leczenie

Artykuły - Leczenie (326)

Filmy - Leczenie (55)

 • Kuchnia zgodna z zasadami ajurwedy. Orkiszowe chapati, kitchari oraz mini pizze

  Ajurweda to leczenie i zapobieganie chorobom za pomocą odpowiedniego jedzenia. Autorzy książki o kuchni ajurwedyjskiej Karolina Szaciłło i Maciej Szaciłło zdradzili w kuchni "Dzień Dobry TVN" kilka przepisów. Przygotowali tonik poprawiający trawienie, wodę ziołową, orkiszowe chapati, kitchari oraz mini pizze. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • "Podstawą jest aktywność fizyczna". Lekarz Paulina Fortuna o swoich metodach leczenia

  - Biegam, bo lubię, a teraz bieganie pomaga mi w pracy - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" lekarz Paulina Fortuna. - Ona jest wulkanem energii - zdradził Tomasz Korzeluch. - Zmobilizowała znajomych ze stażu do uprawiania sportu, zorganizowała drużynę piłki siatkowej - dodał lekarz. Jak Fortuna pomaga swoim pacjentom? - Podstawą jest aktywność fizyczna i jeśli jej nie będziemy mieć, to nie będziemy do końca zdrowi - zaznaczyła. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Patricia Kazadi o profilaktyce zdrowotnej. „Jedno badanie może uchronić przed śmiercią”

  Patricia Kazadi powiedziała o tym, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna. - Jedno badanie może uchronić przed śmiercią - stwierdziła. Wokalistka bardzo często porusza ten temat na swoich profilach społecznościowych i stara się pokazywać inspirujące historie innych ludzi. (przeAmbitni.pl/x-news)
 • Przepis na mleko kurkumowe na przeziębienie

  Przeziębienie - każdego z nas prędzej czy później dopada. Zwykle pojawiające się jesienią czy zimą, kiedy nasza odporność jest mocno obniżona, może być początkiem poważniejszych powikłań, dlatego warto reagować na pierwsze objawy przeziębienia. Świetnym sposobem jest przygotowywanie mleka kurkumowego, który pomaga zwalczyć przeziębienie właśnie dzięki kurkumie, która ma wiele prozdrowotnych zalet! Zobaczcie nasz przepis na mleko kurkumowe na przeziębienie.