katastrofa samolotu

Artykuły - Katastrofa samolotu (410)

Filmy - Katastrofa samolotu (17)

 • Bramkarz Chapecoense zakończył karierę po katastrofie

  Jose Nivaldo Martins Constante, bramkarz Chapecoense, który nie poleciał z zespołem na wyjazdowy mecz z Atletico Nacional w finale Copa Sudamericana, postanowił zakończyć karierę po katastrofie samolotu z piłkarzami jego drużyny. - To trudny moment. Nie myśleliśmy nawet, że coś takiego może się się wydarzyć. Chcielibyśmy, żeby to był tylko sen, koszmar, z którego zaraz się wybudzimy, tak jakby to nigdy nie miało miejsca - powiedział Nivaldo. RUPTLY/x-news
 • Kibice Chapecoense przemaszerowali ulicami Chapeco

  Tysiące kibiców Chapecoense przemaszerowały ulicami Chapeco ku pamięci ofiar katastrofy lotniczej, w której zginęło 71 osób. Na pokładzie samolotu, który w poniedziałkowy wieczór rozbił się w okolicach Medellin byli zawodnicy, trenerzy i kierownictwo brazylijskiego klubu, oraz dziennikarze, goście i członkowie załogi.
 • Katastrofa samolotu z piłkarzmi Chapecoense. Ostatnie chwile na lotnisku

  W okolicach miasta Medellin w Kolumbii rozbił się samolot pasażerski z 81 osobami na pokładzie. Wśród nich byli piłkarze brazylijskiego klubu Chapecoense, którzy lecieli na finałowe spotkanie pucharu Copa Sudamericana, międzynarodowych rozgrywek południowoamerykańskich. Paulo Whitaker, jeden z pracowników klubu, nagrał filmik, ukazujący zawodników stojących w kolejce do odprawy paszportowej tuż przed feralnym lotem. Kilka osób przeżyło katastrofę.
 • Katastrofa samolotu w Kolumbii

  W drodze na lotnisko Medellin w Kolumbii rozbił się samolot z 81 osobami na pokładzie. Wśród pasażerów byli między innymi członkowie brazylijskiej drużyny piłkarskiej Chapecoense Chapeco.