Kanye West

Artykuły - Kanye West (836)

 • Kim Kardashian wbija szpilkę Taylor Swift? Szybka reakcja fanów

  Kim Kardashian wbija szpilkę Taylor Swift? Szybka reakcja fanów

  Na horyzoncie rysuje się kolejna odsłona konfliktu na linii Kim Kardashian / Kanye West – Taylor Swift? Fani wokalistki nie kryją swojego zniesmaczenia zachowaniem celebrytki.
 • Fani Kanye Westa w proteście przeciwko Taylor Swift. Masowy streaming "Hey Mama"

  Fani Kanye Westa w proteście przeciwko Taylor Swift. Masowy streaming "Hey Mama"

  ​W piątek, 10 listopada, Taylor Swift wydała swoją nową płytę "Reputation". Fani skłóconego z nią Kanye Westa postanowili zrobić jej psikusa i zaczęli masowo odtwarzać utwór rapera "Hey Mama" w serwisie streamingowym Spotify.
 • Kanye West "Fade": Wytańczony sukces

  Kanye West "Fade": Wytańczony sukces

  W 2016 roku podczas gali MTV VMA Kanye West zaprezentował teledysk do utworu "Fade". 12 miesięcy później klip zdobył nagrodę na kolejnej gali dla najlepszej choreografii. Jak powstawał popularny teledysk?
 • Kontrowersja goni kontrowersję. Dyskusyjne decyzje na MTV VMA

  Kontrowersja goni kontrowersję. Dyskusyjne decyzje na MTV VMA

  Zaraz po ogłoszeniu tegorocznych nominacji do statuetek Video Music Awards w sieci wybuchła gigantyczna dyskusja na temat tego, dlaczego teledysk do utworu "Despacito" Luisa Fonsiego i Daddy Yankee’ego nie został nominowany. Internauci byli zdania, że to fatalna decyzja. Historia MTV VMA pokazuje, że nie była to pierwsza wpadka decydujących o nagrodach.
 • Czego słucha brytyjska rodzina królewska?

  Czego słucha brytyjska rodzina królewska?

  Po ujawnieniu historii sprzed kilku lat o tym, jak Elżbieta II brawurowo tańczyła na przyjęciu do utworu "Dancing Queen" grupy ABBA, brytyjscy dziennikarze zaczęli zastanawiać się i przypominać sobie, jakie preferencje muzyczne mają inni członkowie rodziny królewskiej. Oto wyniki poszukiwań.
 • Kanye West pozywa firmę ubezpieczeniową

  Kanye West pozywa firmę ubezpieczeniową

  Firma Very Good Touring i Kanye West pozwali firmę ubezpieczeniową Lloyd’s London na 10 milionów dolarów.
 • Kanye West opuścił Tidala. Pokłócił się z JAYEM-Z o pieniądze?

  Kanye West opuścił Tidala. Pokłócił się z JAYEM-Z o pieniądze?

  Nowa płyta JAYA-Z "4:44" zdążyła pokryć się platyną, ale przy okazji narobić problemów raperowi. Wszystko za sprawą konfliktu z Kanye Westem. Według nieoficjalnych informacji twórca zdecydował się opuścić serwis Tidal, a czarę goryczy miały przechylić krytyczne słowa ze strony kolegi.
 • Alfabet Kanye Westa

  Alfabet Kanye Westa

  8 czerwca 1977 roku na świat przyszedł Kanye West, który w kolejnych latach dzięki swojej wytrwałej pracy oraz osobliwym poglądom stał się jednym z najpopularniejszych raperów na świecie, a według niego samego, jednym z najważniejszych ludzi na świecie. Jaki naprawdę jest Kanye?
 • Kanye West zniknął z mediów społecznościowych. Oto jego pamiętne wpisy

  Kanye West zniknął z mediów społecznościowych. Oto jego pamiętne wpisy

  Kanye West prawdopodobnie usunął swoje konta na Twitterze oraz Instagramie. Jeden z najpopularniejszych raperów zniknął z sieci, co wywołało konsternację wśród jego fanów. My natomiast przypominamy wpisy na Twitterze, którymi West podbijał sieć.
 • ​Grammy 2017: Wszystko, co musicie wiedzieć

  ​Grammy 2017: Wszystko, co musicie wiedzieć

  Tegoroczna 59. gala wręczenia najważniejszych nagród w przemyśle muzycznym, czyli Grammy, odbędzie się 12 lutego w Los Angeles. Co wydarzy się podczas ceremonii?

Zdjęcia - Kanye West (9)

 • muzyka.interia.pl
  Amerykańscy raperzy oraz ich obecne i byłe partnerki
 • muzyka.interia.pl
  Brit Awards 2015 - 25 lutego 2015 r.
 • muzyka.interia.pl
  Grammy 2015: Laleczka Rihanna i dziwne włosy Iggy Azalei
 • muzyka.interia.pl
  Muzycy przerywają koncerty
 • muzyka.interia.pl
  Tydzień z życia gwiazd - odc. 7

Filmy - Kanye West (2)

 • Kanye West zniknął z mediów społecznościowych

  Kanye West zniknął z mediów społecznościowych. Jego profile na Twitterze i Instagramie nie istnieją. Zostały usunięte 5 maja. Nieznane są przyczyny jego decyzji. Rzecznik gwiazdora nie komentuje sprawy.
 • Jak zostać Kim Kardshian? Gwiazda o swojej recepcie na sukces

  Kim Kardashian jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek. Gwiazda zdradziła swój przepis na sukces. "Jeśli robisz to, co naprawdę kochasz i sprawia ci to dużo radości, wtedy osiągniesz sukces" - twierdzi. Dzisiejsza gwiazda sławę zyskała w 2007 roku. Twórca programu Fashion News Live - Rocco Leo Gaglioti - tak wspomina swoje pierwsze spotkanie z Kim: "Użyczyłem jej mikrofonu w moim show; mogła porozmawiać z publicznością mojego programu. Była bardzo miła i nadal taka jest." (Fashion News Live/x-news)