Mewa

Artykuły - Mewa (14)

Filmy - Mewa (4)

 • Mewa ukradła telefon i rzuciła się do ucieczki

  Chloe Rainey wraz z przyjaciółką cieszyła się wolną chwilą spędzaną na plaży. Swój trening chciała nagrać telefonem komórkowym. Niestety plany dziewczyny pokrzyżowała mewa, która postanowiła upolować jej telefon. Szybka reakcja poszkodowanej na szczęście skończyła upuszczeniem przez ptaka urządzenia. (STORYFUL/x-news)
 • Łakoma mewa kontra ludzka stopa

  Zatoka San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Mewy zazwyczaj nie rezygnują z łatwych do schwytania przekąsek. Jednak ten zwierzak, mimo że miał ochotę na chipsa, nie zdecydował się na jego skonsumowanie. Czyżby sposób zaserwowania przekąski nie przypadł mu do gustu (STORYFUL/x-news)?
 • Helikopter uratował mewę zaplątaną w druty

  Mewa, która od dwóch dni wisiała zaplątana na linii wysokiego napięcia w Virginia Beach w stanie Wirginia, została uratowana przy użyciu śmigłowca. Zwierzę przetransportowano do schroniska, skąd po wyleczeniu wróci na wolność (CNN Newsource/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Szatański pomysł

  Grupa nastoletnich chłopaków podała mewom... środki przeczyszczające. Jaki będzie finał tej akcji, można się łatwo domyślić.