lato

Artykuły - Lato (1272)

 • Pędzą już 50 lat

  Pędzą już 50 lat

  Jesteśmy przynajmniej 50 lat za... Japończykami. Ich szybkie koleje właśnie 1 października obchodzą 50-lecie.
 • Lato z pazurem - najmodniejszy manicure na lato 2014

  Lato z pazurem - najmodniejszy manicure na lato 2014

  Starannie zrobione manikiur i pedikiur są teraz wyznacznikami modnego wyglądu. Chcesz być trendy? Możesz podkreślić swój styl kolorem i fakturą lakieru.
 • Jak uniknąć wakacyjnych infekcji?

  Jak uniknąć wakacyjnych infekcji?

  Ze statystyk wynika, że co czwarta osoba zapada podczas urlopu na jakąś infekcję. Są jednak sposoby na to, by ryzyko zachorowania ograniczyć.
 • Jak zmienić sposób odżywiania

  Jak zmienić sposób odżywiania

  Lato to idealny moment na wprowadzenie w życie zdrowych zwyczajów. Właśnie teraz mamy najlepszą okazję, by zmienić sposób odżywiania i tłuste, sycące potrawy zastąpić kuchnią pełną warzyw i owoców.
 • Obowiązki pracodawcy w czasie letnich miesięcy

  Obowiązki pracodawcy w czasie letnich miesięcy

  Zakres obowiązków pracodawcy z dziedziny bhp ulega "sezonowemu" rozszerzeniu w czasie zimowych i letnich miesięcy. Warunki klimatyczne związane z tymi dwoma porami roku zobowiązują pracodawcę do podjęcia dodatkowych działań, chroniących pracowników przed negatywnym wpływem zimowych lub letnich temperatur. W okresie letnim działania te polegają głównie na ochronie przed upałami. Są do nich zobowiązani wszyscy pracodawcy, bez względu na stan zatrudnienia i rodzaj prowadzonej działalności.
 • Kosmetyki, których warto używać latem

  Kosmetyki, których warto używać latem

  Część kosmetyków pielęgnacyjnych i do makijażu, które się dotąd sprawdzały, trzeba wymienić na te dostosowane do ciepłej pory roku. Inne wykorzystamy, ale np. w nowej roli. Zróbmy remanent z korzyścią dla urody i... kieszeni!
 • Makijaże na wiosnę i lato

  Makijaże na wiosnę i lato

  W objęciach błękitu: W tym sezonie stawiamy na wyrazisty makijaż, zwłaszcza oczu. Niebieska kreska na górnej i dolnej powiece to odważny akcent. Ale do odważnych świat należy!
 • Jak dobrać odpowiednio pomadkę i róż

  Jak dobrać odpowiednio pomadkę i róż

  Warto postawić na odcienie współgrające w z twoją urodą. Jeszcze mała korekta i... makijaż gotowy!

Filmy - Lato (12)