Julia Kamińska

Artykuły - Julia Kamińska (8)

Filmy - Julia Kamińska (4)

 • Kamińska chwali Czartoryską: Jest dużo bardziej profesjonalna niż ja

  Odkąd Anna Czartoryska-Niemczycka ogłosiła, że spodziewa się dziecka, uwaga mediów skupia się głównie na niej w roli przyszłej mamy. Na próżno szukać wiadomości dotyczących kariery zawodowej aktorki. Tymczasem Julia Kamińska, teatralna koleżanka Czartoryskiej przypomina, że Anna to profesjonalistka na scenie.
 • Julia Kamińska trenuje erotyczny taniec na rurze!

  Julia Kamińska dołączyła do grona wielbicielek tańca na rurze. Najpierw uczyła się tej techniki na potrzeby spektaklu „Zorro”, teraz postanowiła doskonalić swoje umiejętności. Zdaniem aktorki, to doskonały sposób na to, by zadbać o formę.
 • Julia Kamińska dla maluchów i seniorów

  Aktorka Julia Kamińska przekazała na licytację WOŚP podwójne zaproszenie na musical "Zorro" w warszawskim Teatrze Komedia. Bonusem jest plakat z podpisami całej ekipy, który gwiazda wręczy zwycięzcy osobiście. - Chcę wspierać i dzieci, i osoby starsze. Łza się w oku kręci, kiedy widzi się maluchy i seniorów w potrzebie - mówi.
 • "Zaplątana" Julia Kamińska

  Julię Kamińską spotkaliśmy na planie teledysku do nowego filmu Disneya - "Zaplątani". Aktorka użycza w nim głosu głównej bohaterce, Roszpunce.