta kwota wypłynęła podczas trwającego procesu Jonesa, który twierdzi, że należy mu się ok. 30 mln dol. od wytwórni Sony Music i spadkobierców Króla Popu.

Zdjęcia - Michael Jackson (536)

 • muzyka.interia.pl
  Michael Jackson na jedynym koncercie w Polsce - 20 września 1996 r.
 • muzyka.interia.pl
  Michael Jackson na jedynym koncercie w Polsce - 20 września 1996 r.
 • muzyka.interia.pl
  Michael Jackson na jedynym koncercie w Polsce - 20 września 1996 r.
 • muzyka.interia.pl
  Michael Jackson na jedynym koncercie w Polsce - 20 września 1996 r.
 • muzyka.interia.pl
  Michael Jackson na jedynym koncercie w Polsce - 20 września 1996 r.
 • muzyka.interia.pl
  Michael Jackson na jedynym koncercie w Polsce - 20 września 1996 r.

Filmy - Michael Jackson (12)

 • "Gdzieś to już słyszałem": Król popu ukradł swój największy przebój!

  Czy można przez lata wykonywać splagiatowany utwór, nie znając jego historii? Można. Przekonał się o tym sam Michael Jackson. Przebój „You are not alone” podsunął królowi pop producent R. Kelly. Po pewnym czasie okazało się, że sprawa ta jest skomplikowana, bowiem na jaw wyszło, że autorem muzyki jest belgijski duet, który przebój nagrał dwa lata przed Jacksonem. Na finał sprawy w sądzie trzeba było zaczekać kilka lat. Zgodnie z wyrokiem, prawa autorskie zostały przeniesione na braci Van Passel, a emisji przeboju Michaela Jacksona zakazano.
 • Dziś mija 6 lat od śmierci Michaela Jacksona

  Dziś mija 6 lat od śmierci Michaela Jacksona. Gdy tyle samo lat upłynęło od jego narodzin, muzyk występował już na scenie ze swoimi braćmi, wygrywając rytmy na małych bongosach, tańcząc z prawdziwym zapałem i śpiewając ile sił w płucach. Dzieciństwo Jacksona z pewnością odbiegało od przyjętych norm, ale może gdyby nie ta ciężka praca od początku, przydomka "król popu" nigdy nie wypowiadalibyśmy w jego kontekście...
 • Być jak Michael Jackson. Dał sobie rok na naukę tańca

  USA. Młody mężczyzna o imieniu Neiland postanowił, że w ciągu jednego roku nauczy się tańczyć. Zaczął od słynnego „moonwalking" Michaela Jacksona, a po roku tańczy już niemal profesjonalnie. Swoje układy choreograficzne prezentuje zazwyczaj na łonie natury (Neiland/x-news).
 • Ujawniono wyjątkowe, prywatne filmy nakręcone przez Michaela Jacksona!

  Wyjątkowe, prywatne filmy nakręcone przez Michaela Jacksona, na których rozmawia ze swoimi dziećmi zostały uznane za dowody w procesie, jaki matka zmarłego wytoczyła firmie, która była sponsorem ostatniej trasy koncertowej piosenkarza. Na nagraniu piosenkarz przepytuje dwóch swoich synów i córeczkę, kim chcą być w przyszłości i o co chodzi w świętach Bożego Narodzenia. Na innym widać, jak piosenkarz siedzi z synkiem Princem i córeczką Paris na podłodze i im śpiewa. Matka piosenkarza przekonuje sąd, że skazanego już doktora Conrada Murray'a wynajęła właśnie AEG Live, firma, która sponsorowała trasę koncertową Jackosna. Lekarz miał się opiekować Jacksonem, ale źle wywiązał się ze swoich obowiązków i, zdaniem matki, firma też jest za to odpowiedzialna (CNN Newsource/x-news).