Małgorzata Kożuchowska

Artykuły - Małgorzata Kożuchowska (52)

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".
 • Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Po roku przerwy Małgorzata Kożuchowska wróciła do serialu "rodzinka. pl". Gdy na planie gra mamę trzech chłopców, w garderobie czeka na nią jej sześciomiesięczny synek Jan Franciszek. W wywiadzie aktorka opowiada o niełatwym powrocie do pracy, o nowych wątkach, które pojawią się w szóstym sezonie, oraz o fenomenie "rodzinki.pl".
 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.
 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.
 • "Prawo Agaty": Bohaterka Dygant w ciąży?

  "Prawo Agaty": Bohaterka Dygant w ciąży?

  Trwają. zdjęci do 6. serii "Prawa Agaty". Aktorki Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska zdradziły, co wydarzy się w tym sezonie.
 • Małgorzata Kożuchowska o swojej ciąży

  Małgorzata Kożuchowska o swojej ciąży

  Gorącym tematem ostatnich kilku dni jest domniemana ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka nie potwierdza ani nie zaprzecza tym doniesieniom, jednak media nie ustają w dociekaniu prawdy w tej sprawie. W programie "Świat się kręci" Agata Młynarska próbowała wypytać gwiazdę, czy ta spodziewa się dziecka, jednak aktorka wyraźnie nie była zainteresowana komentowaniem sprawy. Kożuchowska w sposób jasny z
 • Małgorzata Kożuchowska: Jan Paweł II był dla mnie ważną osobą

  Małgorzata Kożuchowska: Jan Paweł II był dla mnie ważną osobą

  Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem prapremiery włoskiego musicalu operowego "Karol Wojtyła: historia prawdziwa", która odbędzie się w Krakowie 2 kwietnia, w dziewiątą rocznicę śmierci papieża Polaka.
 • Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

  Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", z ważnych powodów osobistych musiała zrezygnować z wyjazdu za ocean i występów przed publicznością amerykańską w spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Media od razu wysnuły z tego wniosek, że aktorka jest w ciąży!
 • Małgorzata Kożuchowska w Ameryce!

  Małgorzata Kożuchowska w Ameryce!

  Małgorzata Kożuchowska, która na scenie Teatru Narodowego od kilku miesięcy wciela się w główną bohaterkę znanej na całym świecie sztuki "Kotka na gorącym blaszanym dachu", wiosną będzie miała okazję zaprezentować się w roli Margaret publiczności w Kanadzie i USA.
 • Kożuchowska marzy o roli kinowej

  Kożuchowska marzy o roli kinowej

  - Wysoko stawia sobie poprzeczkę - mówią jej znajomi. Małgorzata Kożuchowska kocha swój zawód i chce się rozwijać. Dlatego przyjmuje tak wiele tak różnych ról. Choć w najbliższym czasie zamierza zwolnić tempo i trochę odpocząć.

Filmy - Małgorzata Kożuchowska (32)