Małgorzata Kożuchowska

Artykuły - Małgorzata Kożuchowska (44)

 • "Prawo Agaty": Bohaterka Dygant w ciąży?

  Trwają. zdjęci do 6. serii "Prawa Agaty". Aktorki Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska zdradziły, co wydarzy się w tym sezonie.
 • Małgorzata Kożuchowska o swojej ciąży

  Małgorzata Kożuchowska o swojej ciąży

  Gorącym tematem ostatnich kilku dni jest domniemana ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka nie potwierdza ani nie zaprzecza tym doniesieniom, jednak media nie ustają w dociekaniu prawdy w tej sprawie. W programie "Świat się kręci" Agata Młynarska próbowała wypytać gwiazdę, czy ta spodziewa się dziecka, jednak aktorka wyraźnie nie była zainteresowana komentowaniem sprawy. Kożuchowska w sposób jasny z
 • Małgorzata Kożuchowska: Jan Paweł II był dla mnie ważną osobą

  Małgorzata Kożuchowska: Jan Paweł II był dla mnie ważną osobą

  Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem prapremiery włoskiego musicalu operowego "Karol Wojtyła: historia prawdziwa", która odbędzie się w Krakowie 2 kwietnia, w dziewiątą rocznicę śmierci papieża Polaka.
 • Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

  Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", z ważnych powodów osobistych musiała zrezygnować z wyjazdu za ocean i występów przed publicznością amerykańską w spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Media od razu wysnuły z tego wniosek, że aktorka jest w ciąży!
 • Małgorzata Kożuchowska w Ameryce!

  Małgorzata Kożuchowska w Ameryce!

  Małgorzata Kożuchowska, która na scenie Teatru Narodowego od kilku miesięcy wciela się w główną bohaterkę znanej na całym świecie sztuki "Kotka na gorącym blaszanym dachu", wiosną będzie miała okazję zaprezentować się w roli Margaret publiczności w Kanadzie i USA.
 • Kożuchowska marzy o roli kinowej

  Kożuchowska marzy o roli kinowej

  - Wysoko stawia sobie poprzeczkę - mówią jej znajomi. Małgorzata Kożuchowska kocha swój zawód i chce się rozwijać. Dlatego przyjmuje tak wiele tak różnych ról. Choć w najbliższym czasie zamierza zwolnić tempo i trochę odpocząć.
 • Kożuchowska na gorącym blaszanym dachu

  Kożuchowska na gorącym blaszanym dachu

  Już w najbliższy piątek, 15 listopada, Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy zaprezentuje się widzom Teatru Narodowego jako Maggie - bohaterka dramatu Tennessee Williamsa "Kotka na gorącym blaszanym dachu".
 • Kożuchowska w

  Kożuchowska w "Tańcu z gwiazdami"?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", nie potwierdziła dotąd informacji, jakoby wiosną miała się pojawić w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Udział aktorki w 14. edycji show TVN jest jednak - co sugeruje jeden z tabloidów - niemal pewny.
 • Eko szyk Małgorzaty Kożuchowskiej

  Eko szyk Małgorzaty Kożuchowskiej

  "Bycie eko nie jest trudne" - przekonuje aktorka Małgorzata Kożuchowska. Gaszenie światła czy zakręcanie wody w ujęciu jednostki, może i nie mają wielkiego znaczenia, ale globalnie mogą dać spektakularne efekty...
 • Kożuchowska i Janiak ikonami stylu

  Kożuchowska i Janiak ikonami stylu

  Za najlepiej ubraną Polkę uważa się Małgorzatę Kożuchowską, męskim ideałem mody jest Olivier Janiak. Sondaż przeprowadził kanał Fox Life we współpracy z agencją badawczą przed premierą programu "Projektanci na start".

Filmy - Małgorzata Kożuchowska (30)

 • Karolak o ciąży Kożuchowskiej: Służę radą

  Tomasz Karolak odniósł się do bieżących plotek na swój temat. Wyjaśnił również, czy to za jego sprawą świat dowiedział się o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej. - Jak będzie trzeba, udzielę Małgorzacie Kożuchowskiej ojcowsko-matczynych rad - zapewnił aktor. Czyżby sam uważał się za wzorowego rodzica? (TVP/x-news)
 • Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem światowej prapremiery musicalu „Karol Wojtyła: historia prawdziwa”

  Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem prapremiery włoskiego musicalu operowego „Karol Wojtyła: historia prawdziwa”, która odbędzie się w Krakowie 2 kwietnia, w dziewiątą rocznicę śmierci papieża Polaka. Muzykę do spektaklu napisali izraelsko-jemeńska piosenkarka Noa oraz włoski kwartet skrzypcowy Solis String Quartet. – Nie kryłam nigdy, że Karol Wojtyła, Jan Paweł II, był dla mnie bardzo ważną osobą, jeszcze kiedy byłam dzieckiem. W ważnych momentach mojego życia bardzo wyraźnie zaznaczał swoją obecność. Cieszę się, że Włosi wpadli na taki pomysł, żeby światową premierę zrobić w Krakowie – mówi aktorka.
 • "Prawo Agaty": Szczęście Agaty i Marka nie potrwa długo

  W piątej serii „Prawa Agaty” romans Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota) kwitnie, ale szczęście pary nie potrwa długo. W życiu prawników ponownie pojawi się bowiem Hubert (Bartłomiej Świderski), który wielokrotnie wpędzał bohaterkę w kłopoty. W obliczu problemów nieoczekiwanie do bohaterki wyciągnie dłoń Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska), narażając dla koleżanki własną karierę.
 • Pączki W Tłuszczu - Tylko Bądź