Michael Jackson

Synonimy:
Jackson, Jackson Michael
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michael Jackson (4402)

 • Brit Awards: Co działo się w poprzednich latach?

  Brit Awards: Co działo się w poprzednich latach?

  24 lutego 2016 roku w Londynie odbędzie się 36. rozdanie nagród brytyjskiego przemysłu fonograficznego, znanych pod nazwą Brit Awards. Jedna z najważniejszych nagród muzycznych rozdawanych w Europie nie może równać się z Grammy rozmachem i liczbą przyznanych statuetek, ale mimo wszystko nie można powiedzieć, że na Brit Awards zawsze jest nudno, a Brytyjczycy nie potrafią się bawić. Oto kilka przykładów.
 • Joseph Fiennes zagra Michaela Jacksona?! Komentarz aktora

  Joseph Fiennes zagra Michaela Jacksona?! Komentarz aktora

  Gdy ogłoszono, że w rolę piosenkarza Michaela Jacksona w telewizyjnym filmie "Elizabeth, Marlon & Michael" wcieli się... Joseph Fiennes, na aktora spadła lawina krytyki. Gwiazdor "Zakochanego Szekspira" postanowił obronić swą decyzję o przyjęciu roli króla popu.
 • Gwiazdy, które nie dla wszystkich umarły

  Gwiazdy, które nie dla wszystkich umarły

  Gdy umiera prawdziwa ikona świata muzyki, fani wpadają w masową histerię, a media rozpisują się nad daną postacią tygodniami. Zdarza się również tak, że gdy umiera wielka gwiazda, rodzą się teorie spiskowe. Oto kilka przykładów "wskrzeszania umarłych".
 • Film Spike'a Lee o Michaelu Jacksonie już w lutym 2016 r.

  Film Spike'a Lee o Michaelu Jacksonie już w lutym 2016 r.

  Film dokumentalny amerykańskiego reżysera Spike'a Lee poświęcony piosenkarzowi Michaelowi Jacksonowi będzie sprzedawany od 26 lutego wraz z reedycją albumu "Off the Wall" - poinformowała oficjalna strona artysty. Król Popu zmarł w 2009 roku.
 • Rodzina pomoże w karierze? Sławni menedżerowie-rodzice

  Rodzina pomoże w karierze? Sławni menedżerowie-rodzice

  Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Tego przysłowia do serca nie wzięli sobie raczej niektórzy wykonawcy, którzy przynajmniej przez jakiś czas pozwolili rodzicom zarządzać swoją karierą. Oto kilka najbardziej znanych przykładów.
 • "Thriller" Michaela Jacksona z rekordem

  "Thriller" Michaela Jacksona z rekordem

  Wydany w listopadzie 1982 roku album "Thriller" Michaela Jacksona jako pierwszy w historii został uhonorowany 30-krotną platyną za sprzedaż ponad 30 mln egzemplarzy w USA.
 • John Lennon wolny jak ptak. Kiedy śmierć nie jest końcem

  John Lennon wolny jak ptak. Kiedy śmierć nie jest końcem

  Nie od dziś wiadomo, że martwy artysta czasem jest bardziej cenny, niż za życia. Zdarza się też, że śmierć nie kończy definitywnie jego działalności artystycznej, o czym wielokrotnie mogliśmy się przekonać. Poniżej znajdziecie dziewięć najlepszych przykładów na potwierdzenie tej tezy.
 • Slash i goście. Najdziwniejsze duety gitarzysty

  Slash i goście. Najdziwniejsze duety gitarzysty

  Duet Slasha z Dodą w trakcie koncertu w łódzkiej Atlas Arenie (20 listopada) zaskoczył część fanów talentu legendarnego muzyka. Jednak wielu zapewne wie, że Slash to człowiek, który żadnej współpracy się nie boi i chętnie współpracuje z najróżniejszymi gwiazdami. Oto kilka przykładów.
 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część szósta

  Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część szósta

  Szóstą część cyklu o znanych osobach w teledyskach zaczniemy od polityczno-muzycznych kolaboracji, a następnie przejdziemy w nieco lżejsze klimaty.
 • Michael Jackson: "Beat It" w "Powrocie do przyszłości 2"

  Michael Jackson: "Beat It" w "Powrocie do przyszłości 2"

  Z okazji dzisiejszego szaleństwa na punkcie "Powrotu do przyszłości" (21 października 2015 roku w przyszłości wylądowali bohaterowie drugiej części trylogii Roberta Zemeckisa) przypominamy muzyczny epizod związany z tym filmem.

Zdjęcia - Michael Jackson (492)

 • muzyka.interia.pl
  Najdziwniejsze muzyczne pamiątki na aukcjach
 • muzyka.interia.pl
  Królowie Facebooka
 • muzyka.interia.pl
  Dzieci Michaela Jacksona świętują 54. urodziny ojca
 • muzyka.interia.pl
  Dzieci Michaela Jacksona świętują 54. urodziny ojca
 • muzyka.interia.pl
  Dzieci Michaela Jacksona świętują 54. urodziny ojca
 • muzyka.interia.pl
  Dzieci Michaela Jacksona świętują 54. urodziny ojca

Filmy - Michael Jackson (15)

 • Największy hit Jacksona grany na katarynce!

  Katarynka wcale nie musi odchodzić do lamusa, zwłaszcza, że da się na niej grać największe hity
 • "Gdzieś to już słyszałem": Król popu ukradł swój największy przebój!

  Czy można przez lata wykonywać splagiatowany utwór, nie znając jego historii? Można. Przekonał się o tym sam Michael Jackson. Przebój „You are not alone” podsunął królowi pop producent R. Kelly. Po pewnym czasie okazało się, że sprawa ta jest skomplikowana, bowiem na jaw wyszło, że autorem muzyki jest belgijski duet, który przebój nagrał dwa lata przed Jacksonem. Na finał sprawy w sądzie trzeba było zaczekać kilka lat. Zgodnie z wyrokiem, prawa autorskie zostały przeniesione na braci Van Passel, a emisji przeboju Michaela Jacksona zakazano.
 • Dziś mija 6 lat od śmierci Michaela Jacksona

  Dziś mija 6 lat od śmierci Michaela Jacksona. Gdy tyle samo lat upłynęło od jego narodzin, muzyk występował już na scenie ze swoimi braćmi, wygrywając rytmy na małych bongosach, tańcząc z prawdziwym zapałem i śpiewając ile sił w płucach. Dzieciństwo Jacksona z pewnością odbiegało od przyjętych norm, ale może gdyby nie ta ciężka praca od początku, przydomka "król popu" nigdy nie wypowiadalibyśmy w jego kontekście...
 • Nietypowy sposób na wywołanie porodu

  Pewna kobieta wpadła na dość oryginalny pomysł, aby wywołać poród własnego dziecka. Zaczęła… tańczyć do muzyki Michaela Jacksona! Myślicie, że takie metody są bezpieczne?