katastrofy

Synonimy:
katastrofa,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katastrofy (5374)

Zdjęcia - Katastrofy (0)

 • Polska Lokalna
  Katastrofa budowlana w Wałbrzychu
 • Polska Lokalna
  Katastrofa budowlana w Wałbrzychu
 • Polska Lokalna
  Katastrofa budowlana w Wałbrzychu
 • Polska Lokalna
  Katastrofa budowlana w Wałbrzychu
 • Polska Lokalna
  Katastrofa budowlana w Wałbrzychu
 • Polska Lokalna
  Katastrofa budowlana w Wałbrzychu

Filmy - Katastrofy (54)

 • Mała katastrofa podczas pracy z wózkiem widłowym

  To miał być taki sam dzień w pracy, jak każdy inny. Jednak mężczyznom przydarzyła się śmieszna wpadka. Kierowca wózka widłowego podnosił wielki kosz, niestety pojemnik był źle wyważony, co spowodowało, że wózek się przewrócił. Sytuacja ta rozbawiła pracowników. Na szczęście nikomu nic się nie stało. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • W kierunku Ameryki Północnej przesuwa się kolejny potężny huragan nazwany Irma

  Po huraganie Harvey, który wywołał powodzie w Teksasie, w kierunku Ameryki Północnej przesuwa się kolejny potężny huragan nazwany Irma. Ma już siłę trzeciego stopnia w pięciostopniowej skali Saffira-Simpsona i znajduje się kilka tysięcy kilometrów od Florydy. Trzecia kategoria oznacza, że wiatry w huraganie wieją z prędkością od 180 do 209 km/h. Amerykańskie Narodowe Centrum ds. Huraganów (NHC) przestrzega, że Irma może być "skrajnie niebezpieczna", o ile dotrze do amerykańskich wybrzeży. Ponieważ Irma jest jeszcze bardzo oddalona od lądów, nie wydano żadnych ostrzeżeń dla ludności. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Awionetka spadła na autostradę w Kalifornii. Kamery zarejestrowały moment wypadku

  Santa Ana, Kalifornia, USA. Kamery portu lotniczego John Wayne w Kalifornii zarejestrowały moment katastrofy samolotu, który spadł na autostradę pod miejscowością Santa Ana w Kalifornii. Chwilę po upadku na drogę samolot stanął w płomieniach. Przyczyną wypadku była prawdopodobnie awaria zasilania. Po nieudanej próbie lądowania na pasie startowym lotniska w mieście Santa Ana, samolot uderzył o asfalt między pędzącymi autostradą samochodami. Pilot i jego żona prawdopodobnie przeżyli katastrofę. (RUPTLY/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Wyjątkowo niski lot doprowadza do katastrofy

  Rosjanie zawsze mieli fantazję, która często prowadziła do tragedii. W tym przypadku nie było inaczej, dopóki myśliwiec nie został sprowadzony na ziemię.