Kraków

Synonimy:
krakow, Krakowie Kraków
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kraków (8150)

 • Kraków: Zaginęło rodzeństwo, 11-letnia Maja i 9-letni Mikołaj. Policja prosi o pomoc

  Kraków: Zaginęło rodzeństwo, 11-letnia Maja i 9-letni Mikołaj. Policja prosi o pomoc

  ​Policja poszukuje dwójki dzieci, które zaginęły 11 lipca w Krakowie. Dzieci były po raz ostatni widziane pod opieką ojca.
 • Skazany za protest pod Wawelem chce ułaskawienia od prezydenta

  Skazany za protest pod Wawelem chce ułaskawienia od prezydenta

  Jeden z siedmiu skazanych na karę grzywny za próbę zablokowania 18 grudnia zeszłego roku wjazdu na Wawel polityków PiS, w tym Jarosława Kaczyńskiego, wnioskował w piątek do prezydenta Andrzeja Dudy o zastosowanie wobec niego prawa łaski.
 • Kraków: Strabag głównym wykonawcą Unity Center w miejsce "szkieletora"

  Kraków: Strabag głównym wykonawcą Unity Center w miejsce "szkieletora"

  Do czerwca 2019 r. zakończy się budowa kompleksu biurowego Unity Center, który powstanie w miejsce "szkieletora", czyli niedokończonego biurowca NOT w pobliżu ronda Mogilskiego w Krakowie. Na generalnego wykonawcę inwestycji wybrano firmę Strabag.
 • ŚDM - na efekt kuli śnieżnej musimy poczekać

  ŚDM - na efekt kuli śnieżnej musimy poczekać

  Za wcześnie jest, aby w tym roku mówić o turystycznym efekcie Światowych Dni Młodzieży. Należy jednak takiego efektu oczekiwać w kolejnych latach - ocenia dr Krzysztof Borkowski z Zakładu Obsługi Ruchu Turystycznego krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
 • Manifestacja KOD w Krakowie

  Manifestacja KOD w Krakowie

  KOD protestował na Rynku Głównym w Krakowie przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zasad wyboru członków Krajowej Rady Sądownictwa oraz przeciwko wydarzeniom w Radomiu, gdzie podczas marszu KOD doszło do incydentu.
 • Potężna burza przeszła nad Krakowem

  Potężna burza przeszła nad Krakowem

  Potężna nawałnica przeszła nad Krakowem po godz. 13.30. W wielu miejscach widać połamane drzewa. Intensywnie pracują też służby ratownicze.
 • Kraków. Policja zatrzymała 46-letniego mężczyznę, który brutalnie atakował kobiety

  Kraków. Policja zatrzymała 46-letniego mężczyznę, który brutalnie atakował kobiety

  Krakowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który głównie na ulicach Nowej Huty zaczepiał i bił kobiety, po czym je okradał. 46-latek został schwytany i na wniosek prokuratury tymczasowo aresztowany.
 • Prokuratura: Rażąco niskie kary dla grupy handlującej kobietami

  Prokuratura: Rażąco niskie kary dla grupy handlującej kobietami

  Prokuratura regionalna w Krakowie złoży apelację od wyroku Sądu Okręgowego w Krakowie dotyczący grupy zajmującej się handlem kobietami. Charakter i rozmiar działalności przestępczej oskarżonych powinien skutkować wymierzeniem wyższych kar – pisze w oświadczeniu Prokuratura Krajowa.
 • 
Krakowskie ceny mieszkań na sprzedaż - lato 2017

  Krakowskie ceny mieszkań na sprzedaż - lato 2017

  Od około 4800 zł za metr kwadratowy najtańszych mieszkań w peryferyjnych dzielnicach do ponad 20 tysięcy za luksusowe apartamenty w świetnych lokalizacjach - taka rozpiętość cen na krakowskim rynku mieszkaniowym. Stolica Małopolski to drugi po Warszawie rynek mieszkań- zarówno pod względem wielkości jak i cen.
 • ​Kraków: Nie żyje 23-latek ugodzony nożem

  ​Kraków: Nie żyje 23-latek ugodzony nożem

  Krakowska policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy w sobotę po południu na osiedlu Czyżyny zaatakowali 23-latka. Mężczyzna ugodzony kilka razy nożem zmarł wieczorem w szpitalu - poinformował rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.

Zdjęcia - Kraków (0)

 • Polska Lokalna
  Grające pioruny
 • Polska Lokalna
  Grające pioruny
 • Polska Lokalna
  Grające pioruny
 • Polska Lokalna
  Grające pioruny
 • Polska Lokalna
  Grające pioruny
 • Polska Lokalna
  Grające pioruny

Filmy - Kraków (154)

 • Krakowski odcinek S7: innowacyjna droga ze zużytych opon

  Droga ze zużytych opon? Odcinek tzw. trasy nowohuckiej, czyli fragment drogi ekspresowej S7 biegnącej przez Kraków wyróżnia się pośród wszyskich dróg tego typu w Polsce. Powód? Do produkcji drogi wykorzystano 25 tys. zużytych opon, które posłużyły do wykonania górnej nawierzchni 4,5 km odcinka.
 • Polacy w głębokim dole przed wielkim turniejem! Poradzą sobie?

  Virtus.pro bo tak nazywa się drużyna, w której grają nasi rodacy są od jakiegoś czasu w kryzysie. Nie jest to dobra informacja, zwłaszcza, że przed nimi już za niedługo turniej w Krakowie. Czy się podniosą? Czy będą w stanie sięgnąć po mistrzostwo? Przekonamy się już od 21.07.2017 roku. Program Gaming Lab prowadzi dla Was Maciej “Sawik” Sawicki Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ
 • Nie poznacie Szkieletora i okolicy

  Budowa właśnie się zaczyna i potrwa do końca grudnia 2019 r. Pierwszy oddany zostanie hotel Radisson Red (do końca lipca 2018 r.). W pobliżu starego centrum Krakowa powstanie kwartał nowoczesnej zabudowy, diametralnie odmieni się legendarny Szkieletor. Unity Centre to największe w Krakowie, wielofunkcyjne centrum biznesowe złożone z pięciu budynków o śródmiejskim charakterze, mieszanej funkcji i zróżnicowanej skali zabudowy. Całość zajmuje kwartał tuż przy rondzie Mogilskim. Powiązane jest komunikacyjnie z Dworcem Głównym, dzielnicą administracyjną, a także pobliskim Uniwersytetem Ekonomicznym oraz Osiedlem Oficerskim. cztery nowoczesne biurowce, w tym najwyższy w Krakowie Unity Tower (dawny Szkieletor), oraz luksusowy apartamentowiec, z podziemnymi parkingami spina ogólnodostępny plac Unity Square. To propozycja dla tych, którzy nie uznają kompromisów i zawsze są w centrum wydarzeń, informacji, zainteresowania i biznesu.
 • Młody rosjanin na krakowskiej kładce

  Postanowił pochodzić po kładce Bernatka bez zabezpieczeń. Z jakim efektem?