Kinga Rusin

Artykuły - Kinga Rusin (199)

 • Rusin z każdym zdjęciem coraz młodsza

  Rusin z każdym zdjęciem coraz młodsza

  Kinga Rusin słynie z propagowania zdrowego trybu życia i naturalnej pielęgnacji. Trudno się dziwić – swoją twarzą sprzedaje bowiem ekologiczne kosmetyki i musi dbać o, spójny z profilem marki, wizerunek.
 • Kinga Rusin: Okładka w bikini

  Kinga Rusin: Okładka w bikini

  Na okładce listopadowego numeru pisma "Be active" pojawi się Kinga Rusin. "Pierwszy raz pozowałam na okładkę w kostiumie" - przyznała gwiazda TVN-u.
 • Piotr Kraśko w "Dzień Dobry TVN": "Dobra zmiana"

  Piotr Kraśko w "Dzień Dobry TVN": "Dobra zmiana"

  Piotr Kraśko w sobotę, 16 kwietnia, po raz pierwszy współprowadził poranny magazyn "Dzień Dobry TVN". Swego nowego, ekranowego partnera widzom przedstawiła Kinga Rusin. "Nie myślałem, że to powiem... Dobra zmiana" - oświadczył były dziennikarz TVP.
 • Kinga Rusin: Myśleli, że jestem agentem

  Kinga Rusin: Myśleli, że jestem agentem

  "To ciekawy program z zacięciem psychologicznym" - mówi o show "Agent - gwiazdy" jego prowadząca, Kinga Rusin. Od lutego widzowie śledzą losy uczestników programu, który wrócił na antenę po 14 latach.
 • "Agent - Gwiazdy": Kogo zobaczymy?

  "Agent - Gwiazdy": Kogo zobaczymy?

  Rozpoczynają się zdjęcia do programu "Agent - Gwiazdy". Reality-show, które wiosną zobaczymy na antenie TVN, poprowadzi Kinga Rusin. Kim są gwiazdy biorące udział w programie?
 • "You Can Dance" bez Kingi Rusin!

  "You Can Dance" bez Kingi Rusin!

  Skład jurorski programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" opuszcza Kinga Rusin. Kto ją zastąpi? Program trafi na antenę TVN wiosną 2016 roku.
 • "Agent" wraca do TVN. Kinga Rusin prowadzącą

  "Agent" wraca do TVN. Kinga Rusin prowadzącą

  Stacja TVN ogłosiła, że zamierza reaktywować swój program sprzed lat "Agent". W nowej odsłonie uczestnikami reality-show będą gwiazdy, a jego gospodynią będzie Kinga Rusin.
 • "You Can Dance": Kinga Rusin jest od... męskiego seksu!

  "You Can Dance": Kinga Rusin jest od... męskiego seksu!

  Trwa nowa edycja popularnego programu "You Can Dance". Co wydarzy się w kolejnym odcinku show? Oto, co zobaczymy już w poniedziałek, 30 marca, wieczorem w TVN.
 • Kinga Rusin: Przez 6 dni w ogóle nie spałam

  Kinga Rusin: Przez 6 dni w ogóle nie spałam

  W czasie sześciodniowego pobytu w Nowym Jorku Kinga Rusin niewiele spała. Starała się bowiem zrobić jak najwięcej ciekawych reportaży do "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka jest jednak dumna z przywiezionych materiałów oraz szczęśliwa, że mogła odwiedzić Amerykę. - Nowy Jork jest dla mnie natchnieniem. Jeżeli mogę jechać, to rzucam wszystko i jadę - mówi gwiazda. Zdradziła także, że wywiad z Marthą Stewart otworzył jej drzwi do rozmów z innymi gwiazdami.

Zdjęcia - Kinga Rusin (46)

 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!

Filmy - Kinga Rusin (39)

 • Kinga Rusin o kulisach programu "Agent"

  Kinga Rusin opowiedziała nam o ekstremalnych kulisach popularnego programu "Agent". Jak ekipa radziła sobie z palącym słońcem, co robili, by zapewnić organizmowi tlen? Koniecznie zobaczcie! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 9.00.
 • L.U.C: Młodzi ludzie zderzają się z rzeczywistością bardzo boleśnie

  Wydawałoby się, że młodzi ludzie mają dzisiaj super, ale z drugiej strony bardzo boleśnie zderzają się oni z rzeczywistością - uważa raper L.U.C. - W telewizji słyszą różne obietnice, a potem tego nie dostają. Prowadząca dyskusję Kinga Rusin zwróciła uwagę na fakt, że sukces w życiu trzeba sobie wypracować, niekoniecznie oczekując, że ktoś nam coś da. - W programie "You Can Dance" mam do czynienia z młodymi osobami, które doszły do czegoś swoją ciężką pracą, determinacją i marzeniami. Nie narzekali - stwierdziła. (Dzień Dobry TVN/x-news) Zobacz też: Tolak i Michalczewski o tym, co spowodowało bunt młodych wyborców
 • Kinga Rusin w "YCD": Ja jestem od męskiego seksu

  W drugim odcinku kolejnej edycji programu „YCD” zobaczymy casting z Warszawy, tzw. „casting ostatniej szansy”. Oto, co działo się podczas show i czym tak podekscytowała się jurorka Kinga Rusin. Emisja odcinka w poniedziałek, 30 marca, w TVN.
 • Kinga Rusin: Jeździectwo to cały czas w Polsce sport niszowy

  Na warszawskim Torwarze odbyła się druga edycja Cavaliady Tour, podczas której można było podziwiać m.in. finał jeździeckiej Ligi Europy Centralnej FEI World Cup. Na zawodach pojawili się znani fani i propagatorzy jeździectwa, a także celebryci czynnie uprawiający ten sport: Kinga Rusin, Karolina Ferenstein-Kraśko, Bartosz Węglarczyk i inni. - Jeździectwo to cały czas w Polsce sport niszowy. To również sport, który wymaga ogromnych pieniędzy i gigantycznego poświęcenia - podkreśla Rusin. - W Polsce dopiero zaczynamy swoją przygodę z jeździectwem - dodaje dziennikarka, która regularnie startuje w zawodach jeździeckich. (Co Za Tydzień/TVN/x-news)