Kraków

Synonimy:
krakow, Krakowie Kraków
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kraków (8146)

 • Manifestacja KOD w Krakowie

  Manifestacja KOD w Krakowie

  KOD protestował na Rynku Głównym w Krakowie przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zasad wyboru członków Krajowej Rady Sądownictwa oraz przeciwko wydarzeniom w Radomiu, gdzie podczas marszu KOD doszło do incydentu.
 • Potężna burza przeszła nad Krakowem

  Potężna burza przeszła nad Krakowem

  Potężna nawałnica przeszła nad Krakowem po godz. 13.30. W wielu miejscach widać połamane drzewa. Intensywnie pracują też służby ratownicze.
 • Kraków. Policja zatrzymała 46-letniego mężczyznę, który brutalnie atakował kobiety

  Kraków. Policja zatrzymała 46-letniego mężczyznę, który brutalnie atakował kobiety

  Krakowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który głównie na ulicach Nowej Huty zaczepiał i bił kobiety, po czym je okradał. 46-latek został schwytany i na wniosek prokuratury tymczasowo aresztowany.
 • Prokuratura: Rażąco niskie kary dla grupy handlującej kobietami

  Prokuratura: Rażąco niskie kary dla grupy handlującej kobietami

  Prokuratura regionalna w Krakowie złoży apelację od wyroku Sądu Okręgowego w Krakowie dotyczący grupy zajmującej się handlem kobietami. Charakter i rozmiar działalności przestępczej oskarżonych powinien skutkować wymierzeniem wyższych kar – pisze w oświadczeniu Prokuratura Krajowa.
 • 
Krakowskie ceny mieszkań na sprzedaż - lato 2017

  Krakowskie ceny mieszkań na sprzedaż - lato 2017

  Od około 4800 zł za metr kwadratowy najtańszych mieszkań w peryferyjnych dzielnicach do ponad 20 tysięcy za luksusowe apartamenty w świetnych lokalizacjach - taka rozpiętość cen na krakowskim rynku mieszkaniowym. Stolica Małopolski to drugi po Warszawie rynek mieszkań- zarówno pod względem wielkości jak i cen.
 • ​Kraków: Nie żyje 23-latek ugodzony nożem

  ​Kraków: Nie żyje 23-latek ugodzony nożem

  Krakowska policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy w sobotę po południu na osiedlu Czyżyny zaatakowali 23-latka. Mężczyzna ugodzony kilka razy nożem zmarł wieczorem w szpitalu - poinformował rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.
 • Cisco zapowiada wzrost zatrudnienia i nowe zadania dla centrum w Krakowie

  Cisco zapowiada wzrost zatrudnienia i nowe zadania dla centrum w Krakowie

  ​Globalne centrum usług amerykańskiej firmy technologicznej Cisco w Krakowie, które obchodzi 5-lecie działalności, zapowiedziało dalszy rozwój polegający na zwiększaniu zatrudnienia i pozyskiwaniu nowych zaawansowanych zadań. Teraz zatrudnia ono 1,3 tys. osób. Akcje firmy notowane są na NASDAQ (walor CSCO).
 • Marka Kraków Airport 101 połączeń #PROSTOzKRAKOWA

  Marka Kraków Airport 101 połączeń #PROSTOzKRAKOWA

  Nowy terminal, udogodnienia i innowacyjne rozwiązania odpowiadające na potrzeby pasażerów. 101 połączeń #PROSTOzKRAKOWA w 2017 roku. Zapowiedź kolejnych inwestycji. Krakowski port lotniczy to serce regionu, jego wizytówka. Dzisiaj Kraków Airport przedstawia nowe logo - symbol otwarcia na kolejne wyzwania i ewolucji w strategii zarządzania biznesem.
 • Mostostal Warszawa chce od Agencji Rozwoju Miasta 16,4 mln zł; złożyła pozew wzajemny

  Mostostal Warszawa chce od Agencji Rozwoju Miasta 16,4 mln zł; złożyła pozew wzajemny

  Mostostal Warszawa złożyła w Sądzie Okręgowym w Krakowie pozew wzajemny przeciwko Agencji Rozwoju Miasta - podała spółka w komunikacie. Grupa chce od instytucji 16,4 mln zł za roboty dodatkowe i pozostałe do zapłaty wynagrodzenie związane z budową Hali Widowiskowo - Sportowej Czyżyny w Krakowie.
 • Finalizacja sprzedaży Parku Handlowego Zakopianka w Krakowie

  Finalizacja sprzedaży Parku Handlowego Zakopianka w Krakowie

  Echo Polska Properties sfinalizowało transakcję zakupu Parku Handlowego Zakopianka w Krakowie za 53,3 mln euro od funduszu zarządzanego przez Tristan Capital Partners. Nowego właściciela nieruchomości w transakcji reprezentowała firma doradcza Savills.

Zdjęcia - Kraków (0)

 • Polska Lokalna
  Grające pioruny
 • Polska Lokalna
  Grające pioruny
 • Polska Lokalna
  Grające pioruny
 • Polska Lokalna
  Grające pioruny
 • Polska Lokalna
  Grające pioruny
 • Polska Lokalna
  Grające pioruny

Filmy - Kraków (152)

 • Nie poznacie Szkieletora i okolicy

  Budowa właśnie się zaczyna i potrwa do końca grudnia 2019 r. Pierwszy oddany zostanie hotel Radisson Red (do końca lipca 2018 r.). W pobliżu starego centrum Krakowa powstanie kwartał nowoczesnej zabudowy, diametralnie odmieni się legendarny Szkieletor. Unity Centre to największe w Krakowie, wielofunkcyjne centrum biznesowe złożone z pięciu budynków o śródmiejskim charakterze, mieszanej funkcji i zróżnicowanej skali zabudowy. Całość zajmuje kwartał tuż przy rondzie Mogilskim. Powiązane jest komunikacyjnie z Dworcem Głównym, dzielnicą administracyjną, a także pobliskim Uniwersytetem Ekonomicznym oraz Osiedlem Oficerskim. cztery nowoczesne biurowce, w tym najwyższy w Krakowie Unity Tower (dawny Szkieletor), oraz luksusowy apartamentowiec, z podziemnymi parkingami spina ogólnodostępny plac Unity Square. To propozycja dla tych, którzy nie uznają kompromisów i zawsze są w centrum wydarzeń, informacji, zainteresowania i biznesu.
 • Młody rosjanin na krakowskiej kładce

  Postanowił pochodzić po kładce Bernatka bez zabezpieczeń. Z jakim efektem?
 • 21-latek zginął od ciosów nożem, bo napastnik go z kimś pomylił. Zatrzymano trzy osoby

  21-letni mężczyzna zmarł po dźgnięciu nożem w Krakowie. W związku ze sprawą, policja zatrzymała trzy osoby, w tym domniemanego sprawcę. 38-latek miał tłumaczyć policji, że zaatakował mężczyznę, bo myślał, że ten wcześniej go uderzył. Policja powołując się na dotychczasowe ustalenia twierdzi, że 21-latek był przypadkową ofiarą. Pozostałe dwie zatrzymane osoby są podejrzane o pomoc w tuszowaniu zabójstwa. - Sprawca przemieszczał się, był w różnych miejscach. W tych miejscach kolejne dwie osoby zatrzymane prawdopodobnie pomagały sprawcy zacierać ślady. Badamy ich wiązek ze sprawą – powiedział Sebastian Gleń z policji w Krakowie. (TVN24/X-news)
 • Dramatyczne dane o polskim powietrzu. "Łamiemy prawo unijne, zwłaszcza w sezonie zimowym"

  Europejska Agencja Środowiska alarmuje - tak brudnego powietrza jak Polska nie ma prawie nikt na Starym Kontynencie. Najnowszy raport pokazuje, że w naszym kraju występuje największe zagrożenie szkodliwym benzopirenem, czyli węglowodorem aromatycznym, który jest produktem spalania i powoduje raka. Jakub Jędrak z Polskiego Alarmu Smogowego skomentował wyniki ostatniego raportu Europejskiej Agencji Środowiska. - Jeśli chodzi o dopuszczalne stężenia, w Polsce są takie same jak gdzie indziej, tylko my po prostu łamiemy to prawo unijne, inne kraje mnie albo wcale. Zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy Polacy grzeją się za pomocą paliw stałych, ta jakość powietrza zdecydowanie się pogarsza. W skali całego kraju piece są tutaj dominującym źródłem zanieczyszczeń - powiedział. (TVN24/X-news)