Madonna

Synonimy:
Madonna Louise Ciccone, Madonna Madonna
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Madonna (2322)

 • Madonna zaprzyjaźniła się z 90-latką

  Madonna zaprzyjaźniła się z 90-latką

  Madonna spędziła Sylwestra i Nowy Rok w towarzystwie swojej nowej przyjaciółki - 94-letniej Celeste Rodrigues. Sędziwa Portugalka jest śpiewaczką fado i siostrą zmarłej w 1999 r. królowej tego gatunku - Amalii Rodrigues.
 • Madonna: Sylwester z 94-letnią śpiewaczką

  Madonna: Sylwester z 94-letnią śpiewaczką

  Madonna spędziła sylwestra i Nowy Rok w towarzystwie swojej nowej przyjaciółki - 94-letniej Celeste Rodrigues. Sędziwa Portugalka jest śpiewaczką fado i siostrą zmarłej w 1999 r. królowej tego gatunku - Amalii Rodrigues.
 • Madonna kupiła pałac w Lizbonie

  Madonna kupiła pałac w Lizbonie

  Amerykańska gwiazda pop Madonna po kilku miesiącach poszukiwań znalazła miejsce, w którym na stałe zamieszka w Lizbonie. Wokalistka zdecydowała się na Palacio Ramalhete przy ulicy Janelas Verdes.
 • Madonna topless na Instagramie

  Madonna topless na Instagramie

  Madonna od lat jest uważana nie tylko za królową popu, ale także za królową kontrowersji. 59-letnia dziś wokalistka ostatnim zdjęciem potwierdziła, że nadal zasługuje na taki tytuł.
 • Madonna dostała specjalną wizę po spotkaniu z minister

  Madonna dostała specjalną wizę po spotkaniu z minister

  Amerykańska wokalistka Madonna otrzymała poza kolejnością specjalną portugalską wizę, kończąc swoją kilkutygodniową batalię z miejscową biurokracją. Pomogła jej w tym minister, która przyjęła Królową Popu w swoim gabinecie.
 • Gwiazdy muzyki powiedziały – wrzesień 2017

  Gwiazdy muzyki powiedziały – wrzesień 2017

  Dramatyczne wyznania i zaskakujące decyzje. O czym opowiadały gwiazdy muzyki w ostatnim miesiącu?
 • Kurier nie uwierzył w tożsamość Madonny. Nie chciał wydać jej przesyłki

  Kurier nie uwierzył w tożsamość Madonny. Nie chciał wydać jej przesyłki

  ​Madonna, która przeprowadziła się do Portugalii, miała kłopot, by przekonać firmę kurierską, że... naprawdę jest Madonną.
 • Nieznany list 2Paca do Madonny. Dlaczego ją zostawił?

  Nieznany list 2Paca do Madonny. Dlaczego ją zostawił?

  Odręczny list 2Paca do Madonny, napisany w 1995 roku, został opublikowany w sieci, a także wystawiony na jednej z licytacji. Z korespondencji rapera do wokalistki możemy dowiedzieć się, dlaczego ich związek nie przetrwał.
 • Jak cenzurują okładki na Bliskim Wschodzie?

  Jak cenzurują okładki na Bliskim Wschodzie?

  Mariah Carey, Lady Gaga, Shakira i Katy Perry to gwiazdy światowego formatu, których muzyka dociera na każdy kontynent i niemal do każdego kraju. Jednak nie wszędzie ich twórczość budzi powszechny entuzjazm, a czasami nawet sprawia sporo problemów. Władze niektórych państw, w szczególności tych na Bliskim Wschodzie, niezbyt przychylnie podchodzą m.in. do okładek albumów gwiazd.
 • Powstaje film biograficzny o Madonnie. Gwiazda krytykuje pomysł

  Powstaje film biograficzny o Madonnie. Gwiazda krytykuje pomysł

  ​Ogłoszono, że powstanie film biograficzny "Blonde Ambition" opowiadający o życiu jednej z najbardziej kontrowersyjnych wokalistek w historii muzyki, Madonny. Samej zainteresowanej nie podoba się ten pomysł, gdyż uważa, że tylko ona może opowiedzieć swoją własną historię.

Zdjęcia - Madonna (78)

 • muzyka.interia.pl
  Madonna wybudowała szpital dziecięcy w Malawi
 • muzyka.interia.pl
  Madonna wybudowała szpital dziecięcy w Malawi
 • muzyka.interia.pl
  Madonna wybudowała szpital dziecięcy w Malawi
 • muzyka.interia.pl
  Madonna wybudowała szpital dziecięcy w Malawi
 • muzyka.interia.pl
  Madonna wybudowała szpital dziecięcy w Malawi
 • muzyka.interia.pl
  Madonna wybudowała szpital dziecięcy w Malawi

Filmy - Madonna (17)

 • Madonna przeprowadziła się do Portugalii. Co ją do tego skłoniło?

  Madonna ma nowy dom! Gwiazda wyprowadziła się do Portugalii. Podobno zakochała się w niej podczas swojej trasy koncertowej w 2004 roku. „Energia jest tutaj bardzo inspirująca. Czuję się kreatywna i pełna życia. Nie mogę się doczekać pracy nad filmem i tworzeniem nowej muzyki. Pora na podbijanie świata z innego punktu!” - napisała na swoim Instagramie. Wokalistka mieszkała w Nowym Jorku. (Associated Press/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Szok! Tak wyglądają gwiazdy bez makijażu

  Jak się okazuje, gwiazdy również miewają gorsze dni. I to nie tylko w przypadku, gdy zostaną w domu w piżamie, w rozciągniętym dresie czy poczochranymi włosami. Okazuje się, że niektóre celebrytki powinny czasem przed wielkim wyjściem spojrzeć w lustro... (Agencja TVN/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski
 • Używana bielizna i pikatne zdjęcia Madonny trafią na aukcję

  7 listopada w Beverly Hills zostaną zlicytowane osobiste rzeczy Madonny. Na aukcję trafi lateksowa maska, pas do pończoch, rękawiczki, stanik oraz majtki, które Madonna miała na sobie podczas sesji zdjęciowej do „V Magazine". Na sprzedaż są także stroje gwiazdy, które nosiła, grając w filmach „Ich własna liga" oraz „Evita". Warte od 20 000 do 40 000 dolarów negatywy oraz grafiki magazynu „Penthouse" z 1979 roku, na których piosenkarka pozowała stylizowana na Marylin Monroe, również trafią na sprzedaż. (Agencja TVN/x-news)
 • Grammy 2014: Olśniewająca Taylor Swift i ciężarna Ciara

  Ceremonia rozdania nagród Grammy to nie tylko święto muzyki, ale też rewia mody. Na „ściance” zaprezentowała się m.in. Madonna, która zjawiła się w towarzystwie swojego elegancko ubranego syna, Davida Bandy; Taylor Swift w połyskującej kreacji i imponujących kolczykach i Katy Perry w stylizacji od Valentino Couture. Uwagę fotoreporterów przyciągnęła Ciara, dumnie eksponująca ciążowy brzuszek w sukni od domu mody Pucci.