Michael Jackson

Synonimy:
Jackson, Jackson Michael
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michael Jackson (534)

Zdjęcia - Michael Jackson (0)

 • Rozrywka
  4. Michael Jackson - 62,8 mln fanów (fot. George Rose)
 • Rozrywka
  Fani "Jacko" nie kryli radości po ogłoszeniu werdyktu fot. Toby Canham
 • Rozrywka
  Zebrany przed sądem tłum wielbicieli Michaela Jacksona powitał orzeczenie owacją fot. Toby Canham
 • Rozrywka
  "Doktor MurDER" a nie doktor Murray - fani od poczatku byli przekonani o winie lekarza fot. Toby Canham
 • Rozrywka
  Conrad Murray w otoczeniu prawników fot. Pool
 • Rozrywka
  Uznany winnym lekarz nie okazywał emocji fot. Pool

Filmy - Michael Jackson (11)

 • Być jak Michael Jackson. Dał sobie rok na naukę tańca

  USA. Młody mężczyzna o imieniu Neiland postanowił, że w ciągu jednego roku nauczy się tańczyć. Zaczął od słynnego „moonwalking" Michaela Jacksona, a po roku tańczy już niemal profesjonalnie. Swoje układy choreograficzne prezentuje zazwyczaj na łonie natury (Neiland/x-news).
 • Ujawniono wyjątkowe, prywatne filmy nakręcone przez Michaela Jacksona!

  Wyjątkowe, prywatne filmy nakręcone przez Michaela Jacksona, na których rozmawia ze swoimi dziećmi zostały uznane za dowody w procesie, jaki matka zmarłego wytoczyła firmie, która była sponsorem ostatniej trasy koncertowej piosenkarza. Na nagraniu piosenkarz przepytuje dwóch swoich synów i córeczkę, kim chcą być w przyszłości i o co chodzi w świętach Bożego Narodzenia. Na innym widać, jak piosenkarz siedzi z synkiem Princem i córeczką Paris na podłodze i im śpiewa. Matka piosenkarza przekonuje sąd, że skazanego już doktora Conrada Murray'a wynajęła właśnie AEG Live, firma, która sponsorowała trasę koncertową Jackosna. Lekarz miał się opiekować Jacksonem, ale źle wywiązał się ze swoich obowiązków i, zdaniem matki, firma też jest za to odpowiedzialna (CNN Newsource/x-news).
 • Slumsy Rio de Janeiro - to tam Michael Jackson kręcił swój teledysk!

  Przypomina nieco kolejkę linową na Kasprowy Wierch, dojeżdża jednak nie na jeden szczyt, ale łączy wiele wzgórz Rio de Janeiro - tak zwaną Północną Strefę. Z gondoli można zobaczyć w całej okazałości rozciągające się na wzgórzach rozległe dzielnice ubóstwa zwane fawelami. Kolejka szybko stała się jedną z atrakcji turystycznych miasta (CNN Newsource/x-news).