Józef Oleksy

Artykuły - Józef Oleksy (246)

Filmy - Józef Oleksy (4)

 • Wałęsa o Oleksym: Niski, stary komuch

  - To mógł powiedzieć tylko Oleksy - niski, stary komuch - tak krytyczną wypowiedź Józefa Oleksego na temat swojego udziału w Kongresie Lewicy skomentował były prezydent Lech Wałęsa. Wyjaśnił też, dlaczego bierze udział w wydarzeniu. - Trzeba zabrać lewicy pojęcie opiekuńczości i wiele innych rzeczy. Forum jest miejscem, gdzie można dokładnie to wyartykułować - powiedział. I podkreślił: Nie jadę tam klaskać. W poniedziałek (08.04) były prezydent Lech Wałęsa zadeklarował, że weźmie udział w Kongresie Lewicy Programowej, który odbędzie się w czerwcu w Warszawie. Na to wydarzenie zaprosił go w poniedziałek w Gdańsku lider SLD Leszek Miller (TVN24/x-news).
 • Miller: Jaruzelski, Wałęsa i Kwaśniewski na Kongresie Lewicy

  Dziś spotkam się z generałem Wojciechem Jaruzelskim; zaproszę go na Kongres Lewicy. Będę zabiegał o to, żeby na Kongresie spotkali się wszyscy byli prezydenci: Jaruzelski, Kwaśniewski i Wałęsa - mówi Leszek Miller w Kontrwywiadzie RMF FM. - Dziwię się Oleksemu protestującemu przeciwko zapraszaniu Wałęsy. Znów postanowił być ostry jak brzytwa, a pamiętamy, jak to się ostatnio skończyło. W życiu nie można kierować się uprzedzeniami. Gdybym ja tak robił, to z domu bym nie wyszedł - dodaje szef SLD.
 • Oleksy: Miller zostanie szefem SLD

  Głoszę to od początku - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM były premier i polityk lewicy, Józef Oleksy. - Partia jest bardzo rozbita wewnętrznie i za dużo jest tam wciąż spekulacji, rozczarowania i pretensji. To musi być opanowane.
 • "Inne demony won"

  Gościem Kontrwywiadu RMF FM był Józef Oleksy, były premier i lider SLD.