Małgorzata Kożuchowska

Artykuły - Małgorzata Kożuchowska (44)

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.
 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.
 • "Prawo Agaty": Bohaterka Dygant w ciąży?

  "Prawo Agaty": Bohaterka Dygant w ciąży?

  Trwają. zdjęci do 6. serii "Prawa Agaty". Aktorki Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska zdradziły, co wydarzy się w tym sezonie.
 • Małgorzata Kożuchowska o swojej ciąży

  Małgorzata Kożuchowska o swojej ciąży

  Gorącym tematem ostatnich kilku dni jest domniemana ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka nie potwierdza ani nie zaprzecza tym doniesieniom, jednak media nie ustają w dociekaniu prawdy w tej sprawie. W programie "Świat się kręci" Agata Młynarska próbowała wypytać gwiazdę, czy ta spodziewa się dziecka, jednak aktorka wyraźnie nie była zainteresowana komentowaniem sprawy. Kożuchowska w sposób jasny z
 • Małgorzata Kożuchowska: Jan Paweł II był dla mnie ważną osobą

  Małgorzata Kożuchowska: Jan Paweł II był dla mnie ważną osobą

  Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem prapremiery włoskiego musicalu operowego "Karol Wojtyła: historia prawdziwa", która odbędzie się w Krakowie 2 kwietnia, w dziewiątą rocznicę śmierci papieża Polaka.
 • Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

  Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", z ważnych powodów osobistych musiała zrezygnować z wyjazdu za ocean i występów przed publicznością amerykańską w spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Media od razu wysnuły z tego wniosek, że aktorka jest w ciąży!
 • Małgorzata Kożuchowska w Ameryce!

  Małgorzata Kożuchowska w Ameryce!

  Małgorzata Kożuchowska, która na scenie Teatru Narodowego od kilku miesięcy wciela się w główną bohaterkę znanej na całym świecie sztuki "Kotka na gorącym blaszanym dachu", wiosną będzie miała okazję zaprezentować się w roli Margaret publiczności w Kanadzie i USA.
 • Kożuchowska marzy o roli kinowej

  Kożuchowska marzy o roli kinowej

  - Wysoko stawia sobie poprzeczkę - mówią jej znajomi. Małgorzata Kożuchowska kocha swój zawód i chce się rozwijać. Dlatego przyjmuje tak wiele tak różnych ról. Choć w najbliższym czasie zamierza zwolnić tempo i trochę odpocząć.
 • Kożuchowska na gorącym blaszanym dachu

  Kożuchowska na gorącym blaszanym dachu

  Już w najbliższy piątek, 15 listopada, Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy zaprezentuje się widzom Teatru Narodowego jako Maggie - bohaterka dramatu Tennessee Williamsa "Kotka na gorącym blaszanym dachu".
 • Kożuchowska w "Tańcu z gwiazdami"?

  Kożuchowska w "Tańcu z gwiazdami"?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", nie potwierdziła dotąd informacji, jakoby wiosną miała się pojawić w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Udział aktorki w 14. edycji show TVN jest jednak - co sugeruje jeden z tabloidów - niemal pewny.

Filmy - Małgorzata Kożuchowska (32)

 • Teresa Lipowska o Małgorzacie Kożuchowskiej: Trzymałam kciuki, żeby miała dziecko, na które tak czekała

  (WideoPortal/x-news)
 • Agnieszka Jastrzębska o porodzie Małgorzaty Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska urodziła synka. Aktorka podzieliła się tą szczęśliwą wiadomością na Facebooku. Zamieściła też zdjęcie rączki swojego dziecka. - Udało jej się urodzić to dziecko bez rozgłosu. To, co jest ciekawe, to fakt, że urodziła synka w państwowym szpitalu, nie w prywatnej klinice. Dojechała z synem i mężem do domu, a paparazzi nie zrobili jej ani jednego zdjęcia. Stało się tak między innymi dlatego, że wszyscy pewnie myśleli, że taka wielka gwiazda będzie rodziła w placówce prywatnej - mówi Agnieszka Jastrzębska. - Wiemy, że mama i synek czują się świetnie - dodaje. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Karolak o ciąży Kożuchowskiej: Służę radą

  Tomasz Karolak odniósł się do bieżących plotek na swój temat. Wyjaśnił również, czy to za jego sprawą świat dowiedział się o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej. - Jak będzie trzeba, udzielę Małgorzacie Kożuchowskiej ojcowsko-matczynych rad - zapewnił aktor. Czyżby sam uważał się za wzorowego rodzica? (TVP/x-news)
 • Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem światowej prapremiery musicalu „Karol Wojtyła: historia prawdziwa”

  Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem prapremiery włoskiego musicalu operowego „Karol Wojtyła: historia prawdziwa”, która odbędzie się w Krakowie 2 kwietnia, w dziewiątą rocznicę śmierci papieża Polaka. Muzykę do spektaklu napisali izraelsko-jemeńska piosenkarka Noa oraz włoski kwartet skrzypcowy Solis String Quartet. – Nie kryłam nigdy, że Karol Wojtyła, Jan Paweł II, był dla mnie bardzo ważną osobą, jeszcze kiedy byłam dzieckiem. W ważnych momentach mojego życia bardzo wyraźnie zaznaczał swoją obecność. Cieszę się, że Włosi wpadli na taki pomysł, żeby światową premierę zrobić w Krakowie – mówi aktorka.