Julia Kamińska

Artykuły - Julia Kamińska (122)

 • Julia Kamińska: Chciałabym zagrać nazistkę

  Julia Kamińska: Chciałabym zagrać nazistkę

  Julia Kamińska, znana z seriali "Brzydula" oraz "Singielka", choć nie jest zawodową aktorką przyznaje, że aktorstwo jest jej pasją. Kolejnymi są pisanie scenariuszy a także podróże.
 • Julia Kamińska: Chciałam być nauczycielką

  Julia Kamińska: Chciałam być nauczycielką

  Julia Kamińska, choć nie ma aktorskiego wykształcenia, ma już całkiem spore ekranowe doświadczenie. Czy pójdzie do szkoły filmowej? "Jestem już na to za stara" - śmieje się gwiazda.
 • Julia Kamińska zaczyna śpiewać

  Julia Kamińska zaczyna śpiewać

  Aktorka Julia Kamińska, znana telewidzom z serialu "BrzydUla", stawia pierwsze kroki jako wokalistka. W musicalu "Zorro" w warszawskim Teatrze Komedia Kamińska wykonuje piosenki wraz z Anną Czartoryską i Marcinem Januszkiewiczem.
 • Julia Kamińska trenuje taniec na rurze

  Julia Kamińska trenuje taniec na rurze

  Julia Kamińska ("BrzydUla", "Wkręceni") dołączyła do grona wielbicielek tańca na rurze. Najpierw uczyła się tej techniki na potrzeby spektaklu "Zorro", teraz postanowiła doskonalić swoje umiejętności. Zdaniem aktorki, to doskonały sposób na to, by zadbać o formę.
 • Julia Kamińska namiesza w "Na dobre i na złe"

  Julia Kamińska namiesza w "Na dobre i na złe"

  Jeszcze kilka miesięcy Julia Kamińska, niezapomniana BrzydUla, temu miała niewiele pracy, ale karta się odwróciła. W serialu gra Zuzę, lekarkę i miłośniczkę mocnych wrażeń. Jej bohaterka ma romans z Przemkiem, który w końcu dowie się, że jest ojcem dziecka Oli!
 • "Wkręceni": Julia Kamińska po niemiecku!

  "Wkręceni": Julia Kamińska po niemiecku!

  Znana z serialu "Brzydula" Julia Kamińska to kolejna gwiazda, którą zobaczymy w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni".

Zdjęcia - Julia Kamińska (-2)

Filmy - Julia Kamińska (8)