liceum ogólnokształcące

Artykuły - Liceum ogólnokształcące (3)

 • Pożegnanie z liceum ogólnokształcącym

  Pożegnanie z liceum ogólnokształcącym

  Od września w liceach będzie mniej lekcji historii, języka polskiego, biologii, chemii i geografii. Więcej - zdrowia i urody - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". W wyniku reformy, licea przestaną być ogólnokształcące, a staną się specjalistyczne.
 • Laureaci Konkursu "Maska teatralna"

  Laureaci Konkursu "Maska teatralna"

  Robert Baran z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zamościu, Dominika Muca z Gimnazjum Powiatowego nr 2 w Biłgoraju i Tomasz Podolak z Liceum Ogólnokształcące w Krasnobrodzie zostali laureatami konkursu "Maska teatralna". Wyróżnione prace zaprezentowano w BWA Galeria Zamojska.
 • Warszawa: Lista szkół niepublicznych

  Lista niepublicznych szkół, przedszkoli i żłobków, do których Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zaapelowała o odwołanie zajęć w poniedziałek, 24 maja w związku z zagrożeniem powodzią.
 • Warszawa: Lista zamkniętych szkół publicznych

  Lista warszawskich placówek oświatowych publicznych, które zostaną zamknięte w poniedziałek, 24 maja, w związku z zagrożeniem powodziowym.
 • XIV LO znów najlepszym liceum w Warszawie

  Zwycięzcą 19. Rankingu Liceów Warszawskich, opracowanego przez miesięcznik "Perspektywy", zostało XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica. Po roku przerwy wróciło na pozycję lidera, którą zajmowało przez pięć lat z rzędu. We wszystkich edycjach rankingu "Staszic" zwyciężał osiem razy.
 • Propagują pierwszą pomoc wśród młodzieży

  Propagują pierwszą pomoc wśród młodzieży

  W urzędzie miasta Biała Podlaska odbyła się V edycja konkursu dla młodzieży szkół ponadgimnazjanych pod nazwą "Bezpieczeństwo, ochrona ludności oraz pierwsza pomoc przedmedyczna".
 • Elbląg: "Ośmiu wspaniałych" - rozstrzygnięcie konkursu

  Elbląg: "Ośmiu wspaniałych" - rozstrzygnięcie konkursu

  21. kwietnia o godz. 12. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Bema 37 w Elblągu odbędzie się uroczysta gala, podczas której elblążanie dowiedzą się, kto został tegorocznym laureatem Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".