Michael Jackson

Synonimy:
Jackson, Jackson Michael
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michael Jackson (3932)

Zdjęcia - Michael Jackson (28)

 • Rozrywka
  Również w 2011 roku na aukcję trafiło łóżko, na którym zmarł Michael Jackson. Wystawiający przedmiot na pewno liczyli na spory zarobek, gdyż łóżko, na którym król popu spał w trakcie trasy koncertowej w Irlandii zostało sprzedane za prawie 9 tysięcy dolarów. Ostatecznie jednak, na prośbę rodziny, przedmiot został wycofany z licytacji (fot. Phil Walter)
 • Rozrywka
  4. Michael Jackson - 62,8 mln fanów (fot. George Rose)
 • Rozrywka
  Zebrany przed sądem tłum wielbicieli Michaela Jacksona powitał orzeczenie owacją fot. Toby Canham
 • Rozrywka
  Fani "Jacko" nie kryli radości po ogłoszeniu werdyktu fot. Toby Canham
 • Rozrywka
  Conrad Murray w otoczeniu prawników fot. Pool
 • Rozrywka
  Uznany winnym lekarz nie okazywał emocji fot. Pool

Filmy - Michael Jackson (10)

 • Być jak Michael Jackson. Dał sobie rok na naukę tańca

  USA. Młody mężczyzna o imieniu Neiland postanowił, że w ciągu jednego roku nauczy się tańczyć. Zaczął od słynnego „moonwalking" Michaela Jacksona, a po roku tańczy już niemal profesjonalnie. Swoje układy choreograficzne prezentuje zazwyczaj na łonie natury (Neiland/x-news).
 • Ujawniono wyjątkowe, prywatne filmy nakręcone przez Michaela Jacksona!

  Wyjątkowe, prywatne filmy nakręcone przez Michaela Jacksona, na których rozmawia ze swoimi dziećmi zostały uznane za dowody w procesie, jaki matka zmarłego wytoczyła firmie, która była sponsorem ostatniej trasy koncertowej piosenkarza. Na nagraniu piosenkarz przepytuje dwóch swoich synów i córeczkę, kim chcą być w przyszłości i o co chodzi w świętach Bożego Narodzenia. Na innym widać, jak piosenkarz siedzi z synkiem Princem i córeczką Paris na podłodze i im śpiewa. Matka piosenkarza przekonuje sąd, że skazanego już doktora Conrada Murray'a wynajęła właśnie AEG Live, firma, która sponsorowała trasę koncertową Jackosna. Lekarz miał się opiekować Jacksonem, ale źle wywiązał się ze swoich obowiązków i, zdaniem matki, firma też jest za to odpowiedzialna (CNN Newsource/x-news).