konferencja

Artykuły - Konferencja (558)

 • Trzecia edycja MEDmeetsTECH już 7 czerwca

  Trzecia edycja MEDmeetsTECH już 7 czerwca

  Czy wprowadzenie na rynek smartwatcha mierzącego parametry pracy serca wymaga przeprowadzania badań klinicznych? Co stanowi największy problem rozwijających się startupów z dziedziny med-tech? Jakie są najważniejsze trendy i polskie wynalazki medyczne? Na to pytanie już 7 czerwca odpowiedzą eksperci w trakcie konferencji MEDmeetsTECH #3 która odbędzie się w Golden Floor Tower przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie.
 • INFOSHARE 2017 - spotkanie wiedzy i biznesu. Organizatorzy odsłaniają szczegóły 11. edycji konferencji

  INFOSHARE 2017 - spotkanie wiedzy i biznesu. Organizatorzy odsłaniają szczegóły 11. edycji konferencji

  Wiedza na temat biznesu, innowacji, marketingu i programowania, przestrzeń dedykowana spotkaniom biznesowym, dostęp do rozwiązań technologicznych ponad 200 startupów z kraju i zagranicy oraz liczne imprezy integracyjne. To wszystko czeka na uczestników 11. edycji infoShare, od 17 do 19 maja w Gdańsku.
 • Druga edycja MEDmeetsTECH już 1 grudnia

  Druga edycja MEDmeetsTECH już 1 grudnia

  Rozwijająca się telemedycyna, VR używany do rehabilitacji, roboty pomagające w przeprowadzaniu skomplikowanych operacji - to tylko kilka przykładów zmieniającej się medycyny. Już 1 grudnia br. w Bibliotece Narodowej, w Warszawie odbędzie się druga edycja jednodniowej konferencji MEDmeetsTECH. W czasie jej trwania zostanie przedstawionych więcej inteligentnych rozwiązań łączących medycynę i technologię.
 • Pierwsza odsłona MEDmeetsTECH już za nami

  Pierwsza odsłona MEDmeetsTECH już za nami

  14 maja br. w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki, w Krakowie odbyła się konferencja MEDmeetsTECH. Była ona mostem łączącym środowiska medyczne oraz technologiczne. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 uczestników.
 • Świat przygotowuje się do konferencji klimatycznej w Paryżu

  Za miesiąc w Paryżu rozpocznie się konferencja klimatyczna COP21, podczas której uczestnicy mają wypracować porozumienie w sprawie globalnej redukcji emisji gazów cieplarnianych.
 • VIII edycja Warsaw International Media Summit

  W dniach 18-19 listopada 2015 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja kongresu Warsaw International Media Summit. Wydarzenie skupia się wokół najnowszych strategii i trendów, które obowiązują na rynku telekomunikacyjnym i mediów. Organizatorem konferencji jest firma MM Conferences S.A.
 • Firmowa konferencja to ważne wydarzenie. Jak znaleźć odpowiednie miejsce na takie spotkanie?

  Firmowa konferencja to ważne wydarzenie. Jak znaleźć odpowiednie miejsce na takie spotkanie?

  Eventy firmowe stają się coraz bardziej popularne. Wiąże się to z dużą wartością dodaną, jaką dają tego typu wyjazdy. Może to być chociażby poprawa komunikacji wewnętrznej, dzielnie się wiedzą przekazywanie know-how, opracowywanie nowych kierunków działań, czy nawet tworzenie kultury zaangażowania pracowniczego. Organizatorzy konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, czy wyjazdów integracyjnych doskonale wiedzą, że często kluczową sprawą jest odpowiedni wybór miejsca. Jak wybrać takie, które będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom?
 • 13-15 kwietnia 2015 - Project Management Days 2015

  Zarządzanie projektami to twoje powołanie, a może dopiero zaczynasz przygodę z project managementem? Jeśli tak, to konferencja PMDays 2015 jest propozycją właśnie Ciebie!

Filmy - Konferencja (15)