Julia Kamińska

Artykuły - Julia Kamińska (8)

 • Julia Kamińska trenuje taniec na rurze

  Julia Kamińska trenuje taniec na rurze

  Julia Kamińska ("BrzydUla", "Wkręceni") dołączyła do grona wielbicielek tańca na rurze. Najpierw uczyła się tej techniki na potrzeby spektaklu "Zorro", teraz postanowiła doskonalić swoje umiejętności. Zdaniem aktorki, to doskonały sposób na to, by zadbać o formę.
 • Julia Kamińska namiesza w

  Julia Kamińska namiesza w "Na dobre i na złe"

  Jeszcze kilka miesięcy Julia Kamińska, niezapomniana BrzydUla, temu miała niewiele pracy, ale karta się odwróciła. W serialu gra Zuzę, lekarkę i miłośniczkę mocnych wrażeń. Jej bohaterka ma romans z Przemkiem, który w końcu dowie się, że jest ojcem dziecka Oli!
 • "Wkręceni": Julia Kamińska po niemiecku!

  Znana z serialu "Brzydula" Julia Kamińska to kolejna gwiazda, którą zobaczymy w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni".
 • Czartoryska i Kamińska w objęciach Zorro

  Czartoryska i Kamińska w objęciach Zorro

  Kolorowe rytmy flamenco, spektakularne sceny walki, fantastyczne kostiumy z epoki, a w tym wszystkim postać tajemniczego mężczyzny - Zorro (Marcin Januszkiewicz). Takie atrakcje szykuje dla widzów warszawski Teatr Komedia.
 • Zaglądamy w dekolt!

  Zaglądamy w dekolt!

  Głębokie odsłony zawsze wiążą się z ryzykiem. Ale przed wpadką nie chroni nawet "bezpieczny" kamuflaż...
 • Kamińska wyprzedaje swoje ubrania

  Kamińska wyprzedaje swoje ubrania

  Julia Kamińska, czyli doktor Zuza z "Na dobre i na złe", postanowiła... przewietrzyć swoją szafę i sprzedać kilka wiszących w niej ubrań, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na szczytny cel!
 • BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  Mamy dobre wieści dla brzydulomaniaków, czyli fanów niezapomnianej "BrzydUli". Julia Kamińska, którą widzowie pokochali jako Ulę Cieplak, dołączyła do stałej obsady "Na dobre i na złe".
 • "Nie zakochałam się w sobie"!

  Tak twierdzi Julia Kamińska, czyli serialowa Ula Cieplak z "BrzydUli", która jednocześnie uważa, że nie zachłysnęła się popularnością. Lecz nie może powiedzieć, że sodówka w ogóle nie uderzyła jej do głowy.
 • Mniej dosłowności

  Mniej dosłowności

  Nie tylko mini pięknie eksponuje nogi. I nie trzeba odsłaniać wszystkiego, by być sexy. Banały? Tak, ale czasem warto je przypomnieć.
 • "Swing": Julia Kamińska ma kłopot z seksem

  Film "Swing" Abelarda Gizy to historia grupy młodych ludzi, szukających urozmaicenia w związkach. Obraz twórców kabaretu LIMO, z Julią Kamińską i Kacprem Rucińskim trafi na ekrany w walentynki.

Filmy - Julia Kamińska (4)

 • Kamińska chwali Czartoryską: Jest dużo bardziej profesjonalna niż ja

  Odkąd Anna Czartoryska-Niemczycka ogłosiła, że spodziewa się dziecka, uwaga mediów skupia się głównie na niej w roli przyszłej mamy. Na próżno szukać wiadomości dotyczących kariery zawodowej aktorki. Tymczasem Julia Kamińska, teatralna koleżanka Czartoryskiej przypomina, że Anna to profesjonalistka na scenie.
 • Julia Kamińska trenuje erotyczny taniec na rurze!

  Julia Kamińska dołączyła do grona wielbicielek tańca na rurze. Najpierw uczyła się tej techniki na potrzeby spektaklu „Zorro”, teraz postanowiła doskonalić swoje umiejętności. Zdaniem aktorki, to doskonały sposób na to, by zadbać o formę.
 • Julia Kamińska dla maluchów i seniorów

  Aktorka Julia Kamińska przekazała na licytację WOŚP podwójne zaproszenie na musical "Zorro" w warszawskim Teatrze Komedia. Bonusem jest plakat z podpisami całej ekipy, który gwiazda wręczy zwycięzcy osobiście. - Chcę wspierać i dzieci, i osoby starsze. Łza się w oku kręci, kiedy widzi się maluchy i seniorów w potrzebie - mówi.
 • "Zaplątana" Julia Kamińska

  Julię Kamińską spotkaliśmy na planie teledysku do nowego filmu Disneya - "Zaplątani". Aktorka użycza w nim głosu głównej bohaterce, Roszpunce.