Małgorzata Kożuchowska

Artykuły - Małgorzata Kożuchowska (255)

 • Małgorzata Kożuchowska: Niebezpiecznie jest wtedy, gdy wszystko się udaje

  Małgorzata Kożuchowska: Niebezpiecznie jest wtedy, gdy wszystko się udaje

  Świetna aktorka, uwielbiana przez telewidzów m.in. za role w "M jak miłość" i "rodzince.pl". Teraz Małgorzata Kożuchowska gra mamę dwóch chłopców w komedii "Listy do M. 2". Niedawno zaczęła się także jej przygoda z serialem "Druga szansa" oraz filmem kostiumowym "Music, Love and War".
 • Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN - "Druga szansa"

  Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN - "Druga szansa"

  Telewizja TVN rozpoczyna realizację nowego serialu obyczajowego "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Serial, którego producentem wykonawczym jest ATM Grupa, trafi na antenę TVN wiosną 2016 roku.
 • Małgorzata Kożuchowska "korpo-mamą" w "Małym Księciu"

  Małgorzata Kożuchowska "korpo-mamą" w "Małym Księciu"

  Zaprezentowany po raz pierwszy na festiwalu w Cannes "Mały Książę" z miejsca zdobył serca widzów i uznanie krytyków. Do polskich kin film trafi 7 sierpnia, by - podobnie jak oryginał - zachwycać dubbingiem pełnym gwiazd. Pierwsze z głosów krajowej obsady ujawnia premierowy zwiastun animacji. Małgorzata Kożuchowska w roli mamy jednej z głównych bohaterek zastąpiła samą Rachel McAdams. Włodzimierz Press - niezapomniany pancerny i Łasuch z serialu "Smerfy" - użyczył głosu Pilotowi, oryginalnie dubbingowanemu przez Jeffa Bridgesa!
 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.
 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".
 • Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Po roku przerwy Małgorzata Kożuchowska wróciła do serialu "rodzinka. pl". Gdy na planie gra mamę trzech chłopców, w garderobie czeka na nią jej sześciomiesięczny synek Jan Franciszek. W wywiadzie aktorka opowiada o niełatwym powrocie do pracy, o nowych wątkach, które pojawią się w szóstym sezonie, oraz o fenomenie "rodzinki.pl".
 • Małgorzata Kożuchowska: Krótki urlop macierzyński

  Małgorzata Kożuchowska: Krótki urlop macierzyński

  Wiele kobiet nie wyobraża sobie, by rezygnować z urlopu macierzyńskiego na rzecz pracy. Niestety, w show-biznesie obowiązują inne standardy.

Zdjęcia - Małgorzata Kożuchowska (10)

 • film.interia.pl
  "M jak miłość': Jak wyglądali 15 lat temu?
 • film.interia.pl
  "Komornik": Bity, zdradzany, wyzywany
 • film.interia.pl
  "Komornik": Bity, zdradzany, wyzywany
 • film.interia.pl
  Gwiazdy kina pożegnały Marcina Wronę
 • film.interia.pl
  Gwiazdy w dubbingu "Małego Księcia"

Filmy - Małgorzata Kożuchowska (32)