marcin matkowski

Artykuły - Marcin matkowski (1442)

 • Matkowski odpadł w 1/8 finału debla w Szanghaju

  Matkowski odpadł w 1/8 finału debla w Szanghaju

  Marcin Matkowski i Pakistańczyk Aisam Ul Haq Qureshi przegrali z Chorwatem Ivanem Dodigiem i Hiszpanem Marcelem Granollersem 4:6, 7:6 (7-5), 7-10 w 1/8 finału gry podwójnej turnieju tenisowego ATP Masters 1000 w Szanghaju (pula nagród 5,9 mln dolarów).
 • ATP Szanghaj: Matkowski awansował w deblu

  Marcin Matkowski i Pakistańczyk Aisam Ul Haq Qureshi pokonali Francuzów Adriana Mannarino i Benoit Paire'a 6:4, 6:2 w 1/16 finału gry podwójnej turnieju tenisowego ATP Masters 1000 w Szanghaju (pula nagród 5,9 mln dolarów).
 • ATP Tokio: porażka Marcina Matkowskiego w 1. rundzie debla

  Marcin Matkowski i Pakistańczyk Aisam-Ul-Haq Qureshi przegrali z Meksykaninem Santiagem Gonzalezem i Chilijczykiem Juliem Peraltą 3:6, 7:5, 10-12 w pierwszej rundzie debla tenisowego turnieju ATP Tour w Tokio (pula nagród 1,56 mln dol.).
 • Fyrstenberg: Chciałbym odwrócić wynik dwóch moich meczów... w singlu

  Fyrstenberg: Chciałbym odwrócić wynik dwóch moich meczów... w singlu

  Mariusz Fyrstenberg zapewnia, że jego współpraca deblowa z Marcinem Matkowskim była wyjątkowa i żałuje, że nie wygrali Wielkiego Szlema. Kończący karierę tenisista, gdyby mógł, to odwróciłby jednak przede wszystkim wynik dwóch swoich meczów...w singlu.
 • US Open. Matkowski odpadł w ćwierćfinale miksta

  Tenisiści Marcin Matkowski i Lucie Hradecka na ćwierćfinale zakończyli udział w wielkoszlemowym US Open. Rozstawiony z "ósemką" polsko-czeski duet przegrał z reprezentującą Australię Anastasią Rodionovą i Austriakiem Oliverem Marachem 7:5, 4:6, 8-10.
 • US Open. Zwycięstwo Matkowskiego, porażka Rosolskiej w mikście

  US Open. Zwycięstwo Matkowskiego, porażka Rosolskiej w mikście

  Tenisiści Marcin Matkowski i Lucie Hradecka awansowali do 1/4 finału miksta w wielkoszlemowym US Open w Nowym Jorku. Rozstawiony z "ósemką" polsko-czeski duet pokonał w drugiej rundzie Amerykankę Raquel Atawo i Pakistańczyka Aisama-Ul-Haqa Qureshiego 3:6, 6:3, 10-4.
 • US Open: Matkowski awansował do 1/8 finału miksta

  Tenisiści Marcin Matkowski i Lucie Hradecka awansowali do 1/8 finału miksta w wielkoszlemowym US Open. Rozstawiony z "ósemką" polsko-czeski duet pokonał w pierwszej rundzie nowojorskiej imprezy reprezentantów gospodarzy Liezel Huber i Danny'ego Thomasa 6:4, 6:4.
 • US Open. Porażka Matkowskiego, wygrana Rosolskiej w deblu

  US Open. Porażka Matkowskiego, wygrana Rosolskiej w deblu

  Marcin Matkowski i Białorusin Maks Mirnyj przegrali z Amerykanami Taylorem Fritzem i Reillym Opelką 6:7 (5-7), 4:6 w pierwszej rundzie debla wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open. Awans wywalczyły za to Alicja Rosolska i Japonka Nao Hibino.
 • US Open. Kubot i Melo poznali rywali w deblu

  US Open. Kubot i Melo poznali rywali w deblu

  Triumfatorzy lipcowego Wimbledonu Łukasz Kubot i brazylijski tenisista Marcelo Melo w 1. rundzie US Open zagrają z Argentyńczykiem Guillermo Duranem i Brytyjczykiem Nealem Skupskim. Rywali poznało też dwoje pozostałych Polaków, którzy wystąpią w Nowym Jorku w deblu.
 • Matkowski odpadł w pierwszej rundzie debla w Winston-Salem

  Marcin Matkowski i Maks Mirny odpadli w pierwszej rundzie gry podwójnej podczas tenisowego turnieju ATP w Winston-Salem.