Magda Gessler

Artykuły - Magda Gessler (174)

 • Magda Gessler: Pokochać życie

  Magda Gessler: Pokochać życie

  ​Ma 64 lata. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Madrycie. Jest jedną z najbardziej pracowitych i najbarwniejszych gwiazd. Magda Gessler dzieli się receptą na szczęście. Zdradza sekrety realizacji "MasterChefa" oraz "Sexy kuchni" i ze łzami w oczach wspomina ślub córki.
 • Sexy kuchnia Magdy Gessler

  Sexy kuchnia Magdy Gessler

  Nie wszystkim idzie w kuchni jak po maśle. Jednym gotowanie kojarzy się z ciężką pracą, nudnymi zakupami i sprzątaniem bałaganu, inni boją się kulinarnej porażki - wiele razy włożyli całe serce w przygotowanie dania, a goście i tak kręcili nosami nad talerzami. Nowy cykl Magdy Gessler udowodni niedowiarkom, że kuchnia nie jest strasznym miejscem, a gotowanie może być naprawdę sexy. Pierwszy odcinek programu "Sexy kuchnia Magdy Gessler" już w niedzielę, 5 listopada, o godz. 10:55 w Food Network!
 • Magda Gessler bez makijażu

  Magda Gessler bez makijażu

  Magda Gessler to niewątpliwie jedna z najbarwniejszych postaci polskiej telewizji. Prowadzone przez nią „Kuchenne rewolucje” są z powodzeniem emitowane od ponad siedmiu lat i wciąż nie tracą na oglądalności.
 • Magda Gessler: Francuskie frykasy w centrum Katowic

  Magda Gessler: Francuskie frykasy w centrum Katowic

  Kto jak kto, ale Magda Gessler dobrze wie, jak przyciągnąć tłumy klientów do lokalu. W kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji" wyruszy z pomocą na Śląsk. Jakie będą efekty rewolucji?
 • Magda Gessler: Ta edycja "MasterChefa" jest bardziej wesoła

  Magda Gessler: Ta edycja "MasterChefa" jest bardziej wesoła

  Magda Gessler zauważa, że VI edycja "MasterChefa" ma dużo lepszą energię niż poprzednie, a podczas nagrań panowała fantastyczna atmosfera zarówno wśród uczestników, jak i jurorów. Według niej "MasterChef" daje szansę na pokonanie mentalnych barier i sprawdzenie swoich umiejętności każdemu - niezależnie od tego, czy ktoś pochodzi z dużego miasta, czy z niewielkiej gminy na obrzeżach naszego kraju. Wystarczy talent kulinarny, poczucie smaku, kreatywność i wiara w siebie.
 • Magda Gessler: Internet? Sodoma i Gomora

  Magda Gessler: Internet? Sodoma i Gomora

  Magda Gessler zamierza walczyć z fałszywymi doniesieniami medialnymi na swój temat. Już teraz nie udziela niektórym redakcjom wywiadów i deklaruje, że w przyszłości będzie wytaczać im procesy sądowe. Gwiazda TVN zaznacza też, że dziennikarze zajmujący się tego typu tematyką często płacą za to wysoką cenę, niszcząc samych siebie.
 • Magda Gessler: Nie jestem teściową

  Magda Gessler: Nie jestem teściową

  Wesele Lary było najcudowniejsze na świecie - mówi Magda Gessler. Restauratorkę zachwyciła nie tylko pełna prostoty i elegancji uroczystości, lecz także to, że córka przygotowała ją samodzielnie. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" zapowiada też, że dla męża Lary nie zamierza być teściową, lecz mamą.
 • Robert Makłowicz: Z Magdą Gessler robimy różne rzeczy. Nie boję się porównań

  Robert Makłowicz: Z Magdą Gessler robimy różne rzeczy. Nie boję się porównań

  Robert Makłowicz nie obawia się konkurowania z Magdą Gessler. Twierdzi, że choć oboje zajmują się tematyką kulinarną, ich programy będą miały zupełnie inny charakter. Już jesienią Robert Makłowicz zadebiutuje na antenie Food Network i zabierze widzów w podróż m.in. do Austrii, Belgii oraz na Ukrainę.
 • Magda Gessler rapuje w galerii handlowej. Zobacz nagranie

  Magda Gessler rapuje w galerii handlowej. Zobacz nagranie

  Restauratorka oraz gwiazda TVN-u ponownie zarapowała. Tym razem zrobiła to w Galerii Zdrój.
 • Magda Gessler: Kuchnia i seks

  Magda Gessler: Kuchnia i seks

  Jesienią na antenie TVN Food Network zadebiutuje nowy program Magdy Gessler. Znana restauratorka będzie w nim uczyć Polaków jak gotować, by dobrze wyglądać i cieszyć się seksem.

Filmy - Magda Gessler (74)

 • Magda Gessler: Internet? Sodoma i Gomora

  Magda Gessler zamierza walczyć z fałszywymi doniesieniami medialnymi na swój temat. Już teraz nie udziela niektórym redakcjom wywiadów i deklaruje, że w przyszłości będzie wytaczać im procesy sądowe.
 • Magda Gessler: Nie jestem teściową

  Wesele mojej córki Lary było najcudowniejsze na świecie - mówi Magda Gessler. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" zapowiada też, że dla męża Lary nie zamierza być teściową, lecz mamą.
 • Magda Gessler o ślubie swojej córki

  - To był bardzo szczery, prawdziwy ślub - powiedziała Magda Gessler o ślubie swojej córki Lary. - Nigdy tak się nie wytańczyłam - zdradziła restauratorka. W jakim miejscu było zorganizowane wesele? Czy Gessler poznała wcześniej teściów Lary?
 • Ewa Chodakowska, Magda Gessler i Łukasz „Lotek” Lodkowski o wiosennych zauroczeniach

  Z nadejściem wiosny hormony buzują. Podobno to znakomita pora na miłość. I o miłości właśnie rozmawiali w "Dzień Dobry TVN" restauratorka Magda Gessler, trenerka fitness Ewa Chodakowska i komik Łukasz „Lotek” Lodkowski. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news).