matka

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Matka (Film (2003)[Mother] Reż.Roger Michell) ,

Artykuły - Matka (1232)

 • Mamine ZOO

  Mamine ZOO

  Tyle jest matek, ile typów osobowości, metod wychowawczych i tradycji rodzinnych. Dzisiaj o mamach z przymrużeniem oka. W końcu uśmiech na ich twarzach to rzecz najważniejsza.
 • Afeni Shakur nie żyje. Mama Tupaca miała 69 lat

  Afeni Shakur nie żyje. Mama Tupaca miała 69 lat

  W poniedziałek w nocy (2 maja) w szpitalu zmarła Afeni Shakur, matka legendarnego rapera Tupaca Shakura.
 • ​"Fakt": Wyrzucili pacjentów dla matki pani minister

  ​"Fakt": Wyrzucili pacjentów dla matki pani minister

  Specjalnie dla mamy Beaty Małeckiej-Libery, sekretarz stanu w kancelarii Ewy Kopacz ds. zdrowia publicznego, opróżniono salę szpitala w Dąbrowie Górniczej i przywieziono nowoczesne, amerykańskie łóżko - informuje "Fakt".
 • Sąd zabrał kobiecie dziecko, bo była "nieporadna"

  Sąd zabrał kobiecie dziecko, bo była "nieporadna"

  Marta Wojtas, mama Szymonka, z płaczem opowiada o decyzji sądu. "Tęsknię za nim. Nie wyobrażam sobie życia bez niego" - mówi o odebranym jej dziecku.
 • Jakim typem mamy jesteś?

  Jakim typem mamy jesteś?

  Tyle jest matek, ile typów osobowości, metod wychowawczych i tradycji rodzinnych. Dzisiaj o mamach z przymrużeniem oka. W końcu uśmiech na ich twarzach to rzecz najważniejsza.
 • 70-latka najstarszą matką na świecie?

  70-latka najstarszą matką na świecie?

  75-letnia Rajo Devi świętuje 5. urodziny swojej córeczki. - Pragnęliśmy mieć dziecko odkąd pobraliśmy się wiele lat temu, ale nie udawało się. Dopiero zabieg in vitro okazał się być pomocny - mówi szczęśliwa matka Rajo Devi.
 • USA: Bohaterska matka zginęła ratując dziecko

  USA: Bohaterska matka zginęła ratując dziecko

  W ​St. Louis, Missouri, USA. Matka wraz z 10-letnią córką szły do apteki, gdy jeden z samochodów wyleciał z drogi i wpadł na chodnik. Kobieta odepchnęła dziecko, a sama zginęła na miejscu.
 • Matka zostawiła 7-miesięczne dziecko na stacji metra

  Matka zostawiła 7-miesięczne dziecko na stacji metra

  Policja aresztowała 20-letnią kobietę podejrzaną o pozostawienie 7-miesięcznej córki na stacji metra. O sprawie informuje CNN.
 • Matka Polka i rodzinne finanse

  Matka Polka i rodzinne finanse

  Dzień Matki to wyjątkowe święto. Jego początki sięgają czasów starożytnych Greków i Rzymian, którzy szczególnym kultem otaczali matki-boginie, symbole płodności i urodzaju.
 • Matki już nie naciągną

  Matki już nie naciągną

  Tysiące kobiet prowadzących firmę będzie miało obniżone zasiłki macierzyńskie. Stanie się tak już w styczniu 2015 r. - donosi "Gazeta Wyborcza".

Zdjęcia - Matka (0)

Filmy - Matka (31)

 • Pięć małych gepardów znalazło nową matkę

  Piątka małych gepardów przyszła na świat na początku marca przez cesarskie cięcie. Ich matka nie przeżyła pooperacyjnych powikłań. Maleństwa mają się dobrze i zostały adoptowane przez... psa. Gepardy mogą się dzięki temu prawidłowo rozwijać. (STORYFUL/x-news)
 • Selfie mamy z synem. Finał zaskakuje

  Matka przed położeniem synka do spania, chciała zrobić sobie jeszcze z nim zdjęcie. Mały zaciekawiony ustawił się, by zapozować koło kobiety. Finał was zaskoczy. Jednak nie polecamy tego oglądać przy posiłku.
 • Słodki, mały torbacz je z łyżeczki

  Taronga Zoo, Syndney, Australia. Petaurus australis trafił do ośrodka opieki nad zwierzętami po wypadku z udziałem drutu kolczastego, w który się zaplątał. Maluch za swoją matkę uznał pielęgniarkę, która codziennie karmi i pielęgnuje zwierzaka. Joey pozostanie pod opieką ośrodka jeszcze kilka miesięcy. Kiedy nabierze sił przejdzie na karmę stałą i będzie przygotowywany do życia w naturalnym środowisku. (STORYFUL/x-news)
 • Mały niedźwiedź odwiedził dom mężczyzny

  Ten maluch zgubił swoją mamę i przez przypadek trafił do domu mężczyzny. W czasie kiedy facet zadzwonił po odpowiednie służby, niedźwiadek postanowił się wspiąć na jego plecy, by go nieco pozaczepiać.