Michael Jackson

Synonimy:
Jackson, Jackson Michael
Inne znaczenia:
brak

Zdjęcia - Michael Jackson (468)

 • Rozrywka
  Również w 2011 roku na aukcję trafiło łóżko, na którym zmarł Michael Jackson. Wystawiający przedmiot na pewno liczyli na spory zarobek, gdyż łóżko, na którym król popu spał w trakcie trasy koncertowej w Irlandii zostało sprzedane za prawie 9 tysięcy dolarów. Ostatecznie jednak, na prośbę rodziny, przedmiot został wycofany z licytacji (fot. Phil Walter)
 • Rozrywka
  4. Michael Jackson - 62,8 mln fanów (fot. George Rose)
 • Rozrywka
  Fani "Jacko" nie kryli radości po ogłoszeniu werdyktu fot. Toby Canham
 • Rozrywka
  Zebrany przed sądem tłum wielbicieli Michaela Jacksona powitał orzeczenie owacją fot. Toby Canham

Filmy - Michael Jackson (11)

 • Dziś mija 6 lat od śmierci Michaela Jacksona

  Dziś mija 6 lat od śmierci Michaela Jacksona. Gdy tyle samo lat upłynęło od jego narodzin, muzyk występował już na scenie ze swoimi braćmi, wygrywając rytmy na małych bongosach, tańcząc z prawdziwym zapałem i śpiewając ile sił w płucach. Dzieciństwo Jacksona z pewnością odbiegało od przyjętych norm, ale może gdyby nie ta ciężka praca od początku, przydomka "król popu" nigdy nie wypowiadalibyśmy w jego kontekście...
 • Być jak Michael Jackson. Dał sobie rok na naukę tańca

  USA. Młody mężczyzna o imieniu Neiland postanowił, że w ciągu jednego roku nauczy się tańczyć. Zaczął od słynnego „moonwalking" Michaela Jacksona, a po roku tańczy już niemal profesjonalnie. Swoje układy choreograficzne prezentuje zazwyczaj na łonie natury (Neiland/x-news).