kard. Stanisław Dziwisz

Synonimy:
Stanisław Dziwisz,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kard. Stanisław Dziwisz (368)

Filmy - Kard. Stanisław Dziwisz (5)

 • Kardynał Dziwisz: Żyłem ze świętym

  Dawni sekretarze dwóch kanonizowanych papieży – obecny kardynał krakowski Stanisław Dziwisz i kardynał Loris Francesco Capovilla – nie mają wątpliwości, że mieli zaszczyt służyć wyjątkowym osobistościom. - Przez 39 lat żyłem z Janem Pawłem II: najpierw kiedy był arcybiskupem, później kardynałem, wreszcie papieżem tu, w Rzymie. Żyłem ze świętym. I nie było to tylko moje wrażenie – inni ludzie, którzy z nim obcowali, byli tego samego zdania - podkreślił na konferencji prasowej kardynał Dziwisz.
 • Kardynał Dziwisz: Człowiek staje się świętym za życia

  Ludzie jeszcze za życia Jana Pawła II byli przekonani o jego świętości - mówi kardynał Stanisław Dziwisz (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Para Prezydencka w Bazylice Mariackiej

  Trumny z ciałami Lecha i Marii Kaczyńskich są już w krakowskiej Bazylice Mariackiej. Przed kościołem oczekiwał na nie kardynał Stanisław Dziwisz.
 • Majchrowski o "żenujących protestach"

  Decyzja o pochówku na Wawelu zapadła we wtorek o godz. 17.30. Podjął ją kardynał Stanisław Dziwisz po tym, jak Jarosław Kaczyński wyraził zgodę - ujawnił w Kontrwywiadzie RMF FM Jacek Majchrowski. Trumny z ciałami pary prezydenckiej zostaną przewiezione samolotem.