kara więzienia

Synonimy:
więzienia, więzienie więzień
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kara więzienia (4649)

Filmy - Kara więzienia (36)

 • Rosja za kratkami, czyli wyznania byłego więźnia

  Co czwarty Rosjanin wszedł w kolizję z prawem lub odsiadywał już karę więzienia. W Rosji grożą one nawet za drobne wykroczenia. Aleksej Gaskarow jest jedną z tysiąca ofiar obecnego systemu prawnego.
 • Więzienna pizza

  W jednym z chicagowskich więzień osadzeni serwują włoską pizzę współwięźniom. To część programu, który ma na celu ułatwienie znalezienia pracy po odbyciu kary.
 • Ludzkie pojęcie: Strzelba, amunicja i koń dla... więźniów

  Władze Kanady są bardzo pomocne, zrobiły wszystko po to, by ułatwić ci wyjechanie z miejsca odsiadki. Więźniowie, którzy opuszczają niektóre z ośrodków, dostają wyprawkę - konia, broń i zestaw amunicji. Dlatego w myśl dewizy… więzień nasz pan…? - nie zwlekaj - ładuj strzelbę, wskakuj na konia i wyjeżdżaj z miasta. Galopem. PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 19:00.
 • 5 lat więzienia za lichwę?

  Zaostrzenie przepisów karnych w zakresie wyzysku na podstawie umów cywilnych, zadośćuczynienia osobom będącym ofiarami oszustów i koniec z pożyczkami na niewielkie kwoty, których zabezpieczeniem są nieruchomości – to jedne z wielu zmian, które znalazły się w projekcie zmiany tzw. ustawy antylichwiarskiej. Obawy części firm budzi zapis dotyczący nowego limitu kosztów.