Julia Kamińska

Artykuły - Julia Kamińska (268)

 • Julia Kamińska: Otworzyła salon piękności

  Julia Kamińska: Otworzyła salon piękności

  Aktorka Julia Kamińska, której popularność przyniósł serial "Brzydula", otworzyła na warszawskim Muranowie swój salon piękności - pracownię fryzur i makijażu. To właśnie tam przeszła metamorfozę do nowej roli w filmie "Narzeczony na niby".
 • Julia Kamińska właścicielką salonu fryzjerskiego

  Julia Kamińska właścicielką salonu fryzjerskiego

  Zdaniem Julii Kamińskiej aktorstwo nie daje poczucia bezpieczeństwa, warto więc szukać dodatkowego źródła dochodów. Dlatego zdecydowała się otworzyć wraz z koleżanką salon fryzjerski. Sama nie zamierza jednak zajmować się stylizacją włosów, jak twierdzi, nie ma do tego talentu.
 • Julia Kamińska: Pokażę różki

  Julia Kamińska: Pokażę różki

  Julia Kamińska dołączyła do obsady "Na Wspólnej". Gra wredną Romę, której żądza sukcesu utrudni życie bohaterom serialu. Na taką rolę czekała od dawna.
 • "Balerina": Felicja przemówi głosem Julii Kamińskiej

  "Balerina": Felicja przemówi głosem Julii Kamińskiej

  Wystarczy kilka dźwięków, a jej spódnica zaczyna wirować i serce rwie się do tańca. Felicja to sierotka, której największym marzeniem jest zatańczyć na deskach Opery Paryskiej. Czy je spełni? Felicja, w najnowszej animacji "Balerina", przemówi głosem Julii Kamińskiej.
 • Julia Kamińska o nowym sezonie "Singielki"

  Julia Kamińska o nowym sezonie "Singielki"

  1 września na antenę TVN wraca "Singielka". Julia Kamińska twierdzi, że w nowym sezonie widzów czeka wiele wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Grana przez nią Natalia przeżywać będzie silne emocje w związku ze zbliżającym się ślubem. Po zakończeniu zdjęć do serialu Julia Kamińska planuje wakacje i powrót na deski Teatru Komedia.
 • Julia Kamińska podróżuje... palcem po mapie

  Julia Kamińska podróżuje... palcem po mapie

  Julia Kamińska w te wakacje była już nad polskim morzem, ale na prawdziwy urlop wybiera się dopiero w październiku. "Na razie podróżuję palcem po mapie" - mówi aktorka, która marzy o podróży do Indii.
 • Julia Kamińska: Muszę się kimś opiekować

  Julia Kamińska: Muszę się kimś opiekować

  Zawodowo przede wszystkim jestem aktorką. Niezawodową - żartuje Julia Kamińska. Gwiazda "BrzydUli" opowiada o tym, jakie budzi emocje wśród niektórych kolegów po fachu, dlaczego często pomaga innym i czemu sprawiła przykrość swojej babci.
 • Julia Kamińska: Aktorka i scenarzystka

  Julia Kamińska: Aktorka i scenarzystka

  - Nie znalazłam w sobie wystarczająco dużo odwagi, żeby zdawać do szkoły teatralnej - przyznaje Julia Kamińska, która mimo braku formalnego wykształcenia radzi sobie znakomicie.

Zdjęcia - Julia Kamińska (237)

Filmy - Julia Kamińska (12)