lato

Artykuły - Lato (1049)

Filmy - Lato (12)

 • Co robić, gdy przesadziliśmy ze słońcem?

  Przed nami kolejna fala upałów. Wielu Polaków korzysta z pięknego lata, które zawitało do nas na dobre. Jednak długotrwałe przebywanie na słońcu może skończyć się poparzeniami, a nawet udarem - ostrzega lekarz internista Piotr Grygiel. Zapytaliśmy go, jak bezpiecznie korzystać z lata i co zrobić, gdy przesadzimy z opalaniem (TVN24/x-news).
 • Fala upałów w Portugalii. Temperatura sięga 40 stopni

  Upały dają się we znaki mieszkańcom Portugalii. Temperatura w rejonie Lizbony dochodzi do 40 stopni Celsjusza. Lekarze zalecają mieszkańcom niewychodzenie na słońce miedzy godziną 11 a 18.
 • Lato puka do drzwi. Plażowanie w pełni

  Lato tuż tuż - swoimi urokami kusi polskie morze. Przy sopockim molo już króluje beztroskie plażowanie (TVN24/x-news).
 • Niedźwiedzica przyszła się ochłodzić. Chciała skorzystać z basenu?

  Strach i paniczna ucieczka - tak reagowali mieszkańcy miasta La Canada Flintridge w Kalifornii, widząc na swoich posesjach zabłąkanego niedźwiedzia. Roczna samica szukała schronienia przed upałem pod drzewami rosnącymi w ogrodach i w okolicach przydomowych basenów. Bez pośpiechu przemieszczała się pomiędzy posesjami, wzbudzając popłoch wśród relaksujących się na słońcu mieszkańców. Niedźwiedzica została w końcu schwytana w jednej z bocznych uliczek i przewieziona do lasu (CNN Newsource/x-news).