Katowice

Synonimy:
Katowicach,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katowice (2400)

Filmy - Katowice (15)

 • Edyta Herbuś w spektaklu „Diwa” na deskach Teatru Żelaznego w Katowicach

  To dla mnie skok na głęboką wodę – mówi Edyta Herbuś o udziale w spektaklu na deskach Teatru Żelaznego. Aktorka gra tam w duodramie „Diwa”, w którym partneruje Małgorzacie Bogdańskiej. To pierwsza dramatyczna rola Herbuś, dlatego aktorka jest zdeterminowana, by poruszyć widzów swoją grą.
 • Durczok o pięknych Katowicach

  Śląsk nie kojarzy się już tylko z hałdami i węglem. - Dziś, jak się wysiada na dworcu w Katowicach, to wysiada się na jednym z najpiękniejszych polskich dworców. Nieopodal znajduje się najlepsza sala koncertowa w Europie, sala Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia - mówi Kamil Durczok. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Policja poszukuje sprawców napadu w Katowicach

  Do napadu na sklep przy ul. Granicznej w Katowicach doszło na początku września, ale dopiero teraz policja publikuje nagrania z kamer sklepowego monitoringu, na których zarejestrowano napastników. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają sprawców lub mają jakiekolwiek informacje o napadzie. Do incydentu doszło 2 września o godz. 19:00. Jeden z dwóch napastników prysnął w oczy ekspedientce niezidentyfikowaną substancją - na szczęście nie była groźna.
 • Intel Extreme Masters 2014 - Katowice

  Od 14 do 16 marca 2014 w katowickim Spodku odbywały się finały mistrzostw świata w grach komputerowych - Intel Extreme Masters. To jedna z największych imprez e-sportowych na świecie.