medycyna

Artykuły - Medycyna (673)

Filmy - Medycyna (32)

 • Domowy napar na chore zatoki

  Przeziębione zatoki to bardzo poważny problem, który dotyka coraz więcej osób - również dzieci! Obolała twarz, cieknący nos, przykry zapach i bezustanny ból głowy, który nasila się przy każdym ruchu - chore zatoki to poważna przypadłość, której trzeba zaradzić! Jeśli czujecie, że wasze problemy z zatokami właśnie się zaczynają, wypróbujcie domowy napar na chore zatoki - pomoże wam zniwelować przykre skutki choroby. Przygotowanie naparu jest naprawdę proste!
 • Imbirowy napój na poprawę trawienia

  Problemy z trawieniem to przykre przypadłości, które dosięgają coraz więcej z nas - zwłaszcza po obfitych, ciężkostrawnych posiłkach możemy przeżywać dolegliwości związane z trawieniem, których trudno się pozbyć. Zamiast faszerować się kolejnymi tabletkami ze sklepu - spróbujcie użyć nasz napój na poprawę trawienia! Sekretem w tym przepisie jest imbir, który pomoże każdemu!
 • Rozmarynowy koktajl na lepsze trawienie

  Wystawne obiady, duże porcje, ciężkostrawne jedzenie, a często również kawa i alkohol - wszystko to sprawia, że nasze trawienie zwalnia, zaś skutki najedzenia - zwłaszcza obfitego i nieregularnego - odczuwamy godzinami. Poznajcie nasz sprytny sposób - oto przepis na rozmarynowy koktajl na lepsze trawienie!
 • Przeszczep głowy. Gdzie leżą granice medycyny?

  Neurochirurg Sergio Canavero pracuje nad pierwszym przeszczepem głowy na świecie. Czy jest to przekroczenie zasad etyki? - Canavero łamie wszystkie procedury - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Tomasz Stawiszyński, filozof i publicysta. - Nie publikuje żadnych doniesień o tym, co robi, a to jest podstawa - podkreślił. - Nie ujawnia metod, którymi zamierza się posłużyć - dodał. Czy przeszczep głowy to granica, która nigdy nie powinna być przekroczona? - To jest bardzo problematyczne zagadnienie - wyjaśnił Stawiszyński. (Dzień Dobry TVN/x-news)